• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
car já se s tchýní nebavím je to koza. jako malej má 7 týdnu a 3 týdny se po něm a ni neptali tak jsem je poslala už do háje ale taky se s petrem hádáme. prostě nic moc no. navíc teda mám pocit že moc malýho prožívám jako když brečí tak dělám všechnío proto aby neplakal nemám ráda pláč. dneska je suprovej.
byli jsme na gyndě po 6 ti nedělí a dobrý akorát musím cvičit pánev. ale jinak to jde.

mabe chodíme hodne ven a na dlouho no tak na 3 hodky
ale malej jí po hodině tak je to takový složitější

no klido můžeme třeba zajet do mariánskýho údolí
26. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
ahooj sun

mabe-meli jsme-az pak nam pomohlo to od dr-az nekolikaty reseni..pak muzem mit jen ubrousky happy cerveny..huggies pleny vyhovujou nejvic,pempers vubec mit nemuzem a po rybilce super prdelka..kdyz je nacervenala tak pomuze,bepanthen vubec..a fakt jsem puvodne rybilku nechtela
26. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
monulko ahojky. máme se fajn kubulka je zlatíčko jen já mám občas nervičky na dranc že jsem špatná matka ale to zas mávnutím kouzelnýho proutku naštěstí odejde brzo.

bydlí se krásně když se mi nechce ven tak malýho dám na zahradu a tam spinká i 4 hodinyk
je to fakt láska naše hodná. a jak se směje úžasný. jen občasný hysteráčky nesu blbě.

jo a probiotický kapky dáváme taky
26. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
sun,my si to pred chvili vyrikali,uff..ta moje ma zajem az moc velkej a furt prudi
proc panev?
my malou taky nenechavame rva,trha nam to srdce,manzilek je z ni hotovej a ja taky
26. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
suny, me taky dela zle, kdyz mala breci, pokud neni hysterak, tak hned za ni nevalim, chvilku ji necham. dneska ma ale hysteraky, nevim z ceho. :unamused: takze kojis venku? jasnacka, jak bude tepleji (pristi tyden se ma zase ochlazovat), tak se domluvime. ja kojim co 3h, ale v teple nakojim klidne venku.

car, me se ptaly na koznim, co mame za mast? a ja rekla rybilku a ona ze jo po tech 10 dnech antibiotik. ale tedka jsem cetla, ze je na prevenci a bepanthen na opruzeniny. tak jsem tedka nafialovela zadek, napudrovala a natrela bepanthenem. uvidime.
26. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
sun, jak casto davas kapky?
26. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
moni nebyli,byli jsme pohadany....

a zitra mame vitani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
meba nam proste bep.nepomaha..co nam zmizly tak ma jen nanejvys naruzovelej a namazem a dobry..bep.neudela nic
26. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
my jsme nejak vitani nechali byt
26. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
tak my tam jeste mame sem tam ty fleky a mame nacervenalej. uvidime, asi hodne pomaha to koupani pri prebalovani. mame zakaz jakyhkoliv ubrousku a mydel. mame jedno mydlo na predpis a mydlime 3x denne.
26. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
car cvičím kvůli uniku moči jako prevenci ale když se mi chce tak musím hnedka takže to máme veselý ale zvládám to.

mabe jednou denně 5 kapek a piju kojo čaj a malej je v pohodě

holky mimísci mají opruzeniny už takhle malinký??? jak to?
26. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jejda musím doplnit fotky, nějak to fakt nestíhám.

jinak malej má 7 týdnů a má 5 kilo a 56 cm cvalíček náš roztomilej. :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
suny, ajo, ty mas probioticky, ja zapomela, ze ty druhy jsou babycalm. my jsme haklivy na zadecek. v nemocnici jsme pouzivaly plenky babylove a ubrousky a to nam ten zadek pos....pak nam daly pytiol v nemocnici a nase dr. imazol a to nam rozmokvalo uplne zadek az na koznim nam pomohly. tedka uz je jenom cervenej a sem tam flicek vic cervenej.
26. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
suny, my sme vazily na normalni vaze a mame cca 4,20kg. uvidime ve stredu u pani dr. ty mas unik moci? jak ti to zjisti? ocistky jeste jdou? me dneska jakysi hrudky hlenu nahnedlyho jeste sly. jinak na intimce nic. akorat pri utreni na zachode. omlouvam se za nechutnosti. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potrebuju to probrat
26. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
jojo my máme probiotický. a super. sabíka dávám jen někdy. a hodně cvičíme ale nejím nic čerstvýho a tak a málo zeleniny a ovoce bojím se aby se neosypal.

