• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona a ty mas trval.mimo mesto?

mona..uz se snazite otacet?

ahoj c ipis
22. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
ne nejsem mimo město, je to pořát Ostrava.

car minule mi přitel říkal, že se snažil otačet, ale nebyla jsem u toho :frowning2: , ale dneska rano koukam, že jsem ho položila na zada a pak si lehl jakob na bok, tak nějaké náznaky jsou:slight_smile:...jinak malý je čertík, už ho musím jo držet, aby mi nespadl, kdyžsebou tolik šije. hlavně se mi líbí jak se snaží komunikovat :grinning:
22. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
mala se taky otaci na bok :grinning:
22. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
car no vidíš jak je šikovná :slight_smile:

holky mě se tak nc nechce, dneska škola a písemka z matiky a zítra odborná maturitní písemka, to bude masakr, já jsem už smířená s tím, že půjdu i v záři :unamused:

jinak včera jsem viděla malého Sebastianka, teda malého, ono je to chlapisko pořádné :slight_smile: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
jste byli s Misou?a co jste podnikli?
to vse zvladnes,uvidis
22. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
ale jen jsme se flákaly, po obchodech. Míša scháněla Sofince bundu a neuvěříš, skoro v žadném obchodě neměli bundičky. :grinning: a pak jsme ne chvilku byly sednout.

no to jsem zvědavá, jestli to zvládnu, tak to normálně zapiju :grinning:...a to mi bude stačit 2dc a budu opilá :grinning:...sranda, to bych kubíkovi nemohla udělat :grinning:
22. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
mona,to by se kubik mozna otacel jedna basen kolem dokola :grinning:
a poridili jste?
je fakt ze ja taky na malou schanela a v obchodech zadna hezka v ty vel.
22. dub 2010 v 10:51  • Odpověz
autor
Car no to ano :grinning:
nene nepořidily jsme nic, pokud měli pěkné bundičky, tak bud byly malinké a nebo veliké....
22. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
car, my nedostanem penize, jen kytku, nejakou pametni knizku a minule davali detskou deku :slight_smile:
mona, aha :sweat_smile: nas zvali, ale ne v Ostrave, no..
22. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
maji a co tobik na segru?

mona..a dneska ta skola vid?a uz chodite nekam na cvico nebo tak?
22. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
carcul jojo dneska škola i zítra to bude masakr :grinning:

jinak ještě nechodíme nikam od pátku máme teprv auto a já mám v plánu dojiždět da plavčo, i když pořát uvažuju, že na ty vaničky chodit nebudu, až potom do bazenku. no příští týden už bude volnější, sice bych se už měla zase učit na ustní, ale ted spíš at to napišu zítra a budu zase trošku klidnější. Pak můžeme s Kubíkem kamkoliv :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
a jaky mas auto?
22. dub 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
octavku kombika, nic luxusního:grinning:, ale mě to stačí:slight_smile:
22. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
dyt to je dobry ne..
22. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
autor
jo pro mě je to supr, jen se mi barva moc nelíbí, ale už jsem nalehala a je to celkem jedno :slight_smile:...ted se nám parádně cestuje ...
22. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
to ted s kubikem budete vyletit,co :dizzy_face:
22. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
jojo budeme, tatka nám slíbil výlet o víkendu. Má být pěkně :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
nic já už musím, tak se mějte holky papa :dizzy_face:
22. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
a kaaam? :grinning:
tak paa a drzim palce
22. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile:
Tak já teda nestíhám sem spát (se stydím) :sweat_smile: :grinning:
Malá před chvíli usla a já toho musím využít a uklidit, mám hrozný bordel, nebýt drahé polovičky, tak nestíhám vůbecm jak jsme doma tak mi připadá, že malá je furt vzhůru, tak sní nemůžu nic udělat. Dnes nám mělo přijít lehátko a nepřišlo, tak doufám, že dojde zítra. :slight_smile: At jí tam můžu dát a sní podoma pochodovat a něco dělat....
Jak se máte?
22. dub 2010 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
moni-ani ja nic nestiham s toho si nic nerob ale uz je to lepsie ako prve dni aj ked to uspavanie je horsie :grinning:
22. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
ja nesnasim uspavani vecer - to dela manza. tedka jsem nakojila a dala ji spat a snad usne, ze bych si s ni na chviku lehla.
22. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
mabe-mne maly sam neusne ja musim vedla neho lezat aby mna citil az potom usne inak sa vsteka
22. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
Holky taky nesnáším uspávání večer, stane se mi, že mi někdy usne sama, ale většinou uspávám a usne kolikrát i v jedenáct.... :rolling_eyes:
22. dub 2010 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
jej, tak my nastesti s uspavanim nemame problem, stejnak musi jeden z nas byt v loznici kvuli Tobikovi, kterej sam neusne..chodime ted kolem devate a jak vytuhnou, tak je akorat presunem do postylek a hotovo, pak dalsi vstavani az mezi treti a patou :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
my usiname az na vyjmky taky sami-z jedny strany drzi plenu a z druhy slona,pustime ukolebavky,obcas si jeste hraje s tim slonem ze do nej mlati pak se dopapa a pak chrni..a dneska chrni nejak furt,je naka unavena :sweat_smile:
22. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
car, jestli je u vas jak u nas, tak to bude unava z toho pocasi :slight_smile: Bibi je taky dneska nejaka utahana a furt spinka :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
holky mam k vam jednu otazocku co mate vetsi mimca kedy sa im zacal predlzovat spanok?
my v noci stavame ako kedy niekedy po 2aj pol hodiny niekedy 3 a niekedy aj 4 hodiny no ako kedy
22. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
my vstavame od 14dnu 1-2za noc,vyjmcne 3x..a asi tri dni byli ze se budila furt

maji..tak taky spinkate dnes jo?fakt chrni furt jen rano si hrala dlouho a taak a od ty doby spinka pak se naji,myslim ze si budem rat a zas usina
22. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
ahoj holky, tak mala uz treti den spi od 8-9 a prospi jedno kojeni kolem 11h a vstava az v 2-3h

holky, pouzivaly jste nekdo kapky baby calm? jak jste davkovaly? je napsano 10 kapek jak casto chceme. nechci to prehnat. nebo je mam dat kazdy kojeni?
22. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.