• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe,my je mame,ted uz je davame jen malo kdy..ze zacatku kazdy jidlo deset kapek a pak treba ob jidlo a nebo jen pozdne odpoledni a vecerni,nocni jidla
22. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
car, takze mam zacit kazdy jidlo nebo vynechat v noci? a muzu to dat na prso nebo pred jidlem? jak jsi to davala? dneska vecer dokapu sab simplex a pak zacnu toto a jeste davame jednou denne probioticky kapky.
22. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
ja to davala pred jidlem a byt tebou tak bud lzickou-tak jsem davala sab a baby calm jsem davala primo z kapatka-mala je naucena ze reknu kap a vidi kapatko a otevre pusinku..
a zacla bych dle toho jak mate prdiky..my hlavne vecer-takze pres den jsem je pak nedavala az pozde odpol a vecer a v noci jo..proste vzd dle situace..byly dni ze jsem je dala kazdy jidlo,pak ob jidlo nebo ve dne vubec a taak
22. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahooooj holky :slight_smile:
tak my jsme konečně doma, ale musíme se ještě vrátit v sobotu do porodnice na kontrolu žloutenky :cry:

Natali se narodila 16.4. ve 14,55 h. Vážila 3,800g a měřila 53cm :dizzy_face:
A že to byla fuška :confused:
22. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
monin..je gratulace obrovska..a fotecky budou?
22. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
momentík, pracuju na tom a malá si mě taky žádá :slight_smile:
22. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
holky stačí malé na spinkání overálek a zababušená v zavinovačce?
22. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
monin,my davali taky jen overalek a vlastne az do dneska
22. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
moni, gratulujuuuu. staci. me mala spi v kosilce a zavinovacce nebo v bodycku s dlouhym rukavem.

car, my je mame i pres den, ale hlavne vecer. takze zatim ji to budu davat pres den. a na prso nemuzu si kapnout? tak jsem ji davala sab.
22. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
mabe nevim jk bys tam davala deset kapek
22. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
monin, gratuluju, Natali je narozena ve stejnej den jak Tobinek akorat presne o dva roky a tri hodiny pozdeji :grinning: To bude zlaty dite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
car, vzdycky si kapku 3 na prso a mala to zhltne
22. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
mabe,no nevim tohle je deset a rusit ji kojeni tim ze ji ho seberes dvakrat..myslim ze tamto je jednodussi ale zalezi na tobe

monin..mate naaaadhernou berusku :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsme doma a ještě se juknu na učení a zítra to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Monin moooc ti gratuluji, malá je nááádhernááá :dizzy_face: ...tak co porod? Dobrý?? A jak se ti líbilo ve vítkovicich? Koukám, že jsi tam měla dudlík, nic ti na něj neřekli??? :grinning: Ono ta nemocnice nepodporuje dudlíky :grinning:
Díky holky, měla jsem právě pocit, že má studené ruce a mám strach, ať mi nenastydne. V porodce jsme dávaly košilku nebo bodýčko s dlouhým rukávkem a dupačky
Monako - no moc se jim to nelíbilo, obzvlášť starší sestry to dávaly najevo :grinning: mně to přijde lepší než cpát malíček do pusy, přijde mi to hygieničtější.... potom mi říkaly, že to je moje věc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vítkovice super

