• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona kdyz pockas chvili udelam provizorni fotku,jen se mi trochu musi nabyt baterky
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
suny to je oki já vždy na začátku těhu měla chřipku to byl příznak jinak nemarodím :wink:
pila jsme čajík med a postýlka a jak říkám dali mi paralen,mullerovy pastilky na bolesti v krku to je pro těhulky a pinosol kapky do nosu to je také pro těhulky a nic neublíží práškům s evyhni ale paralen neublíží já ho beru i ted na hlavu,,,,antibiotika jsme neměla ale kdyby byli potřeba vezmu je napíšou speciální lepší než ohorit miminko nic nebráním :unamused:
autor
car jojo počkám:slight_smile:
jj nejsem zastánce prášků a ted už vůbec ne takže přírodní věci jsou mě milejší. tak si uvařím čajík dám sprchu a pudu si lehnout.
6. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
suny někdo má na tebe dotaz v těhulkach na uplném začátku:slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
mona..hotovo :grinning:
6. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
na rajčeti?
6. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Už se klube mimišek malušky :slight_smile: krásné bříško car:slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Mony už jsem jí odpověděla, nechápu proč se ptá???
6. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
suny taky jsem to nepochopila... :unamused:
6. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
moni,nojo uz roste ten muj broucek....a ja kinu :grinning: ....no koukala jsem do nakych albicek a naky holky maji brisko co ja ted v patym mesici a ete na konci
6. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
sun,prd na to :wink:
6. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Holky já jdu spinkat snad bude zítra líp. dobrou noc a krásně se vyhajejte. papa
6. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
sun,dobrou :wink:
6. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
car každé holce roste břiško trošku jinak, těžko se porovnávat. každá máme i jinou postavu :slight_smile: ale někdy mají hoodně malá bříška až se sama někdy divím.
6. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
mona,no tojo obcas fakt cucim jak to na tech holkach neni skoro znat a pred porodem maj mini briska :grinning:
ale zas pak sou opaky,takovy ty rozkydly mega bricha
6. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
autor
No já doufám, že budu něco mezi tím :grinning:.... no já dokonce slyšela nazor na mou postavu, že jsem zhubla a že mi porostlo spíš bříško, což se fakt divím a ani mi to osobně nepříjde :unamused:
6. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
mona,ty mas krasny brisko,hezkej tvar a pevny...no jsem zvedava do jakych velikosti porosteme :grinning:
6. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
car díky:slight_smile: taky jsem zvědavá, teprve prý začneme přibírat kolem toho 7 měsíce jsem slyšela, tak nevím:slight_smile:
Fičím do postele jinak nevstanu do práce, tak se měj hezky a dobrou noc vám přeji s mimiškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
vam taky :wink:
6. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska jsem byla nucena vstat na budika a to se me moc nelibilo. :slight_smile: za chvilku jdu na tu stitnici. podezrele jsem se dneska pekne nasnidala. uz me zacina byt lip. v noci se me zdalo, ze me dr. hruska z ordinace nabidl, at si udelam UTZ doma. a ja se bala a rikala mu, ze jdu ve ctvrtek na kontrolu a co kdyz to bude spatny, co pak budu delat, ze si radsi pockam na pani dr. nervicky pracujou.
7. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
dobre ranko :wink:
sunysara: ja jdu na tripply ve stredu :wink: A nejak si nic moc nepripoustim :wink: i kdyz takovy ten vnitrni cervik hloda, ale rikam si ze vse bude v poradku :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj, tak jsem myslela že budu dneska 1 a Mabe mě předběhla :slight_smile: . Mě je zase poslední 2 dny blbě. To je jasný že jsi nervozni :wink: , kdo by nebyl vi´d. Já musim radši zavolat ještě na genetiku jestli jsme se blbě nepochopili ať 29 neni nemilé přkvapení :frowning2: . Jinak dneska manžel odjel v 6:30 a přijede asi dost pozdě. Má 3 kšefty a prý ještě nákup v makru :unamused: tak ani nevim co budu dělat- asi nic :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
marki, nervozni jsem to je fakt. s tim spatne: ja zapomela, ze nesmim rano moct jest. tedka jsem se pekne nadlabla a hned jsem to vyhodila. :grinning: takze s tim zvracenim to jeste neprestalo, ale musim to hlidat.
7. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
tak ja jdu devcata, pak se ukazu :wink:
7. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
AHoj holky, mabe určo to přejde uvidíš. Ty sny jsou taky někdy paráda, a hlavně jsou jak živý.
Kramlinko, no já jsem ted taková nachcíplá, tak aby to nemělo vliv na ty testíky no.
¨

Jinak holky nevíte, nemůžu vykašlávat, co na to můžu brát???
7. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
sunysara: no ja myslim ze nejaky sirup by mohl byt ok, ale zasla bych do lekarny, rekla ze jsem tehotna a ze potrebuju neco na odkaslavani a oni ti urcite poradi, nebo zkus najit neco na netu :wink:
7. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
No já mám doma jitrocelový sirup. ale nevím není tam pro těhulky nic napsaný nebo si dělávám výluh z cibule ale to taky nevím jestli můžu.
7. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak já už sedím v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měla jsem pěkně pernou noc. nevíc co ten maly blboun snědl (hafik), ale v noci mi hodil pěknou tyčku a když jsme to nejlépe uklidili tak dostal srajdu a ještě se počural strachy, že dostane. No mazec, takže jsem uplně nevyspaná :unamused:
7. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Jejda tak to byla noc s velkým N. :wink:
7. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.