• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
My máme taky kolotoč nad postýlku, ale malé ho nepouštím, minulý týden jsem jí ho pustila a začla plakat :grinning: Tak nevím jestli to není hlučné, nebo se jí to jen nelíbí :sweat_smile: Jinak na ty pejsky co tam visí hledí jak puk :grinning:
Car, tak pak hod fotečky :slight_smile: My si necháme ted zaslat věcičky z Londýna od švagra, nakoupil malé a malému supr věcičky z nextu, má dobrý vkus, tak jsme se sním domluvili, že nám zase nějaké pošle...
27. dub 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
moni, ze by se ji to nelibilo? :confounded:
27. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Asi né, možná je to hlučné, že to hraje hlasitě tak proto, nevím. Ale i pro mě je to hlasité, nevím jak ostatní kolotče jestli hraje vše stejně, ale malému, je to po malým, tak mu jsem to taky nepuštěla co si pamatuji, jen si pak hrál stěma pejskama.
27. dub 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
holky, my mame takovy rodinny dilema. mame(teda u nasich) fenku kokra 17 let v srpnu. uz tri roky ma nadory na plicich a kasle, jakmile si je nejak blbe prilehne. posledni pul roku uz je to s ni horsi, ma trosku demenci - chodi po byte kolecka bezhlave a sem tam vrazi do dveri a tak. uz doma kadi i cura. nasi s ni jdou ven a ona treba nic a dojde domu a vycura se. proste uz to nejak nedava. jinak ji jeste boli zadni nohy asi sem tam kulha. jinak zere normalne, dava pac, vrti ocasem.jasnacka, ze je to proste uz stara dama, takze nemuze byt cipera. mamka tedka premysli, jestli uz netrpi. sem tam se ji nechce ani vstavat a ven, proste podle pocasi. mamka proste premysli nad injekci ja s tim nesouhlasim. uz to nase taky obtezuje, to chapu, ale zase pro pohodlnost ji nechat uspat? ja tam zase nebydlim, takze to pro me neni zatez a nevidim ji kazdy den, jak na tom je. ja kdyz dojdu, tak me vita a pak si lehne a spi. v patek asi pujdu s mamkou k veterinari, at nam rekne, jak na tom je, mel by to poznat. ale co pak dal? prece ji nedame injekci? je to tezky, zase ji nechat jenom tak dozivat, kdyz se treba trapi...ach jo. je to moje holcicka, ale ja uz na ni nemam tedka vubec cas. a mamka rika, tak si ji vem a zkus to. ale jak to mam udelat, kdyz mam anicku, proste to nejde. :confounded: diky za vyplkani
27. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Mabe úplně Tě chápu. Ale pokud je to tak jak píšeš a má už i roky, tak bych jí nechala uspat, je to lepší než aby se měla trápit.
My tak taky nechali uspat naší (rodičů) fenku. Ona zadní nohu táhla za sebou byl to pudlík 14 let. Ven taky už nechtěla moc chodit, poslední dny ležela jen v předsíni a mamka se ségrou jí museli nosit pití až pod čumáček, sama si nedošla a jak jsme byli u veterináře tak říkal, že se určitě trápí a že už je stará, tak se bud odoperuje nožku, což pro ní pak může být více bolestivé než se vše zhojí a taky se to nemusí povést, nebo jí utratit, ale sám uznal, že spíše to druhé, měla i boule na zádech.
Tak zajděte k veterináři a tam se domluvte co a jak. Jen někteří veterináři dělají operace pejskům i když se nezdaří jen aby mohli schrastnout peníze- podle našich známích a zkušeností z veterináři. Každopádně zajděte a uvidíte co Vám řekne., at se netrápí.
27. dub 2010 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
mabe já jsem zastancem toho, že by se neměli zvířatka trápit, ale je to čistě můj názor...můj přítel měl papouška 13 let a udělal se mu nádor pod krkem, měl to nejprv malínké, ale veterinář říkal, že mu to bude růst a bud to praskne anebo ho to zadusí...nechali to tak, ale pak to měl bobek tak velké, že se nemohl postavit ani na nožky a nevyšplhal se už ani k jídlu. prostě se trápil hrozně. Ale liborův tatka je strašně nábožensky založený a tak ho nechal takhle utrápit, tohle jsem prostě nepochopila. :frowning2:
27. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
mabe..s pejskem mi je to lito :frowning2:

