• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
caute babule ako
nas tiez troska trapia prdiky a v noci nezaspime v postielke musi najprv u nas v postely az potom ho prenesiem do postielky :grinning:
jedos maly :wink:
19. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
moni, co pouzivate? my teda v noci dobry az na to prvni uspavani
19. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
mabe-infacol amusim povedat je uzasny ale neviem ci ho tam mate aj v cr :frowning2:
19. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
moni, nenasla sem ho, ze by se delal v CR :confounded:
19. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak anicka spala od 10h az do 4h bez vzbuzeni na kojeni a pak hnedka usla a porad spi. to je holka sikovna. akorat me boli uz prsa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku je pekne, tak jak nakojim, oblecu, tak pojedeme tramvaji k nasim - mame to pres cely mesto, ale celkem dobrej spoj, jednou presedat a nizkopodlaznima. tatka ma neco se zadama, mamka nebude doma, ale bude to takovej cil vyletu. kolem 13h bych chtela byt zase zpatky doma.

jinak vidim, ze se pekne venujete mimiskam. :grinning:
20. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj, tak Tomík včera pěkně blinkal :unamused: , on většinou po koupání ublinkne ale včera byla plná postel, tak jsem ještě ve 20h zapínala pračku. Usnul po 22h, vstal v 7:30 vypil mlíko a od 8h spí :slight_smile: . větší problém je s Vikínem :frowning2: , včera byl se mnou venku a už začal říkat že ho pálí oči a večer měl docela hnusnej kašel, tak zkusim kapky co tady ještě mam a jinak volam doktorce, asi zase ta hnusná alergie :unamused: , takže to vypadá že zase celý léto budem zavřený doma :unamused:
20. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
market-tak to mi je luto aj mne sa niekedy cely poblinka :frowning2:
jeee kedysi sme tu presedeli kopu casu a teras ziadne prispevky jak sa starame o nase zlaticka
ktovi jak monicka holka uz ma malinku urco pri sebe :slight_smile:
20. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojte, tak uz jsme dorazily domu. k nasim jsme jely na otocku. anicka spinkala celou cestu tam i zpet. byla moc hodna v tramvaji. akorat jsem jeste trosku nemotorna s tim kocarkem, kdyz jede hodne lidi - chce to praxi. :slight_smile:
20. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
mabe, ale je to aji zlatíčko ne?To moje Laura byla jak tornádo ale teď je skoro dospělá ale Cladinka to bylo zlatíčko.
20. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
kysi, anicka je hodnoucka. sem tam si zakrici a navecer prdici, takze uspavani k spanku vecer je mazec.
20. dub 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
Ahoj maminky,

jak se máte??? :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
ja tedka delam slepici polivku, jablka vareny s piskotem a bananem. at mam trosku neco zdravyho. nejak se me nedari jest zdrave. jogurty a tyto veci na vapnik jo, ale ovoce a zelenina nic moc. nemuzu anci nejak tim ublizit nebo teda spis neublizit, aby nemela nedostatek vitaminu. :unamused:

ahoj moni, mame se fajn, jak uz chodime ven. ty prdiky nas trapi, nejvic vecer. kapu probioticky kapky a sab simplex, je to trosku lepsi s tema probiotikama, vic prdi, uz se to v ni tak moc nezadrzuje, ale jeste nejaky plyny jsou. v noci spime cca od 23-24h do 8-9h, s dvouma prestavkama na kojeni a odpo si s ni lehnu vzdycky na 2h. takze celkem fajn.
20. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
já taky ted dodělavám večeří, ale teda já nic zdravého nedělám. Dělám smažený syr s bramborem, ale já už jedla a to si dám asi zítra, spíš to mám pro přítele jak přijede z cest. Já si dneska koupila salátek zeleninový a sojové rohlíky a to jsem pojedla a až když jsem to měla v sobě, tak jsem si uvědomila, že v tom bylo zelí. Snad Kubíka nebude bolet bříško :sweat_smile:.
Tak to je fajn mabe, že jste se už dostaly do nějakého režimu a bude čim dál líp uvidíš, já jsem ted z maléh hotová ještě víc jak předtím, když se začiná opravdu smát a žvatlat :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
monako, na to se moc tesim az budeme zvatlat. :slight_smile: akorat ten vecer je tezkej, jak nechce usnout a breci kvuli prdikum
20. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
mabe je to super, když už to mimčo na tebe reaguje :slight_smile:.....no u nás usinání není problém naštěstí, sice někdy nám dýl trvá než usne, ale jinak je to v pohodě. neboj určitě se to zlepší :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
dobre ranko,

