• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni tak jí dávaj hodně k oknu, to prý pomáhá. Tomík měl žloutenku hned 3 den po narození a tak ho na JIP hned svítili a 2 den už byl ok a venku jí to taky pomůže :slight_smile: . Zánět v prsu bys poznala, většinou je velká horečka a prsa jsou hodně horký a zatvrdlý, prý pomáhá tvaroh ale většinou stejně musíš k doktorovi pro atb :unamused:
23. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
moni-kojit mozes aj ked mas 38 teplotu vraj to nevpliva na malinkeho mas tam protilatky
na zanet si davaj pozor ja som ho mala a 3 noci som bola aj zo zimnicou a teplotami
23. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
tak už mám 38 :frowning2: ale prsa nemám tvrdé, já nevím ..... :frowning2:
23. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
moni, a myslis, ze je to z prs?
23. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
moni-tak to asi nemas s prs to by si spoznala a pekne by ta boleli
23. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj moni, jak je? ja mam manzu na basketu a mala snad uz spi. vykakala se tak, ze me nahodila zem a celej zupan. mozna uz kapky zabiraji. ode dneska ji davam baby calm a pak ty probioticky.
23. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
ja akurat uspavam maleho :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
mabe-mne vzdy ked ho rozbalim zacne curat minule si nacural do pusinky lebo pindika mal nahor :grinning:
23. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
moni, ty uspavas malyho a jses na konikovi? tak vy mate pindika, takze curate dovrchu. :grinning: to my jen to kakani. ja ji musim kvuli zadku nechat vetrat po umyti aspon 5-10 minut a jak jsem ji zvedla nohy, aby si prdla, tak me nahodila. :grinning: hlavne, ze ji pak nebude bolet brisko.
23. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
mabe on zaspaval v nasej postely a ja som mala notebook na postely ale uz spinka v postielke :wink:
23. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
aha, to ja takhle nekdy lezim s anickou po obede. nechce byt v postylce, tak si ji vezmu k prsu do postele, trosku cucne a spi. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
krasne spinkame spolu, je to krasnej pocit :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
Ahoj Monin, já měla taky horečky, když jsem přišla z porodky domů, měla jsem je tak 3 dny a bylo to dobrý, hlavně si hlidej, at ti netvrdnou prsa a odstřikavej. A dávej ledové zábaly na ně. mě to pomohlo. pokud to nepřejde, zavolala bych dr., ale já to tak měla 3 dny a pak ok. měla jsem až 39
23. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
mabe-mne maly vobec nezaspi v postielke musim ho prenasat :slight_smile: a to od narodenia
23. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
tak to nase prcina jo. jenom nekdy rano si ji vezmu. ale mozna kdybych ji tam nechala chvilku brecet, tak tam je.
23. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz
ja spis nemam nekdy rano chut a trpelivost ji uspavat. v posteli to jde snaz
23. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj tak dmeska jsem první :slight_smile: . Nevim jestli je to normální ale Tomík usíná ve 22h a ráno vstává až kolem 9h a to jen proto že ho budim :wink: , zkoušela jsem budit v noci a on se ani nedá oprobudit a když jo tak ani mlíko nechce, kouká 5 minut a zase usíná :wink: . To že takhle spí jsem sice ráda ale je problém že nevypije tolik kolik by na svoji váhu vypít měl tak jsem zvědavá až půjdem do poradny kolik bude mít. Hlady neřve, je víceméně spokojenej a když vypíje víc tak to stejně vyblinká :unamused:
24. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
market ale co je na obalu je plus minus a vesinou spis max davka...a znam holcinu co ji takhle chrni kojeny dite..
a pokud to vyblinka tak bych to nehrotila,dyt driv jedl hodne ne?dr rikala ze deti maji obdobi ze ji moc a pak naopak
24. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
market ale co je na obalu je plus minus a vesinou spis max davka...a znam holcinu co ji takhle chrni kojeny dite..
a pokud to vyblinka tak bych to nehrotila,dyt driv jedl hodne ne?dr rikala ze deti maji obdobi ze ji moc a pak naopak
24. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
moni,pred kojenim prsa nhrivej sprchou-uvolni se,mimcu se lip papa atd..a muzes je trosku promasirovat
a po kojeni je chlad..me to hrozne pomohlo uz v porodce,poradila mi to sestra a delala jsem to i doma...mala se pak krasne prisala
24. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
mabe,mala rano taky jde k nam.a pres den neni vubec v postylce ale v noci tam usina krasne
24. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak dneska je venku krásně, tak jedeme s mamkou a se známima na výlet, přítel jde do hasičárny a zítra půjdeme spolu na výlet, tak se těším :slight_smile:...ted, uklízím a peru a vařit nevím jestli budu, když nás můj tatka pozval na oběd, no uvidíme.Přítel jel nakoupit do obchodu, protože nemáme vůbec nic v ledničce, dokonce ani co pít, to jsme trosky co? :grinning:...nějak nebyl čas na nákup.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
ahojky..a kam razite vyletovat?my vcera schaneli saticky na vitani,sehnali,ale fuska to byla..dnes je manza pryc a nam prijde navsteva,zitra vylet snad..a pristi tyden pekne nabytej zas
24. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
holky pridala jsem fotecky :grinning: :grinning:
24. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
Car uvidíme. On prostě je celá maminka a miluje spánek :grinning: . Viki právě hodně zlobil s jídlem a sama jsem na něm viděla že nepřibral a taky se to pak potvrdilo. On nechtěl jíst vůbec tim že ho z nutrilonu bolelo bříško. tomík je jinej, on sice pije, pak teda taky zlobí ale ne že by nepil vůbec. Jen nevypije za den víc jak 600ml :wink: , ale už zbývá jen měsíc a pak stejně začnem přecházet na příkrmy a jestli bude jako Viki tak to bude ok.

my jsme doma sami, manžel jel s kamarádem na ryby tak teď ještě dovařuju oběd, nějak se mě to protáhlo, to je tim že dlouho spíme :grinning: , knedlíky už mam ale čekam než změkne maso a dodělam 2 omáčky. Nám segedýn a Viki má vepřovou plec na paprice :wink:
24. dub 2010 ve 12:26  • Odpověz
ty jsi sikula,ja mam manzu taky pryc tak budu varit az vecer :grinning:
24. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
:wink: tak Tomík je spavej tak se to dá. Stihla jsem už i vytřít takže jen dodělam omáčky a už nic nedělam. Možná ještě zapmnu pračku ale to možná až zítra. Já být sama tak taky ani nevařim, ale viki už sněd 4 suchý kolečka knedlíků a pořád se ptá kdy bude i omáčka :slight_smile:
24. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
market,to je dobre ze tak basti :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
:slight_smile: jen aby nás jednou nesněd :slight_smile: a jestli Tomík bude taky pořád při chuti tak budem vydělávat jen na jídlo :grinning: . On Viki jí dobře ale taky co mu chutná, takže kolikrát právě vařim něco jinýho a nebo kolikrát sio vezme jen přílohu a pak tahá z ledničky. Hlavěn tavený sýry :unamused: , ty teda mizí nějak rychle :wink:
24. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
market,jen at basti,jen abys pak nevarila tri jidla :sweat_smile:
24. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
snad ne :slight_smile: , doufam že se alespoň oni dohodnou na jednom jídle :wink: . Docela se už těšim na příkrmy, to už bude docela změna a hlavně jsem zvědavá jestli Tomík bude na kaše, Viki jí nikdy nejed a že jsme jich zkusili :slight_smile:
24. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.