• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak my koliky nemame. kakame i dvakrat nekdy trikrat denne, ale trapi nas prdici. uz je to lepsejsi, ze prdime nahlas a poradne, predtim neslo ani prdnout.
26. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak my se dnes v noci taky moc nevyspali, Kubíka bolelo bříško. Tak jsem volala dr. jestli je normální, že nekakal 4 dny a ona říkala, že u kojených děti to tak bývá, že to prostě všechno střebá, prý pokud nezvrací nebo nemá horečky, tak je to dobrý. No ale už tak se modlím, aby se Kubík pokakal :slight_smile:
ještě do nedávna kakal i 3x denně a ted 4 dny nic, jsem z toho normálně nervozní...
26. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
moni-mne teras maly konecne zaspal po prebdelej noci :frowning2:
26. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
mě taky zrovna usl a až se vzbudí, půjdeme ven, je tam krásně a teploučko :slight_smile:
26. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
holky, tak ja pred chvilkou nakojila a snad uz bude spat. od 9h nespala, co bych chtela, kdyz spala v noci, ze? :grinning: ale taky bych si jeste zdrimla po obede. mam rizek s kasi, snad ji to neublizi. a krasne se aji pokakala od vcera, tak snad se ji usne lip. my jdeme odpo s kamoskou ven, zajedeme do lesa.
26. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojte kocky :slight_smile: venku je tak nadherne, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: furt ted litame venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
chtela jsem pridat aktualni foto a odeslala to..
26. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
ahoj maji, venku je krasne, my taky chodime :wink: mala je uzasna, jak si pekne hovi v listi a malej ji hlida :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme byli dneska opět na kontrole žloutenky v porodnici a po vysazení kojení se to zlepšilo, takže můžu zase začít kojit...Trochu mi odpočly bradavky, ale sotva jsem dneska poprvé nakojila, tak mi hned malá strhla strup a začla mi téct krev :confounded: takže to malá vyblinkala a prso je zas na nic :frowning2: už nevím, jak je rychle dát dokupy. Myslela jsem, že bych ještě pár dní odsávala, ale odsávačkou neodsaju tolik co malá vypije- pokud MM vypije jako nutrilonu-tak to je nějakých 80ml, tak to odsaju za celý den... :frowning2: tak nevím, co s tím :cry:

Maji fotky jsou super :slight_smile:

Holky jak teď oblíkáte bobišky ven, když je takové počasí, nějak to ještě neumím odhadnout, ikdyž vím, že by měla mít o vrstvu víc, tak si stejně nejsem jistá :sweat_smile:
26. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
Jinak Luci porod - v 7 mi dali tabletku, před 11 mi začla odcházet plodovka, ale doktorka mi to nevěřila, tak mi tam dala další a jak mi ji tam vrazila, tak mi plodovku protrhla úplně - tak to okomentovala, že jsem měla pravdu a že jsem tu druhou tabletku tím pádem neměla dostat, že budu mít větší bolesti :angry: a taky že jo. Kontrakce, pak tak minutka pauza, daly mi klystýr... asi ve 14 h. jsem byla otevřená na 4cm, tak se mě ptali, jestli chci epi, a to jsem už měla bolesti bez pauz, tak jsem se ptala jak dlouho to může ještě trvat, prý i několik hodin, tak jsem řekla, že teda jo. Ale bylo umění se nehýbat, když jsem měla pořád bolesti. Píchli mi ho, pak se mě chodili ptát, jestli mi pomáhá, ale nepomohlo mi nic a bolesti se zhoršovaly s tlakem na konečník a po 20 minutách zjistili, že už jsem otevřená na 9,5cm a začnem rodit. Ale to začlo působit epi -bolesti jsem měla, ale necítila jsem, kdy mám tlačit. Malá jak byla tak velká, tak mi nešla vytlačit, už jsem potom neměla sílu, když jsem nestihla mezi kontrakcema odpočívat. Nakonec tam nebyla jen PA a doktorka, ale přišla další doktorka a další PA a zkoušeli mě roztahovat rukama a tlačit mi na břicho. MOc to nepomáhalo, tak jsem musela pořádně zatlačit, přes břicho mi hodily nějaký kožený pás, doktorka s PA obě najednou zatáhly a stáhly malou dolů a tam mě mezitím nastřihly a malá byla venku. Vyloženě vyplavala :slight_smile: prý jsem měla hodně plodovky a to mi jí dost i odteklo :slight_smile:
mezitím vším jsem manžovi drtila ruku a říkala, že nechci další mimčo :grinning:

Jo a Moni, manžovi tam taky dělala PA kafe a ptala se ho, jestli nechce donést oběd, který já nestihnu :grinning:
26. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
ahoj holky..jak se mate?

ja debilne jen mala je slunicko..hadame se od so s M a kuli ty babe..uz mi sere..zacinam mit averzi na ni..vzdy cekam co zas bude...uz mam trauma z kazdyho setkani :frowning2:

maji mala je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moni ja si rikam ze dalsi mi prinesou ufoni..ten jeden den muceni za to stoji,za vsechnu bolest na svete
26. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
Ahoj car, tak my jsme byli s přítelem ted uplně vklidu, ale ted se se mnou nebaví kvůli psa :frowning2:...já ho mám ráda všechno, ale ty chlupy už nesnesu, navíc když vím, že malýho nemůžu dát ani na zem na deku. No je to děs a já to prostě nedávám :frowning2:...
A o tchánovců ani nemluvím, začinám být čím dál víc alergická :rolling_eyes:

Chtěla jsem se tě zeptat, když mám ty praskliny ještě takové červené, můžu na solárko??? nebo to není dobre ještě??? nevíš nahodou??
26. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak mi máme dneska šílené bolení bříška...Zítra zajdu koupit probiotické kapky, které mi doporučila Mabe...

