• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
uz penim,zas tch :angry: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Já zrovna nic moc... Malý ze čtvrtka na pátek zvracel, do toho volala včera ráno babička, že nám umřel děda :cry: do toho malá, měla jakýsik blbý den. Ted všichni spí a ani nevíte jak si vychutnávám ten klid. Pak jdeme ven, je krásně a zítra možná do zoo, ještě uvidíme.
24. dub 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
car s*r na ní :wink: Ještě, že já tu svojí mám 400km daleko :grinning:
24. dub 2010 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz
moni,ahoooj..ma mi prijit navsteva a ona vola ze prijede,jako si mysli ze navstevu zrusim bo co..ji rikam ze ma rict predem,se nasrala..tak zas bude brecet manzovi na rameni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
car tak bude uražená no. ještě že já mam takový klid, za celou dobu viděla Tomíka max 3 min a hlavně neotravuje a kdyžtak se domlouvá s manželem :slight_smile: . ještě že ses ní nebavim, protože je mě jasný že kdyby věděla že manžel nebude přes noc doma že by se chtěla přijít podívat a takhle ma svatej pokoj :grinning:

Moni to je mě líto že se to takhle s.re :unamused: . Já se taky těšim na večer až oba budou spát, ale to si ještě počkam :slight_smile: . teď spí jen tomík a Viki kouká na pohádky a hraje si s legem :slight_smile:
24. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Car, vidím , že to sní nemáš jednoduchý :confounded: Jen nechápu, proč je nasraná, že Ti má přijít návštěva, tak příjde jindy né? Kašli na ní...
Markét, jo no jak se sere tak pořádně...
24. dub 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
holky malou videla v nedeli ted v ut jde s nama na vitani-to je snad malo?
jako mi rekla nasrane ze ani nemuze prijet ze To Dite vubec nevidi-takhle to rekla :angry: :angry: :angry:
a jako minule brecela manzovi ze jsem ji nepustila k maly-uspavala jsem ji cely dopoledne,furt brecela,usla a ona deset min po tom prijela,vse ji vzbudilo,sebemensi sramot jak mela lehky spani..jeste mela teplotu -tch ze pocka a odpol s ni pujde ven-rikam ze ven nepujde..a ona priste manzovi zacla brecet..a to kdyz ji on rekl at ho nesere to nebrecela
24. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
fakt uz mi sere...
24. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky, dopoledne mi bylo dobře , teď už se mi zase vrací teplota 38 :frowning2:
byly jsme dneska s malou na kontrolu žloutenky, je to pořád stejné, tak prý mám vysadit kojení do pondělí-měla jsem si koupit nutrilon HA1-že je hypoalergenní a máme příjít i na ultrazvuk. Nechápu, jak tohle souvisí se žloutenkou :confused: :frowning2:
24. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
mám potom strach,aby malá chtěla přejít zpátky z nutrilonu na mlíčko...
24. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Moni jo je to pravda. už jsem to slyšela že se musí na pár dní vysadit kojení nebo se to mateřský musí převařit :unamused: . Pokud žloutenka trvá a kojí se tak se jí mimčo nemůže zbavit. většinou pomůže pár dní a je to ok. Můžeš dát UM ale ne přes lahev aby si na lahev nezvykla :unamused:
24. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
monin at jste na tom brzy lip :wink: a urco pres strikacku
24. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
já malé dávám dudlík, tak to je jak kdyby pila přes lahev ne?a na kojení používám kloboučky....

spíš jim prý zachutná nutrilon a pak nechtějí mlíko
24. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
moni-dudlik neni jako lahev lebo cez dudlik nic netece ale z lahve jo a lahsie ako z prsa a oni si na to rychlo navyknu a nechce sa im potom z prsa lebo sa pri tom viacej narobia
24. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
moni,ten ha nutros je horkej vic nez obyc tak myslim ze mm ji bude chutnat furt je sladsi
24. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
holky jsem maly koupila taaak nadherny saticky na vitani obcanku,je v tom kocka a jeste krasny puncosky a balerinky :dizzy_face: jeste kloboucek koupim
24. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
no tak doufám, že to bude chtít jíst....

dneska jsem si koupila odsávačku a jsem asi trdlo, moc mi to s ní nejde :unamused:

a kolik mimčo asi vypije mlíčka, pokud jste někdo dávaly stříkačkou?
24. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
car-tak to jsem zvědavá na foto :slight_smile:
24. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
koupete někdo v kyblíku?
24. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
monin-melo by to byt 120-150ml na kg vahy na den

jinak my koupem ve vanicce

monin..urco pridam..uz dnes jsem naky davala na rajce z posl.doby :grinning: a pak tam dam z vitani
24. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
moni-ja nekupem v kybliku ale ve vanicke :slight_smile:
24. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
jo aj ja som pridala dnes fotecky
24. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
car takže pokud to dobře chápu tak 120ml x 4, tj.480ml denně - a to mám rozpočítat tak do 6 dávek?
24. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
moni-ona si vipije kolko bude potrebovat ja som na zacaiatku dala len 30 ml lebo viacej mi nevipil a za dva dni mi vipil 60 ml ja som totiz dosla o mlieka nakolko som mala lieky kvoly zrazenine a strate krvy a popraskali mi bradavky tak ze tiekla len krv snazila som sa to zachranit ale nedalo sa a maly nemohol byt hladny :frowning2:
24. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
monin,uvidis jak bude mit chut-do sesti nebo vic..a toto je davka ktera je dobra aby mimi vypilo..myslim ze muze i vic..a je to hlavne orientacni
24. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
a dobre to chapes
24. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
moni my koupeme v kyblíku, myslim že mam nějakou fotku u sebe v albu kde je v kyblíku :slight_smile:
24. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
chtěla jsem , ať mě to naučí v porodce, ale nevyšlo to.
našla jsem návod, jak mimčo držet, ale jen když už umí samo držet hlavičku.... kolik mám dát vody, ať to má až ke krčku nebo míň?
24. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
monin v kybliku neporadim,bych si netrofla s novorozenetem
24. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
Tak já dávam vody tak do půlky, má to většinou k prsům :wink: . Většinou si tam to dítě jakoby sedne takže jen ho držim pod ramínkama, problém je že má tolik vlasů že musim pokaždé šamponovat. kdyby jich neměl tolik tak ho jen otřu žínkou. takhle mam kyblík hned u přebalováku, na podložce ho namydlim a pak posadim do kyblíku a tam už jen umeju hlavu a chvílku sedí a pak hned vyndavam na osušku :wink: . Docela to šlo hned na poprvé, jen se mu nelíbí mytí hlavy ale co se dá dělat. Stačí když mu jí neumeju 1 den a už se mu mastí :unamused:
24. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.