• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
ahojky holky...

no nam ta nase beruska taky roste jak z vody...taky vam to rpijde lito jak to utika?
chjoi dnes byl den...mela jsem hromadu litani a sralo se co se dalo..
a zas hadka...posl.dni mame krizi..je na me neprijemnej jak prase a mysli si asi ze se budu culit :angry:
28. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky...
Tak u nás taky depka...teda já ji mám...brečla jsem včera večer i dneska...ty večery jsem nějaká vydepčená. Bori každý večer pláče kvůli bříška a mě to drásá nervy a trhá srdce. Sad to bude jen tří měsíční kolika, jak se píše a za tři týdny bude po bolestech.

Car, mě to líto přijde a hodně...Bori měl v 6ti týdnech 58cm a úplně se mění, už to není to miminečko co to bylo, ale nic se nedá dělat :pensive: A během dne máš malou stále u sebe?

Moni, jaké bylo dneska nakupování? :wink:

Moninko, a jak jsi an tom ty s kojením...už je líp?
28. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
holky fotecky pridany :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
luci,nase mala mela taky tak :slight_smile:

jojo stale ji mam u sebe berusku moji..
28. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Car, nádhera, teď jsem koukala :slight_smile: Malá je rozkošná a to oblečeníčko božské :dizzy_face: úplná pusinka. A to byla zřejmě tch, že :grinning:
Jinak musím říct, že Ti to fakt sekne...jsi kočka :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
luci presne ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ten v bilym tricku muj tatka..a v saku manzel :grinning: ikdyz mi ted pekne s..

aaa dekuju,se budu cervenat :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
hihi dalo mi to praci sehnat pro ni saticky a k to mu boticky,kloboucek a puncochacky aby to ladilo
28. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Car, vypadá přísně :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Myslela jsem si, že je to Tvůj taťka a manžu znám z ostatních fotek...
No, prostě Ti to moc sluší, jsi šikovná maminka :slight_smile:

Car, jak připravuješ UM, když jsi celý den někd v tahu?
28. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
Car, moc pěkné...ten klobouček a botičky úplně perfektní :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
mam termosku s varici vodou,pak flasku se studenou(kupuju koj.vodu ktera se nemusi prevarovat),mam tri lahvicky s sebou a ndavkovany mliko :grinning:
a vzdy aspon jednou behem dne mam kde si umyt lahvicky a pri nejhorsim ohrat vodu-ake ta vetsinou staci
28. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
tch,se asi zakoukala do myho tatky.ho videla az nedavno a furt rikala manzovi jak je super,krasnej a me rekla ze je bozskej :grinning: :grinning: :grinning:

haha se mu smeju jestli nechce babu :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Holky vidím, že není "krize" jen u nás, ale musíme vydržat a bude líp :wink:
Luci nakupování supér, jsem spokojená, musela jsem se trochu krotit, jinak bychom byli snad za chvíli v mínusu :grinning: Jsem maniak na nakupování, nejraději bych brala všechno a jak jsem viděla ty věcičky co měli na malou, tak bych to všechno nejraši vykoupila, ale jinak supér, jsme si udělali i procházku a bylo skvěle :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
Já si právě říkala, že to určo máš nějak vykoumané :wink:
28. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
moni,super ze bylo dobre :grinning:

luci,to vis..mala bude zvyla byt fakt akcni..
a zitra jde se mnou k pravnikovi sepsat smlouvu..vymenit jednu vec z nextu,pak mame plavani a pak pujdem na nakou peknou prochajdu-zas do vecera plany :grinning:
28. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
moni..jako nevim co to u nas je..rika se ze jsou nervni zensky a neprijemny po porodu..u nas je to naopak-ale jen na mne
28. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
posl.par dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
Car, ale většinou to bývá tak, že chlap žárlí, že už si ho tak nevšímáš jak předtím a věnuješ se víc dítěti, ale jako nevím co čekají? Můžou být vůbec rádi, že jsi dobrá matka. A navíc i ten stres a podobně ted dělá hodně, to se vstřebá a bude líp :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Moni, mi dneska byli v shoppinu a já jsem si tam nakoupila nějaké trička atuniky a přišla jsem domů a tak na to koukám, že se mi to zase ani tak moc nellíbí...no, jsem úplný debil :angry:
To jste měli fajn den, aspoň jsi přišla na jiné myšlenky :wink:

Car, bude líp...já si to taky pořád říkám...musí!!! Tý jo, ta to má taťka nápadnici :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak můj koblížek taky ted dlouho plakal, nevěděla jsem co s ním, pak se trošku vyprděla a už spinká, jsem zvědavá co se bude dít v noci.
Jinak holky já pořát říkám, jak je neuvěřitelné jak mi ten bobišek roste a ještě když jdeme na kyčle a starší holčička je menší o polovinu jak my, tak normálně nechápu. No už mám doma velkého chlapa noo :slight_smile:

luci jsi se měla ozvat, my bychom ti poradili jestli koupit či ne :grinning:, ale já jsem v tom stejná. Minule jsem si koupila tričko s prasátkem, bylo uplně užasné a jak sem přišla domů, tak jsem si řekla, že jsem uplně střelená. Jsem už matka a místo toho, abych se snažila, abych nevypadala jak jeho segra tak si kupuju takové kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
28. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
car, krásné fotečky, moc vám to slušelo. Koukám, že má manža něco s rukou....tch vypadá teda přísně, docela si troufáš :grinning:
Malá už je taky čertík co? jak máš ty poslední fotečky to jsou grymasy co??:grinning:...Já dneska koupila kameru, tak budu vše dokumentovat :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
holky ja si jeste nic nekoupila od porodu jen spodni pradlo..jsem cekala az se dam do kupy..a ted cekam na penizky z bytu..jelikoz zati vse utracim za maloiu a nase vylety a aktivity :grinning: ale behem tri tydnu budu mit penizky za byt a vyrazim na veeelky nakupy pro me ,jelikoz maly nakupuju pernamentne a ma toho nak moc ted :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: no, já jsem praštěná, ale třeba se mi to zítra zase bude líbit :sweat_smile:
Já jsem na kyčlích koukala na miminka, která byla o tři týdny mladší a to byli úplní drobci :sweat_smile:

Holky, nic...čeká mě kojení a pak uspávání...mějte klidnou noc, páááá :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
jojo kameru chci taky kupovat :slight_smile:

no jo tch je kapitola sama pro sebe..jako depta mi a furt mi prudi..ale jako do ted jsem e drzela a odpalila ji slusne a stejne brecela manzovi..od ted uz nebudu..jsem strelec a fakt mi to da praci,nekomu neco rikat a vysvetlovat stokrat a na nic

manza byl na operaci,vis..mel rameno uplne na sracku ze zavodu z podzimu
28. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Luci , to určitě jo. Moni bobek, tak hlavně, že spinká už...
28. dub 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
holky jako na tom vitani mi byly nejmladsi a nejvetsi :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
luci..my uz spinkame :grinning: usiname sami po koupani a papani-teda ukolebavky musi byt :grinning:
tak at pekne usnete..paa

jo a nic si nedelej,ja mam ve skrini veci ktery se mi hrozne libili a oblikla jsem je jednou a nekdy ani ne
28. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
autor
Luci dobrou noc :dizzy_face:

car já si zatím koupila pár triček a jednu košili, ryfle stále vyčkávám:slight_smile:....já bych taky furt nakupovala, ale já si furt říkám, že nebudu utracet a radši koupim malému, ale vím že to není moc dobře. musím se taky cítit dobře :slight_smile:....ono je na prd, že se člověk musí koukat na cenovky :grinning:
28. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
Car, tak to Ti závidím, já cu takýýýý..
Dneska jsem si vyhlídla sukni a kalhoty a musela je tam nechat :((( Mám ještě 9 kilo nahoře a mou velikost jsem nenatáhla hlavně přes zadek, takže mě to štvalo :(( A ještě si počkám než si něco koupím, tak si taky dělám radost aspon tak, že něco koupím dětem :slight_smile:)
28. dub 2010 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
car vlastně jo, o té operaci jsi mluvila...

Moni no ještě že už spinká, bylo mi ho hrozně líto....a co vy? klidek?
28. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
holky,ja se chcu jeste taky dopilovat,aby ze mne byla hezka mamina..
a utracim za malou,sobe jsem si koupila jen to spod,pradlo a to jen jedno a ze jsem potrebovala a nic jinyho..vse cpu do my berusky
28. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.