• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, na co odsavat?

holky, loucim se, jdu si udelat krupicovou kasi, mam na ni chut a za manzou trosku se mu venovat
26. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Car, máme se fajn...Borinek roste, už má faldíky a je takový měkoučký :grinning: Velikost 62 mu začíná být pomalu na délku malá :sweat_smile: Chodíme ven s mou ségrou a synovečkem a nebo chodím na prochajdu u nás a mám ho v nosítku. Takže zítra máte vítání? Těším se na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni, jinak já přestala tu antikoncepci brát...nedělala mi vůbec dobře, krvácela jsem a bylo mi i zle od žaludku a motala se mi hlava, takže to prostě neberu...je to sice otrava dávat si pozor, ale co naplat. A jak jsi na tom Ty? Už se Ti to nějak upravilo?
26. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
luci, suny, hodite odkazy vasich nositek?
26. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Holky, jinak dávám jednu dávku Nutrilonu před spaním a z lahvičky a to už víc, jak měsíc a kojím normálně, Bori s tím nemá problém. Ptala jsem se na to dr. a ta říkala, že některé děti jsou jedlíci, takže je jim jedno čeho pijou :wink:
26. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Mabe, máš to v IP :wink:
26. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
luci a jaky mas nositko?a fotecky urco dam..jinak muzes kouknout na rajce,jsem nedavno pridavala naky :grinning: jinak nam taky uz je 62tesna a neco uz mame 68..napr dnes na spinkani-overalek guess :grinning: jsme dostali :grinning:

mona..taky jsem z maly tak vyprdla ze mi to i za dalsi porod stoji...jen si nedokazu predstavit ze jeste pujde milovat druhy mimco uplne stejne..tak strasne moc
26. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Luci, tak já zase přestala krvácet...zatím ji stále beru, tak uvidíme...zítra jdeme na kyčle, tak pokud vyjde čas půjdu se na to zeptat na gyndu..... Jinak až budeš mít čas, tak se ozvi, můžeme někam vyrazit s mimčama na procházku :slight_smile: a kdy budeš chodit na to plavčo??

carcul neboj uritě je budeš milovat stejně...já si užiju pořádně malého a pak se budu těšit na druhéé, snad vyjde holčička :slight_smile:
26. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme před chvíli dorazili, docela náročný den dneska :confounded:
Jdu Vás přečíst, teda asi jen něco, nějak jste se rozepsali :grinning:
26. dub 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz
Moni na kyčle jdeme taky zítra, tak se tam uvidíme :slight_smile: Oni tam neordivovali minulý týden celý, tak jsme tam jeli zbytečně :grinning:
26. dub 2010 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já tam budu tak na 9, tak se tam uvidíme :slight_smile:
26. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
Car, určitě mrknu :wink: Tak ať máte zítra pěkný den a užijte si to :dizzy_face:

Moni, budeme chodit od září, protože teď kurzy končí, přes prázdniny nejsou, takže až pak...
Do konce týdne bychom se sejít mohly :wink:

Holky, tak ať máte zítra kyčle na jedničku :wink:
26. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz
dobré ráno holky, u nás je s kojením pořád boj- poprvé jak se malá přisaje, tak to je šílená bolest, začne mi téct krev, tak to začne vyplivovat a rozčiluje se - chybí mi na obou prsou jakoby kousek bradavky, mám tam takový dolík :frowning2: :frowning2: ale když to vydržím, tak potom saje normálně a nabaští se, ale absolutně se mi to nestíhá hojit :cry:

jinak jdem poprvé zítra k dětské doktorce - to je asi prohlídka na dýl že?
27. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
jo holky, jak rozmražujete mateřské mléko, prvně v ledničce a potom ve vodní lázni ohřát, nebo můžu rovnou ve vodní lázni?
27. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak noc hruza. mala usla v 8h, pak na krmeni se vzbudila v 22h, pak v 2h a pak to zaclo, prdici. nemohla usnout - 1,5h jsem to zkousela v postylce, pak ji vzala k sobe. a s prestavkama jsme spaly do 5h, pak zase prdici, tak manza konejsil a pak jsme usly v 8h do 9:30 zase v posteli. nejak ju to tedka vic trapi. :unamused: jinak cekam tedka na balik a pak pujdeme ven. odpo mame navstevu.

