• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
dobre ranko devcata,

vcera jsme mely na pilno. spaly jsme s malou do 10h :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme jely do Obi nakupovat a na prochazku k rece. Prijely jsme v 13h a tak jsem delala obed a tchyne volala manzovi, jestli muzou prijit? a manza ze prave obedvame, cekal, ze pochopi, ze nee a ona ze teda jdou. tak za 5 minut byly tady a byly tady hodinu, takze mala rozvrkocena, protoze si ji chovaly a ona nesla hnedka po jidle spat a my hladovi. videli jsme se v patek a dneska se uvidime na zahrade a stejne se stavily. Vim, ze jsou do anicky zblazneni, ale my mame nejakej rezim. pak byla protivna nez usla a fnukala. :angry: asi su moc uzkostliva nebo co, ale proste to tak citim. a jeste na sobe pozoruju, ze ji nechci dat z ruky a ze me vadi, kdyz ji nekdo hojda a ona place nebo jde s ni do jine mistnosti a ja ji nemam na ocich. vcera vecer jsme jeste jely po nakupech a tchanovci rikaly, ze nam ji klidne pohlidaji a to jsem rikala manzovi, ze su asi hrozna, ale nikomu ji nepucim jeste. dneska jedeme odpo na zahradu (budouci bydliste) - budem opikat burty. manza tam jede driv kacet strom s tchanovcema a sekat travu a ja tam dojedu s nasema pozdeji, jenom na ty burty. :slight_smile:
25. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Taky je u Vás tak pěkně?
Omlouvám se, že Vás teď dost zanedbávám, ale net vůbec nestíhám...

Moninko, moc gratuluji k panence...vybrali jste krásné jméno :dizzy_face: A jaký byl vlastně porod? Kdy Tě to chytlo a jak dlouho jsi rodila?

Holky, moc Vás zdravím :dizzy_face:
25. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak dneska jsme opět výletovali :slight_smile:....máme takový menší problém, Kubík už tak 3 dny nekakal a bolí ho bříško, ted mi chudak, plakal až mu slzičky tekly, nevím co s tím...zkoušela jsem mu tam teploměr strčit, ale to si je prcl a nic, ale povím vám jak si teda prdne, tak to teda řádně smrdí, ikdyž mě to samozřejmě nevadí :grinning:
25. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
moni, ahoj, chudak malickej a zkousela jsi mu tam s nim tak zaklechtat? opatrne teda. a zkus ho strict nekolikrat. tak to my s kadenim problemy nemame, ale s prdama.
25. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
my kadime denne nekolikrat
25. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
¨holky, prave uvazuju nad koupenim satku na noseni. co tomu rikate? jak do mesta nebo doma, kdyz neco potrebujete udelat a tak....klokanka je jeste pro anicku nepouzitelna.
25. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Moni kojený dítě nemusí kadit i víc dní :wink: , zkusila bych nahřát bříško to by mu mohlo pomoct.

Jinak zítra volam k doktorce :unamused: , už to musíme řešit, Viki se vnoci dusí a dneska mu vyskákala vyrážka kolem pusy :frowning2: tak bu´d a´t nám ěnco dá nebo pošle na alergologii. přece nemůže chudák trpět celý léto, ani ven s nim nemůžem protože sotva po 5 minutách si mne oči že ho pálí :unamused:
25. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
mabe my taky neměli vůbec problém, bylo to až 3x denně, to až ted a nevím proč a to přitom jenom kojím, to se stava při umělé stravě prý....no zkusím ještě něco, horzně prdí, ale nekadí teda vůbec...je mi ho fakt líto... :frowning2:
25. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
marki, ahoj, chudacek malickej. to urcite zavolej, at vas nekam poslou. :unamused:
25. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
a nejedla si neco jinyho nez obvykle? tak masirovat brisko a nahrivat jak rika marki, cvicit nozickama
25. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Mabe on tohle má cca od 18 měsíců ale letos ten kašel je ěnjakej divnej :frowning2: . přes den to jde ale ta noc je šílená. už chápu proč manžel říká že se s Tomíkem vyspim víc jak on s Vikínem :wink: . každej chodí ven a my zase budem jen zavřený doma :confounded: . Do teď nás na alergo neposlala že je malej že ty testy by nemohli ani udělat tak snad letos už to nějak budou řešit :wink: . ještě k tomu má rýmu ale mylsim že je to vše alergie :unamused: . Tohle jsou geny z manželovy strany. manžel je skrytý alergik, jeho brácha měl hodně alergii asi na vše i měl astmatický záchvaty :frowning2: a tchán byl alegik snad na všechnu trávu :frowning2: . Oboum to přešlo ve 20 letech :unamused:
25. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
chudak malickej :unamused:
25. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
tak jsem to zkusila a nic, tak uvidíme později, ted už spinká.... :unamused:
25. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
moni, tak hlavne ze spinka.