Jinak porod - no nic moc
22. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
holky to je prdel mala kdyz je na brisku tak se chce otocit tak mam fotku jak ma nohu ve vzduchu ale nejde ji to pres rucicky
jinak kdyz ji pomuzu u nozicek tak se dotoci sama
22. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahojki tak koukám,že už máte všichni doma ty své broučky,a že asi pak budu hoooodně chodit na rady zkušených maminek.
My jsme byli včera v poradně,Vojtíšek už má 1425g,a asi 35cm,má se čilé k světu někdy až moc,taky jsem se včera dověděla,proč se mi tak špatně spí,malý je totiž našprajcovaný napříč,a tak je to s tím spaním už trošku horší,ale bude hůř. :grinning: :grinning:,a co bych pro to zlatíčko nevytrpěla.Jinak váhově mám zatím nahoře 4kg,tak aspoň nebude co zhazovat.
Tak hlavně hoooooooodně zdravíčka ať jsou sluníčka hodně veselí a usměvaví a nic je netrápí.Mějte se krásně.
23. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
dobre ranko, tak nakonec jsme daly kapky lzickou, ani jsem netusila, jak si to pekne vzala. :slight_smile: ode dneska zaciname a dam to kazdy kojeni, hodne nas to trapi, jakmile bude uleva, tak to zkratim. dneska nemame nic moc v planu, trosku si odpocinu. tento tyden jsem byla vzdycky venku 4h a byla jsem dost unavena. asi pujdeme dopo prochazkou do intersparu a nakoupime. mame to prochazkou tak 20 minut. dneska budu mit slepici vyvar a kure peceny s bramborem - uz sem si navarila vcera vecer, jinak nemam sanci. anicka vcera usla v 22h po kojeni a pak vstavala az v 5:30 na kojeni, zase zaspala jedno kojeni, asi ji to v noci staci. jinak pres den standart kazdy cca 3h. zitra dame prochazku s tatkou a v nedeli jedeme na zahradu (nase budouci bydliste) kacet hrusku a spravit strechu na budce pro naradi a udelame si spekacka. :slight_smile: snad kocar moc nenacuchne kourem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
dobre ranko, tak nakonec jsme daly kapky lzickou, ani jsem netusila, jak si to pekne vzala. :slight_smile: ode dneska zaciname a dam to kazdy kojeni, hodne nas to trapi, jakmile bude uleva, tak to zkratim. dneska nemame nic moc v planu, trosku si odpocinu. tento tyden jsem byla vzdycky venku 4h a byla jsem dost unavena. asi pujdeme dopo prochazkou do intersparu a nakoupime. mame to prochazkou tak 20 minut. dneska budu mit slepici vyvar a kure peceny s bramborem - uz sem si navarila vcera vecer, jinak nemam sanci. anicka vcera usla v 22h po kojeni a pak vstavala az v 5:30 na kojeni, zase zaspala jedno kojeni, asi ji to v noci staci. jinak pres den standart kazdy cca 3h. zitra dame prochazku s tatkou a v nedeli jedeme na zahradu (nase budouci bydliste) kacet hrusku a spravit strechu na budce pro naradi a udelame si spekacka. :slight_smile: snad kocar moc nenacuchne kourem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jee, ja to nevydrzela a mackala rychle, ze jsem to dala dvakrat :grinning:
Holky po jak dlouhé době myslíte, že můžu jít s malou ven? Dneska má týden....
23. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahoj moni, me rekly v porodce po 14 dnech
23. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
jinak hoky, jsem asi hrozna, ale jak jsme byly v nedeli u tchanovcu, tak oni meli anicku vedle v pokoji na posteli a vykladali si s ni a hrali a ja byla cela nervozni. vubec se me to nelibilo, ze je bez maminky. proste me to vadi, kdyz ji ma nekdo delsi dobu cizi. a to tchanovci chteli si vzit v tydnu kocarek ven, tak to jsem rekla, ze budeme urcite spat. fakt su hrozna. pripada me to jeste brzo, aby byla bez maminky.
23. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
aha, takže až za týden, myslela jsem , že i dřív, když má být hezky...
23. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
jinak mala se nemohla tedka vykakat, tak jsem zkusila strcit teplomer do zadku a tri takovy gejziry . snad se to muze? na to jsou ty rektalni rourky, ne?

pokud nemate zadny problemy a bude teplo tak bezte na chvilku. my mely tu infekci, takze asi proto 14 dni
23. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
Moni moc gratuluji k holčičce :slight_smile: , hlavně že už to máš za sebou. ven můžeš jí klidně hned. Mimčo jak má víc jak 2,5kg tak může chodit ven hned, tam je spíš problém když je mráz a nebo zase 40 stupnový horka :unamused:

Jinak Tomík na dnešek trhnul asi rekord ve spánku, včera usnul po 22h a ráno mě vzbudil Viki a Tomík vstával až v 9:30 :slight_smile:
23. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
Mabe a cos tím, když začínám mít teplotu, kolem 37, můžu normálně kojit a nebo dá se vzít nějaký prášek. třeba paralen? Když by se mi to ještě zvýšilo?

nevím, jestlit o bude od prsou, nemám je zatvrdlé...
23. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
Díky Marky, chtěli jsme jít v neděli,jestli bude hezky, malá má žloutenku, tak jí to třeba víc pomůže
23. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Moninko,moooooc gratuluju,koukala jsem na fb na fotky.Malá je krásná :slight_smile:

Nám řekli v porodnici,že dítě nesmí ven dokud nemá 3 kg,ale to ta vaše má víc,ne?Na žloutenku jí určitě světlo venku pomůže.

My byli teď tři hodiny a půjdeme ještě s taťkou na prochajdu.U nás na náměstí jsou slavnosti,tak si dáme něco dobrého a poslechneme nějakou kapelu:slight_smile:
23. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
holky děsím se té teploty, jestli mi vyskočí víc a jak poznm zánět? Bradavky mám rozkousané, a bolí mě to podle mě z toho důvodu...
23. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.