holky fotecky hodim zitra...ale jen ty co mam ja..z manzovo fotaku nam to nejka nejde ztahnout s kabelama a do ty ctecky to nejde tak musime koupit jinou...

jinak mame uper kolotoc..od tiny love..malej se hrozne libi..ale poustime jen pres den,kdyz ji chci zabavit-vydrzi tam dvecet min i dyl..a je z nej hotova-smeje se vejska..
ale neusla by pod nim...

mona..pres net..pres jednu pani z plzne..co ma kurz na libru a objedna co chci-z jejich ofic.stranek-je tam vzdy cela kolekce
27. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
car hodíš mi odkaz?? Já občas nakupuju u nás v sekačích od nextu....
27. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
holky...ja si tak malovala jak budem malou nechavat obcas vecer hlidat a pujdem na vecu nebo kino..a nam se od ni vubec nechce :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
http://www.next.co.uk/

no ja koukala u nas v sekacich a nic moc,.pritom nekdo ma fakt stesti a nakoupi skvele
27. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
no nějak v tom neumím hledat :grinning:

car no my jdeme poprvé ven ted v sobotu, půjdeme na jednu místní zabavu oslavovat a v pondělí půjdeme asi do kina, když má přítel narozky :slight_smile:...
27. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
moni, tak ona chodi normalne jeste sama, zadni nohy ji asi zacly bolet, ma je vic pokrceny a kdyz dyl stoji, tak si sedne. jinak ji porad stejne, na pamlsky se hrne. akorat to kadeni a curani doma a ta demence, chodi sem a tam.

monako, tak to ja bych ji nenechala trapit do extremu. ono to nevypada, ze by ju neco bolelo. tedka teda ty nohy mozna. proste sem tam zakasle, kdyz si lehne na ty bulky a to ji zavazi. jinak dobry.

no uvidime, co veterinar. zase si rikam, jestli se netrapi, tak ji mame uspat jenom pro pohodli? :unamused:
27. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ránko, taky se Vám holky stalo, že jste třeba jeden den méně jedly a pily a měly jste pak málo mléka? V noci jsem neměla malou čím nakojit :frowning2:
Já už fakt nevím, jestli jsem si to neudělala tím, že jsem ty dva dny nekojila a jen jsem dvakrát za den odsála-prý se má odsávat co tři hoďky, ale nevěděla jsem to tak jsem dvakrát odsála víc....
28. dub 2010 v 07:25  • Odpověz
Mám akorát z toho depku a chce se mi brečet, že mám pořád nějaký problém.... :frowning2: :frowning2:
včera jak manža přišel z práce a ptal se co a jak, tak jsem bulila, že mě bolí prsa :frowning2:
28. dub 2010 v 07:28  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak dnesni noc v pohode. Jedla v 19h, pak usla v 20:30 az do 2h a pak do 6h. Kroutila se v noci teda zase, tocila se v postylce, ale jinak dobry. Tedka spi pul hodky, tak uvidime, jak ji to pujde. Dneska jdeme k dr. v poledne, tak jsem zvedava, co rekne. jinak me manza vcera nastval, zepry furt sedim na konikovi. on tuto diskuzi nechape. nevadilo by mu, kdybych byla na netu furt, ale ne na konikovi. zepry jsem zavislak, to teda asi na vas jsu . ale ma blby kecy, tak jsem mu rekla, ze se s nim o tom bavit nebudu. ze tady sbiram informace a je to relax od vseho.