manza sel uspavat v 20h anicku a sam usnul jeste driv a douspavat jsem musela ja. tedka cekam, ze anicka se vzbudi na jidlo. jedla v 19h, ale je pravda, ze posledni tyden jedno kojeni prospi a ji az kolem 2-3h
25. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
no to jo, tak uvidíme jestli se nám konečně zítra nezesere :grinning:

no pokud ti anička přibírá, tak bych ji nechala spinkat, pokud by nepřibirala, tak by jsi ji musela budit...ale pokud je vše jak má, tak bud ráda, že tak pěkně spinká :slight_smile:
25. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
pribira pekne princeznicka. ve stredu jdeme k dr., tak uvidime. ona vynechava to jedno kojeni akorat v noci, jinak papa pekne
25. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
no to je dobře...u nás s papaním tak nemáme dobře, což jde i vidět na fotkách :grinning:...taky ho nebudím, když vím, že tak krsáně přibirá, někdy mi spinkal až 6 a půl hodin...
25. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky

mona..zkus rektalni rourku,nahrivaci polstarek a cvicit nozickama(jizda na kole-neco takovyho,nahoru dolu,klubickovat)

mabe..taky bych nebudila pokud dobre pribira
jinak te chapu..tch uz mi pekne sere..driv jsme se videli jednou za tri tydny dve hodky a to uz mi stacilo..ted by tu byla furt ,furt kazani,rady blby kecy..sere mi..alergie na ni uz snad byt vetsi nemuze..a taky mi malou vzdy rozvrkoci..a furt se nuti ze bude hlidat-tvrdi ze mala ani nepozna ze je u ni misto mne :angry: :angry: :angry: jsem rekla ze ne..ze je mala a nepujcm..nanejvs manzelovi...a jako taky malou nerada pujcuju..a kdyz uz tak radsi kamaradce pochovat nez tch..fakt uz ji nevydejchavamm..furt neco,a uz se to tak stupnuje a alergii zvetsuje ze brzy buchnu..
zcela te chapu
25. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky... Tak jak užíváte počasí? My supér, včera jsme byli skoro celý den venku a malá ho krásně prospala, je ted nějaká hodnoučká, zapláče si, ale už i líp spinká :dizzy_face: (at to nezakřiknu) :grinning:
Už se i častěji na mě směje, jen na mě, protože sní trávím hoodně času jak je vzhůru, tak jí mám u sebe jen já a to je tak nádherné jak se na mě usměje, že bych jí úplně spalala :grinning: Vždyt to znáte :grinning:
Jinak my jsme prodělali nějakou virozu co donesl Lukášek ze školky, blinkali jsme, průjem jsme měli :sweat_smile: Ale to tak jeden den, nejprve já, hned na to malý, pak přítel a včera jsem blinkala opět já, ale už to pak bylo lepší a dnes v pohodě. Je to děs, jsem ted nějak víc nachylnější na vše.... A co tak slýchám kolem tak každý nemocný nebo má průjem... :confounded:
26. dub 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak noc super. ja sla spat v 22h a anicka se ozvala az v 1h, dalsi v 5h a tedka jeste spi. vzala jsem si ji teda v 7h do postele, mela strasny prdiky, tak jsem ji podrzela nohy v pokrceni a usnula. tedka snidam, snad to stihnu i se zachodem nez se probudi, uz knoura pomalicku. co budeme delat? nevim, asi dopo mensi prochazka a odpo nevim.

car, diky za pochopeni :wink:

ahoj moni, me taky pripada, ze se malou obcas smeje, ale nevim, jestli jsou to usklebky nebo smani. :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
tak u nas noc strasna :frowning2:
26. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
jak to moni_
26. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
mabe-maly chitil koliky
26. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
my mame rdiky porad, ale spime, tedka taky tlacime a cvicime
26. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
mabe-nam to zacalo tieto 2 dni no nic budeme musiet vydrzat :slight_smile:
26. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
moni, jojo vydrzet se to musi. patri to holt k novorozencum. mate nejaky kapky nebo neco?
26. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
mabe-jo mame
26. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
a berete je dlouho?
26. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
tedka jsem dala anicku spinkat do postylky, tak uvidime, jak ji to dlouho vydrzi. tedka dopo ven nepujdeme, nejak se me nechce. kamoska prijde v 16:30, tak pujdeme az potom.
26. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
mabe-asi tyden ale na koliky ti nic nepomoze len zmirni :unamused:
26. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.