• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mabe, s tím uspáváním je to peklo...nám kolikrát nešlo zaspat od večera 6 hod. i do 3 do rána...a to byl jen řev, vztekání a blinkání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Poslední 3, 4 dny se to zlepšilo a usíná sám v postýlce a bez křiku. Musím to zaťukat...ťuk, ťuk, ťuk :wink:
27. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
holky a já si myslela, že kojení je jednoduché, že to nebude problém, prostě přiložím malá se přisaje a hotovo :sweat_smile: a vono ne...
každý máme nějaké komlikace co, my spinkáme, teda prozatím, ale zas tohle nám nejde....
27. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Moninko, pro mě bylo kojení od začátku dřina...chtěla jsem už po prvním týdnu přestat, ale každý mi říkal vydrž, chce to trpělivost a pak to bude pohoda...A už je to fakt lepší...Ale kolikrát jsem u toho brečela a odmítala dál kojit...
27. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
to je to, že člověka to bolí, nelepší se to, tak to chce vzdát :frowning2:
a když to vemeš po fin.stránce, tak kojení ušetří taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
Moni, po finanční stránce je to úplná pohodička...Jsem pokračovala dál jen proto, že jsem si říkala, že mlíka mám dost, tak by byla škoda zbytečně za něj platit. Teď sice Nutrošem přikrumuju jednou dávkou na noc, ale to jedno balení vydrží docela dlouho...Moje ségra nekojila vůbec, ale ona ztratila mlíko a pamatuju si, že pořád lítala jen pro Nutrilon.
27. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
no mě to vycházelo na 2500 měsíčně, když bych nekojila....
27. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
luci, tak na co si stezuju, ze?
27. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Čtu, že máte problémy s bradavkami, to je mi líto :frowning2:
Moni, co já vím, tak jak jsem odstřikávala a vozila malému mlíčko, tak tam ty sestřičky to brali z těch mrazících boxů a dávali hned ohřát a hned těm prckům, co zbylo pak vylívali, že se to pak už nemůže dávat.
My byli dnes na kyčlích,řada jak blázen, ale šlo to rychle a máme ko za 5-6 týdnů a dávat šir. balení. Tak jsem zvědavá jak to malá snese, než si zvykne, snad to bude v poho jak u malého. Ona je opak jeho :grinning:
27. dub 2010 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
moni, ahoj my mame problemy s plynatosti. jinak kycle mame ok, to nam rekly v porodce akorat mame kratsi slahu na slapce, ze mame stoceny nozicky trosku dovnitr. cvicime cviky, ale je pravda, ze to trosku flakam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vim, nemela bych.

holky, proc teda odstikavate? plne kojite, ne?
27. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
Moni tak to já ani nevím, jak se široké balení dělá :confounded:

Mabe nemohla jsem kvůli žloutence tři dny kojit, tak proto
27. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
moni, aha tak proto.

a ostatni?

anicka usla, jdu se taky natahnout
27. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Moni ty už si zkušená, tak můžu jen závidět :slight_smile: já si za to nejspíš můžu sama špatnou technikou na kterou v porodce nepřišly -když jsem říkala, že mám bolavé bradavky tak se na mě koukly jen jednou, o jedné chybě mi řekly, ale pak už ne a jen že to je normální, že to má každá..... asi jsem se pak měla zkusit znova zeptat, jak mívaly službu ke konci jiné sestřičky...
27. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Mabe fakt? Tak snad se netrápí hodně a brzy jí to přejde bobíška :frowning2: Já jinak kojím plně, neodstříkávám, jen na záčátku, protože se mi rychleji nalívali, ted je to ok a malé to zatím stačí.
Mabe tak si hezky odpočin.
Moni, já neměla problémy s kojením ani u malého. On se narodil o něco dřív, tak musel být v inkub. a tak jsem denně dojížděla a odstřikávala mu mlíčko a pak jak už jsem mohla kojit, tak se hezky přisál a pil. A malá taky hezky pije, ale někdo má dost citlivé bradavky tak pak popraskají, to se nic neděje, stává se to hodně, i to miminko se někdy špatně přisaje. Jen se to pak blbě hojí, to máš pravdu, protože to se nestačí zahojit, když kojíš třeba ty tři hodky. A zkoušela si nějaké krémy?
27. dub 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak venku je nic moc, tak už jsem doma. Byli jsme na kyčlích, potom za kamoškou a trošku jsme se courli po obchodech. Koupila jsem malému luxusní košili za 36 kč :grinning:...no někdy v těch sekačích dobře natrefíte :slight_smile:

Moni tak si představ, že já jsem malého balila na široko jen když jsem si vzpomnlě, což bylo velmi zřídka a ona nám řekla, že joo má to o hoooodně lepší, má to krásné. Prý ještě chvilku a bude to ok, KO za 6-7 týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a to nám řekla, že to máme taky jen trošičku :grinning:
27. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
MOni to máš pravdu, já měla špatné bradavky už v těhu :frowning2: v porodnici jsem používala bepanthen a calciovou mastičku, ale u mě je asi největší problém, že nemůžu jen větrat - pořád mi z prsou teče, tak to asi udělalo hodně i to, že mám pořád na prsou ty tampóny :unamused:

Monako, tak to je super :slight_smile:

Holky a myslíte, že mi může poradit zítra dětská doktorka, nebo bych kdyžtak musela s těma prsama na gyndu?
27. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
Monin jojo je:slight_smile:....no já bych se jí klidně zeptala, maxmálně ti řekně, že neví, ale asi bych se jí taky zeptala.... :wink: ...já měla taky problémy s kojením, až jsem brečela, že už kojit nebudu a přemohla jsem to nějak a ted je to paráda:slight_smile:
27. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
já jsem prozatím v situaci kdy si říkám, že když se přemůžu, tak ty prsa prostě bolavé budu mít pořád, nevěřím tomu, že se mi při tak častém kojení zhojí :frowning2:
27. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
monin to já si říkala taky a je to ted fakt supr, mě na to opravdu pomahal jenom čistě vzduch a když jsem si trošku vymačkla toho mlíčka a nechala zaschnout...mastičky byli na prd, nepomáhalo to bůbec....
27. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
a mělas to Monako taky až tak hodně popraskané jako já? A jaké jsi používala ty kloboučky?
27. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
Monin to já nevím, neviděla jsem tvoje prsa :grinning:....ale jen vím, že jsem už tak šílela, že jsem i brečela:slight_smile:...jejda kloboučky? to už nevím jaká to byla značka, ale moc mi nevyhovovali, byli to ty nejmenší, ale i tak jsem je měla velké...
27. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
blbě jsem to napsala :grinning: myslela jsem to tak, že mi chybí i kousky bradavky....

napadlo mě totiž ještě, že ho mám malý...
27. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
ahoj holky, tak ja uz jsem vyspikana a mala jeste lezi, ale za chviku se bude hlasit urco o jidlo - jedla v 13h. co mam v planu? udelam si zapeceny brambory s kurecim masem a smetanovo-syrovou zalivkou. nikdy jsem to nedelala, tak jsem zvedava a mam basketbal v telce. :slight_smile:
27. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
na co si stezuju, ze?! :angry: :grinning:
27. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Ahujte :slight_smile:
Moni nekecéj, no já Ti říkala, že každému říká, no trošku opožděné, široké balení ko za 5-6 týdnů, to tam řekla snad všem. Ten jeden manžel od Té paní co byla předemnou říkal, že by jsi měla šetřit slovy a nahrát si to na cédéčko a pustit to tam dokola :grinning:
Jste šikulky...
Jsem nějaká zvadlá :( Okoupala jsem Nelinku, dala nabumbat a před chvíli usla, ještě mě čeká koupání malého , ale vůbec se mi nechce, jsem si na chvíli sedla, že si spočnu, ale musím za chvíli jít at mi tu neusne, po večeři už je. :grinning:
27. dub 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky..

tak jsme dnes byli na vitani a asi jedini obleceni slavnostne..malej to strasne sluselo :dizzy_face: a byla moc hodna.
jinak mi vcera prisla velka objednavka z nextu-no krasa :dizzy_face:

monin..bradavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to znam..mela jsem popraskany obe ale ta jedna si pak krasne zvykla..za to ta druha i hnisala ,nic nezabiralo a manzel rikal ze jeste kousek se prohloubi a upadne
27. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
tedka me dala zase zabrat. ty prdici jsou nejhorsi navecer. porad fnuka az to prejde do jecaku a hysteraku. proste jenom vzit do ruk a cekat az se unavi. ani dudlika nechce, vyplyvuje ho. :unamused: musime to vydrzet, masiruju brisko, nozicky cvicim a ty kapky, proste jenom trpelivost. tedka snad uz bude spat, usla v naruci a dala jsem ji do postylky. manza je na basketbale.
27. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ahoj car, tak pak hod fotečky:slight_smile:...a kde jsi nakupovala od nextu???

moni no to není ani třeba komentovat, asi to opravdu říká pro jistotu všem...:slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
monako, funguje u vas kolotoc nad postylku? my mame zdedenej, ale blbe hraje, proste falesne. premyslim, ze koupim poradnej.
27. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
autor
mabe ano funguje, malý je z něj hotový :grinning:
27. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
tak ja se podivam a nejakej plne funkcni koupim
27. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.