• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
market, ty jo, to leti...pred chvilkou se teprve narodili a ani nemrknem a budou tu prvni lzicky mrkvicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
a co vy ostatni maminky? mate se dobre? :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
maji no nějak to rychle uteklo. Zítra nám bude už 10 týdnů :wink: . A protože je na UM takže počítam že po 4 měsíci to začne. Viki příkrmy zvládnul hodně rychle tak jsem zvědavá na Tomíka jak mu to bude chutnat :wink: . U Vikína jsme byli na HIppu ale dost si na něj všichni stěžujou a když jsem viděla složení tak ho taky nechci :unamused:
16. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
market, my jsme zacali v 6 mesicich, protoze jsem kojila, ale od prvni lzicky jsem mela pocit, ze mu to chutna snad vic nez mliko :grinning: :grinning: :grinning: varila jsem doma, sklenicku mel tak mozna petkrat kdyz jsme byli na chalupe :slight_smile: a za chvili me ceka druhy kolo :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
No my jsme byli na skleničkách až do roka, domácí mu nechutnalo :unamused: , ale je fakt že než kupovat bio, tak vyjde na stejno ta sklenička. Zahrádku nemáme a normální zelenina ve mě moc důvěry nevzbuzuje :wink: . Takže si teď začínam pomalu dělat zásobičky a uvidíme jak to tomíkovi bude chutnat, Viki vůbec nejed kaše tak jsem zvědavá co bude te´d chutnat. Viki miloval hruškovou a švestkovou přesnídávku a z příkrmů měl nejradši samotnou mrkev a pak měl rád květák s bramborem a ten asi nikdo jiný než hipp nedělá takže od Hipu budu kupovat jen švestkovou přesnídávku a brambor s květákem pokud teda Tomík bude mít podobný chutě :slight_smile: . Zase Viki nejed nic co bylo zelený, cuketa s br, brokolice a špenát nejed vůbec :wink:

No Te´d Tomík usnul, moc nepil a to za hodinu jedem k doktorce tak zvažuju jesli neudělat mlíko do lahve aby neměl hlad, navíc manžel říkal že by jsme se mohli někde zastavit na jídlo, spíš se teda chce pochlubit Tomíkem :grinning: tak aby my jsme nejedli a Tomík neřval hlady. V tomhle jsou zlatý příkrmy :wink:
16. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
ahojky holky

ahoj maji tebe jsem dlooouho nevidela
16. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
11.55 - presne dva roky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
car, nejak nemam posledni dobou cim prispivat :wink: mam totiz ty nejhodnejsi deti na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
jezis ten je bozi :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
su z toho uplne rozneznela :grinning:
16. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
to se mas :dizzy_face: my mame taky zlaticko..a byly jsme na plavani i mimi cvicu,a super..a plavani se maly taaak libilo,furt se smala jak jeste nikdy tak dlouhou dobu
16. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
car, bibi bud spi, ji nebo se chechta :grinning: neplakala ani nepamatuju :dizzy_face: :dizzy_face:
chodite plavat nekam do vanicky nebo chodi k vam domu?
16. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
do vanicky :grinning: byly jsme poprvy...tak to mas doma poklad
16. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
oproti tobikovi je fakt zlaticko nejvetsi :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojte babulky ako?
ja som si uz zvykla na nocne stavanie
len co mna trapi po porode mam strasne bolesti hlavy co som doteras nepoznala a stale mna boli pravy klb co mna zacal boliet na konci tehu a pripada mi to ako keby som ho mala posunuty budemmusiet ist k gp ale viem ze sa len rozculim
nas andilek uz nespinka tak pekne cez den a vcera isiel spinkat az oklo 23 hodine ale v noci spinkal pekne a netrvalo mu dlho nez zaspinkal
ktovie ako Monca dufam ze to ma uz uspesne za sebou holka
16. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
moni, me taky boli pravej kloub a zada. mela jsem s tim problemy pred tehu, v tehu jakoby nekdo mavl proutkem a bylo to pryc. a tedka zase to zaclo. musim zacit chodit zase k te fyzioterapeutce. jinak malou trapi prdici. dneska jsem koupila probioticky kapky, sice drahy, ale snad pomuzou + ten sab simplex, kterej uz uzivame 14 dni, jeste pupik na masirovani.
16. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
16. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
maji, ten mel radost, co? jinak preji hodne zdravi Tobikovi a at moc mamku s tatkou nezlobi :wink:
16. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
vse nej Tobikovi :grinning:
17. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky
Jak se máte? Co mimíšci? :slight_smile:
My nic moc, jsem hrozně utahaná. Malá přes den bantuje a večer nám nechce spát, usíná kolem désáté a tedka dva dny po sobě o půlnoci a s pláčem :confounded:
Malý v tomhle byl zlatý, nakojila, položila do postýlky a spal a ona né. Prý jsou v tomhle holky hrozné. Tak snad se to zpraví a bude spinkat sama, ale někdy usne sama, ale to je málo, tedka poslední týden je to děs, moc toho nenaspí, je furt zvědavá, musí se dívat co kde kolem ní je a co se děje a v kočárku spinká, ale taky tak na půl :grinning:
Včera jsme jí měřili a měří 58cm :confused: Nějak rychle roste :frowning2: :sweat_smile:
Ted je v postýlce a se tam zapláče, že si jí nikdo nevšímá, tak to vidím tak, že si jí vezmu k sobě at tu kouká, už aby nám přišlo to lehátko a mohla být v tom, protože trpím na záda a už se taky pěkně pronese :rolling_eyes:
18. dub 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak v pátek jsme byli na vážení a má 5650gr takže ok a teď jdeme až ve 3 měsících. jinak včera usnul ve 21:30 a my šli spát kolem 1h a tak jsem si říkala že se moc nevyspim a Tomík trhnul rekord a vstával až v 8:30 :grinning: . Asi ví že maminka ráda spí :slight_smile: , Viki to měl podobný i když vyžadoval víc nosit. teď zase spí :slight_smile:
18. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky,