Moninko, teda měla jsi to drsné, ale za tu prďolku to stálo, ne? :wink: Žloutenku měl Bori taky dlouho a odezněla až po 14 dnech, co jsme byli doma....
26. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
ahoj holky, tak ja nevim, jestli dneska prdici, ale celej den nejak brecime, neni to v kuse, ale spaly jsme jenom po obede 2h. jinak nechceme, manza tedka uspava.
26. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
my byly dneska obleceni v zimnim fusaku: jenomo bodycko s dlouhym rukavem a ponozky a cepice. tot vse.
26. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
moni, teda ty sis uzila.
26. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
car, jezis tchyne? :confounded:
26. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
monako, co bys chtela delat s pejskem? ja vim, ze je to asi blby, ty chlupy a tak,....
26. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
luci, snad vam to pomuze, ale ne hnedka. nam to pomohlo, abysme vic prdely, aspon neco.
26. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
Mabe, počítm s tím, že to bude nějakou dobu trvat. A můžu zároveň dávat před kojením i Baby calm?

Moni, já vysávám každý den a taky mi dochází trpělivost...Ale mám to lepší v tom, že když je hezky, tak je pes na zahradě a doma moc být nechce...Ale chlupy máme taky, takže Ti rozumím...
26. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
luci, ja to tak delam. dr. jsem se zatim neptala, to se zeptam ve stredu, ale cetla jsem plno diskuzi. jak casto davas baby calm?
26. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
Luci, kdyby jsme měli barák tak mu prostě postavím kotec a neřeším to, ale takhle fakt nevím, pořát malého obírám od chlupu, pes jak se zatřepe, tak je to všude :(...uvažovali jsme že mu postavíme kotec u mamky na baráku, ale nikdo ho moc nechce a nechci se s nikym zbytečně hadat :(....Jako do utulku ho samozřejmě nedám to néé, ale přemyšlela jsem, že ho někomu daruji na barák. Bude mi smutno, ale Kubk je pro mě přednější a nechci, aby se mi válel v chlupech ještě když ted všechno strká do pusinky :frowning2: fakt nevím co s tím....

Jak se jinak máte, at jenom nedepčím :grinning:...venku bylo nadherně dneska, courali jsme se s kubíkem a když jsem jela ve 4 k mamce na barák, že si půjdu číst, tak se sluníčko schovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
mona ja myslim ze to neva..a budou aspon min videt..
a copak tchanovci?a co vylet?

luci..a co jinak ja se mate?
26. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
mabe jojo tch,uz ji nedavam vubec..takova alergie ze vetsi mit nemuzu
26. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
a natoz kdyz by chtela hlidat malou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechape slovo neeee
26. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
moni, to musi byt hrozny rozhodnuti

holky, tak my uz nemuzeme mazat zadek tou masti antibiotikovou, jeste mame trosku cervenej zadek a u ritniho otvoru, trosku vic. mazat muzeme porad tou modrou vodou a pudrem. tak ji to jeste budu delat a pak mame rybilkou, ale cetla jsem, ze je to na prevenci, takze zkusim bepanthen, to je na opruzeniny a ve stredu se dr. zeptam co dal.

car, ja mam ruzny obdobi, kdy je muzu a pak nemuzu. tedka jsem je videla nekolikrat po sobe, tak je mam dost.
26. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
mabe ja kdyz ji uvidim jednou za mesic tak mi taky nebude vadit

jinak nam nazabira bepanthen,sudocream-no nic..rybilku jsem nechtala,ale cooo,kdyz po ni je prdelka krasna
26. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky zdravím po delší odmlce. malej mě zaměstnává hodně takže na net nemám čas ani chodit.

jak se máte???
26. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
car, tak to ja je vidim casteji, nevadi mi to 2x tydne, ale casteji uz to vadi a hlavne kdyz se montujou do anicky. a co teda pouzivate na prdelku? a mate ji opruzenou?

suny, ahoj, tak jak se mas holka. me taky anicka zamestnava, ale nejak net jeste zvladam. chodite pravidelne ven? a kam? co taklhe se nekdy sejit?
26. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
car výlet byl super, mám na facebooku nějaké fotky... a vy jste byli taky někde???....Já mám jen strach at mi ty jizvy nejdou ještě víc vidět, když nejsou uplně shojené...

Ahoj suny, jak pak se máš??? jak se bydlí??:slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.