moni, neteklo ti mliko z prsu nebo jak si to zjistila? ach jo, ty mas trapenicko a do toho jeste ty hormony. s tim ti neporadim, ja neodstrikavam, takze nevim. :confounded:
28. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
právě Mabe, že malá tahala půl hoďky, normálně jí 10 minut, měla hlad a nic neteklo. Je fakt že včera jsem jedla jen dvakrát a málo pila. Večer už jsem si připadala jak neschopná matka, ty hormony jsou děs. Sem si říkala u toho kojení, ať to bolí, ale má co pít :pensive: nechi přijít o mlíko

Z chlapů tohle nechápe asi žádný
28. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
moni, musis hodne pit.
28. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
používáš kojící čaj? pomáhá to, nebo jaký je dobrý?
28. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
moni, jojo, piju ho, ale ne pravidelne, takze nevim, jestli pomaha nebo ne. :confounded:
28. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
moni, zacatky jsou tezsi, takze si poplac, ja taky brecela a nekdy aji kvuli kravinam. telo dostalo zabrat za tech 9 mesicu a tedka se musi dostat nejak zpatky.
28. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak já brečím ted, jsem ted více citlivější jak na začátku, včera večer jsem si už řádně pobrečela, nějak na mě vše dolehlo. :confounded: :sweat_smile:
Moni neboj, zkus odstřikávat aspon trochu co dvě hodiny, aby se mlíčko zase začlo dělat a víc pít. Já piju čaj Leros pro kojící a jsem sním spokojená, 2 dny jsem ho ted neměla a malou ze včerejška na dnešek bolelo bříško, ale jak ho piju tak se normlně vyprdí, tak jsem ráno zase vypila a piju ho 2x někdy 3x denně, hlavně ráno a večer.
28. dub 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
moni, ty hormony cloumaji furt. kdyz jeste kojis, tak se to v tobe mele. myslis, ze kdyz mala porad prdi, tak je to ok? ma porad vetry, krouti se, ale jde to ven. sem tam ma kvuli tomu teda jecaky, ale jde to proste ven.
28. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
to muzu ztratit mliko, kdyz kojim v noci jednou za 4-5h?
28. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Mabe jak prdí, tak je to ok, hlavně, že to jde ven. Jinak stím kojením, ty mlíčko nemusíš ztratit, to Tvé tělo si zvyklo na kojení v intervalech, tak se dělá když je potřeba. Njevíc je nutné ze začátku kojit co aspon 3 hodiny aby se vytvářelo, pak jak se vytváří, tak už se pak vytváří samo jak je potřeba, jestli chápeš... :slight_smile:
Jo a stím, že jsi závislá, z toho si nic nedělej, pro mě je to taky tak jak píšeš a ten můj je z toho taky na nervy, ale on je na nervy z toho, že jsem tady já a on tady není, to je taky jedna z věcí z ketrých jsem vytočená, protože doma je vždycky o všechno postaráno. :rolling_eyes:
28. dub 2010 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
hOLKY MUSÍM UŽ JÍT, JDU SE CHYSTAT, ZA CHVÍLI PRO NÁS PŘIJEDE MONČA A JEDEME DO CENTRA NAKUPOVAT :slight_smile:)
TAK SE ZATÍM MĚJTE A UŽÍJTE SI HEZKÝ DEN, PAPA :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
moni, diky za vysvetleni. uzijte si to a pozdravuj moncu :wink:
28. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jenom nakukuju a jdu za anickou. kontrola probehla ok, vsechno je v poradku. mame 4,50kg a 57cm. sestricka neverila ocim a jeste jednou ji merila. :grinning:
28. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
holky aj ja som vcera brecela :grinning:
28. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
Tak jsme si pobečeli :grinning: jj ty hormony :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
mabe, krásně rostete :slight_smile: My měřili 2 týdny zpátky 58cm :confounded: Děti rostou před očima...
28. dub 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.