vcera jsem usly snad 10km, byly jsme od 13h do 18h pryc. nejdriv u kamosky pesky a pak k tchanovcum. anicka pekne spinkala v kocarku. za chvilku razime ven, zadny tury, pujdu si pro porodny na socialku. mam to prochazkou tak na hodku. ti prdici nas trapi porad, snad to brzo prejde.

malou trapi porad prdici, od patku kapeme probioticky kapky, tak snad zaberou. jinak ja merila vcera a mame 53cm, takze jsme vyrostly o 4cm mazec.
19. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj tak dneska zase spinkal celou noc :wink: . Až přijede manžel tak pojedu do toho rossmanna tak uvidim co nakoupim :wink: .

mabe tak to jste teda měli výlet, u nás opět kočárek neni moc velký kamarád, Viki v něm nechtěl spát vůbec a Tomík max 30 minut a pak řve. To v postýlce spí dlouho.

tady na tý první fotce je vidět jak ho každý den ráno nacházim, nemýt vlasy tak ani neni vidět :slight_smile: .
19. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
marki, ahoj, to prave anicka zaspi hnedka v kocarku. pres den se ji nechce do postlyky. tedka spi na rehabilitacnim polstari. :slight_smile: ja ji na tom kojim a lezi na tom u televize.
19. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
ten je teda schovanej. :slight_smile: to anicka taky nekdy ve fusaku zmizi :grinning:
19. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
:slight_smile: to právě Viki peřinu vůbec nechtěl ale Tomík bez ní neusne a když mu jí sundam ve spánku tak se hned budí :slight_smile: a navíc usne jedině na bříšku :wink: . všem děti spí v kočírku dobře a Viki v nem moc být nechtěl, to spíš až ve sportáku nebo v golfkách a Tomík taky extra nadšený není :unamused: . Vždycky když čtu jak tam děti prospí několik hodin tak to u nás fakt nehrozí :unamused:

Já spíš furt ččekam kdy bude tak nějak živější, on jenom spí nebo jí , on fakt prospí skoro celý den. td spí od 7:30 a tak jsem zvědavá kdy se vzbudí :wink: .
19. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak se opět hlásím. Máme se dobře, Kubík je hodnoučky, ale asi nás začinají svědět dásna. Pořát si strká ručičky a hračky do pusinky a hodně sliní. Má to mít po kom, moje mamka měla první zuby ve 2 měsících :slight_smile:.
Jak tady koukám, tak všichni chodíte na převažení, jen my byli naposledy v 6 týdnu a jdeme až ve 14 týdnu, ale to bude asi tím, že až moc dobře prospiváme a měli jsme v 6 týdnu 5.65kg. No jsem zvědavá kolik bude mít ted :slight_smile:. včera jsem byla se známou, která má jen o týden mladšího chlapečka a Kubík byl jednou tolik větší :sweat_smile: . Ale lepší tak, než kdyby mi nechtěl papat, no ne?? :slight_smile:.
Jinak už máme auto, hurááá budeme vyrážet s Kubíkem na výlety :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Moni tak ono se chodit nemusí, ale já šla i s Vikínem, doktorka to radši chce vidět, 6 týdnů je docela dlouhá doba a kdyby malej nepřibíral tak by se to dalo řešit. Ale Viki měl tenkrát problém s jídlem a sama jsem poznala že nepřibívá :unamused: , takže bys to taky poznala :slight_smile: . To budete mít te´d tak 7kg vi´d. Já počítam že za 14 dní bude mít těch 6kg :wink:
19. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Market no, je čím dál těžší, tak určitě neubývá na váze:grinning:....pomalu ho neunesu v sedačce, když ho přenáším, jsem zvědavá jak ho budu nosit potom :slight_smile:....no fakt jsem zvědavá kolik tak bude mít :slight_smile:
19. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
:grinning: Vikínovi tenkrát vadil Nutrilon a dopadlo to tak že ho ani enchtěl pít a byl docela boj do ěnj něco dostat, pak jsme přešli na jiné mlíko a bylo vše ok. po Nutrilonu měl šílený bolesti bříška a tak ani nechtěl pít. Tomík sice s pitim taky zlobí ale naštěstí přibývá a tim že spí teď celou noc tak ani nestihne vypít tu dávku na den co by měl vypít, proto se už docela těšim na příkrmy, bude to zase změna a už nebude muset pít tolik mlíka :wink:
19. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.