tak anicka vcera vecer usla v 21 a probudila se az v 1h na kojeni. predtim kojeni mela v 19h, zase jedno prospala. :grinning: pak jsme kojily v 7h. mozna uz zacinaji zabirat ty probioticky kapky. tedka po jidle zase spi, tak zkusim neco vyzehlit, pak pujdeme za tim pradedou na tenis a po ceste zpet nakoupime. odpo by si chtely vzit anicku tchanovci do kocarku, uvidime jak bude spat. vetsinou usina kolem 13-14h a spi az do 17h, takze to by mely smulu.
21. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byly dneska venku od 10 az do tedka. jsem teda unavenaaaa. :slight_smile: celou dobu pesky, to byla streka a jeste velkej nakup. tedka jsem se jednou rukou najedla a jednou chovala princeznicku a snad ji uspim a taky si s ni zdrimnu. odpo pujdeme s manzou ke zname do bazarku pro kocar za 600 na dvur. abych nemusela nosit ten nas ze schodu porad dokola. kdyz se me nebude chtit ven, tak ji supnu do kocaru na dvur. pak jdeme k tchanovcum, chtely se stavit, tak jsem volala tchyni, ze jsme teprve tedka dosly a ze prijdeme vecer na chvilku.
21. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
tady to nejak umira :frowning2:
22. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj car, chodim semka asi jenom ja pravidelne :grinning: . jak se mate?
22. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
já tady taky chodím :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
ok, tak moni ty taky :wink:
22. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj mabe,moc fajn,co vy?za tyden vitani obcanku,musim koupit maly saticky

holky co uz umi vase deticky?
nahodou ja sem nakukovala vzdy vecer a nikde nikdo
holky my hrozne slintame,muze nam rust zub?a furt rucka v pusince
22. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
mabe :grinning:

Ahoj car, to máme už delší dobu taky, sliníme a ručička v pusce, nebo taky hračky strká do puseny.U nás měla moje mamka už první zub ve 2 měsicich, tak nás to taky asi čeká brzo, ale já si myslím, že je teprve ty dasna začinají svědět, až později jim vyrostou. .....Jinak já nechápu proč nás nepozvali taky na vitání občanku, kamošku pozvali a mě nic, sice má staršího syna, ale malý už byl na světě, když jí pozyvali a prý je to je jen jednou za půl roku :unamused:
22. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
ahojte :slight_smile: jak je?
car, nase cacora se umi krasne smat a pozoruje si rucicky...no jinak umi papat, kakat, knourat a spat :grinning:
monako, jednou za pul roku? V Ostrave? to je nejaky divny, ne? v Olomouci se vita kazdej mesic :wink: my jsme s Tobikm meli jit v srpnu, ale byli jsme az v zari, takze nas zvali kdyz mel...eeeeem....4 mesice :slight_smile:
22. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
mona,my to mame cca dva tydny..tak to taky nechapu,by vas meli taky pozvat

maji,mona?a dostavaji deti neco?mala dostane ctyri litry
22. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky maminky :slight_smile:

Já se omlouvám,že chodím tak málo,ale nemám moc čas (to znáte) a když malý spí (jako teď),tak ho nechci budit tím klepáním do klávesnice,máme tu hned vedle PC ložnici a on má měkké spaní.
Jinak se máme krásně,také už se smějeme a prdíky nás také trápí.Večery probrečí,tak jsem také přemýšlela o zubech,včera mi totiž moje mamča řekla,že jsem měla první zub ve dvouch měsících :frowning2: Tak uvidíme.
Co vůbec Moninka,ta se neozvala?
22. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
majo, no já to tak slyšela, navíc ono se to v každem okresu děla jinak, u nás v té vesnici je to taky nic moc, chtěla jsem na obvodu Jih, ale tam nemůžu, když tu nejsem přihlašená, už se tam byl ptát přítel. Hlavně nerozumím tomu, že se říká, že si musím zajít sama, že oni už nepozyvají, ale tu moji kamošku pozvali, tam kde mám trvalé bydliště. No je to divné.....

Car no prý se dostává plyšová hračka, o pěnězych jsem nic neslyšela......
22. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.