moni, chudinko takovy starosti
27. dub 2010 v 10:04  • Odpověz
no koukám Mabe, že to taky nemáte jednoduché. Námmalá v noci celkem spí, ale to kojení - asi mám špatnou techniku kojení, jak to tak zjišťuju - ale abych řekla pravdu, tak jak se blíží kojení, tak se mi do toho nechce, když vím, jak to zas bude bolet :frowning2:
27. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, to jste měli tedy noc...u nás to celkem šlo. Bori usnul ve 23hod. a na kojení se vzbudil v 5h. a pak v 9h., teď zase spinká. Já rychle vařím o půl jedné jedu k holiči, manža bude hlídat :grinning: A co vám příjde v balíčku?

Moninko, bobku, to musí hodně bolet, já měla jen malinké stroupečky a ty se hnedka zahojily, takže takovou zkušenost nemám. Mléko taky nemrazím, maličký si všechno vypije a na mražení a odsávání už nezbývá. A už jste byli venku? Kam chodíte?
27. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Moninko, a co ty kloboučky? Používáš?
27. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Luci ještě jsem s malou nešla ven, měla jsem ty teploty :unamused:

používám kloboučky,ale stejně mi prsa krvácí a strupy se oddělají, tak to asi nemá význam, anebo v tom případě možná mám špatnou značku kloboučků-koupila jsem si jen levné na vyzkoušení - tuším Canpols baby - nebo tak nějak
27. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
já už mám pocit, že dělám všechno špatně včetně techniky - ale malá se krmní celkem špatně- kdxyž se před kojením vzteká a pláče, tak není moc času s ní nacvičit dobrou polohu nebo přisátí a potom děsně tahá a saje
27. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Moninko, úplně vím, o čem mluvíš...já měla problémy s kojením taky nějakou dobu po příchodu domů, ale časem se to zlepšilo. Pořád to sem tam bolí, ale už je to pohodička oproti začátkům...A jak kojíš?V leže?
27. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
v porodce jsem kojila v sedě, ale jak se právě kolikrát malá vztekala a už se chtěla přisát, tak jsem jí asi přiložila blbě a tahala mi špatně bradavky. Tak teď to doma zkouším vleže, přijde mi to jednodušší na přiložení, ale neprakticeké ven... :slight_smile:
a ty?
27. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
já právě ani nevím, jestli používat ty kloboučky - jak se v porodce střídaly sestry, každá radila něco jiného. Jedna že jo, že mám ploché bradavky a malá se špatně přisává ale co zas teď čtu, že má mít v pusince i dvorec, tak to s kloboučkem nehrozí a u toho by zas podle mě neměla vadit taková bradavka :unamused: fakt už nevím, možná mi zítra poradí dětská doktorka
27. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
u nas tedka kriku, nevim proc? ze by ti prdici tak zlobily? :unamused: tedka pujdeme ven, tak se trosku prospi.
27. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
v ruce usina
27. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Monin, Boris teda má v puse i dvorec...Já koíjím v sedě na sedačce...takže vlastně v takovém polosedě....
27. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
a podpíráš ho jen rukama, nebo máš pod ním polštář?
27. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Moninko, koukala jsem do alba...Natali je pusinka rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mabe, prdíci jsou fakt svinstvo...dnes jedu pro ty kapky.
Nevíte náhodou, kdy prdíky odezní?
ja mam polstar
Moni, mám polštář...bez něj je to dřina....
27. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
zepry 3 mesic. je pravda, ze spala do 2h a pak po delsim uspavani az do 9:30, ale i pres den mame jecaky
27. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.