my teda plíny z dm babylove máme rádi i ty ubrousky ted máme pampersky a mě příjdou takový divný oproti babylove ale máme jich hodně tak je dobereme.

mabe očistky jen malinko a josu asi už průhledný. na gyndě ok. já mám jen takovej jakoby sliz (v pohodě já to klido rozeberu :grinning:¨)
no já když jdu na záchod a tak tak kolikrát stačím sednout na mísu no. je to na prd a když jsem někde tak jak pocítím že musím tak fakt musím a hnedka.
26. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
mabe t je jasny :wink:
26. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky potřebuju radu. mám odsávačku půjčenou ale musím vrátit jako na mlíko a nevím jakou si mám koupit nemáte zkušenosti? tady ta je manuál Medella je o k ale drahá.
26. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
ja muzu doporucit avent elektrickou
26. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
car a kolik stojí????
26. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
jejda ta je drahá. já právě nevím jak dlouho budu kojit a jestli budu odstříkávat dlouho. ted jen když malej spí dlouho v noci jinak ne a to je tak dvakrát do týdne odsávám.
26. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
suny, ja jim snad jenom syry, jogurty, maslo, stary pecivo - jinak nic. my davaly sab simplex, ale nezdal se me zadnej efekt. tedka aspon prdi hodne a nahlas. dr. na koznim rikala, ze ma anicka citlivou pokozku, ze se bude opruzovat, takze hodne vetrat a umyvat pri kazdym prebaleni. ten sliz mam uz tedka taky,akorat dneska tech par hrudek hlenu. tak to ja vydrzim.
26. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
suny tak to je super, že se fajně bydlí, na baráčku je to hned o něčem jiném...neboj určitě pšatná matka nejsi, to mě zatím taková deprese nepřepadla...já jsem tak hotová z malého, že se těším na další, ak teré máme samozřejmě čas :slight_smile:

car, no mě už ty hadačky taky nebaví, i když ted jsme vklidu...snaží se být ted hodně pozorný v sobotu jsem dostala ružičku jen tak, což jsem čuměla :D...ale samozřejmě mě to potěšilo :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
jejda chudinka malá opruzeniny asi aji bolí ne? snad bude dobře.

já jím víc věcí a malej v pohodě na to že je kluk je to ok.

ty neodsáváš?

jo a máte někdo kojo pollštář?
26. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
mony já mám takový stavy hlavně když brečí no. jinak se to dá. ale čas na sebe nemám pořád je na u me. :grinning:
26. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Suny aha, no malinký moc neplače, teda když má hlad atd. a vystačí si i sám...jen ted poslední 4 dny je mrzutý, protože nekadil a bolí ho bříško, ale prý je to normál...tak až se vykadí, bude zase dobře...
Jinak já kojo polštář nemám a ani nevím jaké by to bylo s ním...
26. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
No já ho taky nemám stačí mi normální a uý si ho asi pořizovat nebudu.

malej plače nejvíc když nemůže usnout nebo se vykakat. jinak se řehttá na celý kolo. ale vyžaduje pozornost. musím na nej aspon mluvit když ne chovat. už jsme si porídili klokanku jeste tam ael nebyl
26. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
suny, urcite ji boli. ona mela uplne rozmokvaly, tedka uz je to fajn. ale jeste by to mohlo byt lepsi. ja odsvat? nee, procpak? ja ma kojici a pouzivala jsem ho chvilku a tedka me lezi na mym rehabilitacnim. me taky pripada, ze na sebe nemam cas, nevim, jestli rano jim leky na stitnici, poradne nejsem upravena, kdyz jdeme ven, tak rychle se oblict, atd...posledni dva dny kricime vic, jinak dobry. taky si s ni musim povidat.
26. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
ja premyslela nad satkem, v klokance musi uz drzet hlavu, ne?
26. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
mabe nemusí držet hlavu mám z chicca a ta je super. šátek nevím má ho kamoška ale je to pro me takový nejistý.

no odsávat jako mlíko neodsáváš?

já taky vylítnu ven ani kolikrát neučesaná navíc jsem třídila veci a po porodu se do ničeho nevlezu tak jsem všechno vyházela a mám jen tehu gate.
26. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
holky já odstřikávám ručce a naplnim celou lahev bez žádných odsávaček :D
26. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.