• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky jdu taky, zkusím přemluvit ještě L. na masáž i když pochybuju má zas kecy, že tu sedím, nejradši bych se někam zahrabala, ale to že tu on sedí až někdy do rána, to nikomu nevadí, ááááááááá škoda mluvit.
Pá a dobrou.
28. dub 2010 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
jooo dnes jsem byla aspo na solarku..uz jsem se zas chystala snad dva tydny :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
moni..paa...a ja myslela ze bys nejradsi zahrabala jeho :grinning:
28. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
Moni jo, malá celé odpol. nespala jak jsme přišli domů, mamka si sní povídala a dělala blbosti tak usla o půl 8 a malý šel v 8 spát, tak pohoda :slight_smile:
Car no já jako, že bych se zahrabala s notasem abych si svámi mohla psát, když mám ted klid, ale není mi to přáno, asi i zavidí, že tu jsem já né on :DD Tak já fičím, hezky se vyspěte, papa
28. dub 2010 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
holky a jak vam prcci spi pres den?my mame hroznyho space furt
28. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky

Car fakt vám to tam všem moc sluší - tys máš malou snad jen půjčenou, není možné žes rodila a vypadáš tak dobře :grinning: :grinning:
Car a ty krmíš jen Um?

A jak je to vlastně s Vítáním občánků, to je ještě povinné?

Holky ani nemluvte, zkoušela jsem si rifle a nevlezu se ani do jednich :frowning2: ale co, ještě je brzo - ještě mi zůstaly 4 kila, v porodce jsem nechala 12

Jinak jsem včera dostala od dr. takovou fialovou vodičku na prsa, co tu ránu jakoby překryje, tak nekrvácí, tak to je lepší, ale za jak dlouho se mi obnoví mlíko to nevím - prý mám jednou kojit a jednou krmit a uvidíme. Ale nevím jestli to je můj pocit, ale dřív jsem kojila tak 10 minut a stačilo to a z flašky to trvá zhruba stejně dlouho, a teď když jí kojím, tak i hodinu a mám pocit, že se malá vzteká, že jí nebaví tak dlouho tahat :unamused:
29. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak noc uzasna. anicka usla v 21h, kojeni v 3h a vstavani v 7h. :slight_smile: tedka jsme vzhuru a za hodku pojedeme k nasim a po obede domu. mela jsem jit s mamkou do mesta, ale neciti se dobre, takze priste.
29. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
moni uz jen um...a ja se taky nevesla,je ete brzy..a dekuju za chvalu
jinak kojeni ze zacatku muze byt i hodku..behem sestinedeli by se melo ustalit

mabe..tak co bylo na obed?

my dnes plavco,prochajda,nakup atd..prijeli jsme ve ctyri domu

holky mam navrch,co jit do souk.skupiny?budem moct psat i tajny veci,jelikoz se tam nikdo cizi nedostane
29. dub 2010 v 17:06  • Odpověz
car, ahoj, tak na obed bylo peceny kureci a kralik s bramborem. :slight_smile: anicka me v tramvavji posledni zastavky tam i zpet rezignovala a brecela. takze kdyz jsem jela tam, tak jsem vystoupila o zastavku driv a zpatky jsem to jako neslysela. mela uplne zachvat. :confounded: pak jsme sly doma spinkat spolu do postele. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja spala hodku a anicka jeste spi.
29. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
car, vy jste mely plavani a kde a jak to probihalo?
29. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
ahojte :slight_smile: jdu na vas kouknout jak se mate :slight_smile:
moni, neboj, brzo se do rifli vejdes, je jeste brzo, ja jeste ted nektery veci neoblecu :slight_smile:
car, koukala jsem na fotky, strasne vam to slusi :dizzy_face:
mabe, jak delas kralika? ja to neumim a mam ho vzdycky tvrdyho :angry: :angry:
29. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
maji, ahoj, ja kralika nedelala, delala ho mamka. ona mela jakousi folii, pytlik, do toho dala kure, kralika a smes bylinek - zavazala a upekla v troube.
29. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
mabe, v pytliku jo? to je dobry, to zkusim :grinning:
29. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
v pytliku koupila to v albertovi.

holky, jak oblikate detatka? anca mela bodycko s dlouhym rukavem a ponozky a byla v zimnim fusaku. jo, a cepicku.
29. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
ven chodime body, puncochace, saty/sukne/rifle a svetr/mikina a cepicka, kdyz je hezky jen takhle. kdyz fouka, tak je zakryta lehkou dekou. a doma je jen v tricku a puncoskach :slight_smile:
29. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
maji dekuju..

jinak ja delam kralika-naporcuju-posolim,opeprim,potu horcici a pohazim platky speku a cibule..podleji,priklopim na zaver odklopim ..podvam se spenatem a bram.knedlikem...a je vybornej

mabe..mala tez chrni :slight_smile: plavco v materskym klubu,vanicky..v pul roce prejdem do bazenu-maji tam..odehrava se tam jen plavani(kurzy)...zatim mala plave na zadickach,ruka pod hlavickou..a polejvame hlavicku..casem se bude i potapet atd..moc se ji to libi :dizzy_face:
29. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
car, diky za recept :dizzy_face: a jak dlouho a na kolik stupnu ho peces?
29. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
dnes-puncochy,botky,body s dlouhym,saty,slaba mikca,kloboucek a odkryta..bylo 25a trosku foukalo..bylo ji akorat-rucicky teply ale spocena nebyla
29. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
na 170 a dokud neni extra mekky,pak odkreju,polejvam tou stavou a udela se kurka :slight_smile:
29. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
car, zkusim, dik :dizzy_face:
29. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
jooo jeste drceny kmin
29. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
a nerekli jste mi nazor jestli prejit nebo ne do soukromi skupiny
29. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my ted máme těžké rozhodování. přítel dal v nervách inzerát na psa a ozval se nám pán. A my ted nevíme co, pán má baraček a zkušenosti s bíglama, tak si říkáme, že by se měl dobře, ale stále je tu myšlenka co když ne. Máme ho rádi moc, jen kvůli malého nám ty chlupy vadí, je to holky fakt katastrofa, kdyby to bylo pár chloupku tak to neřeším, ale jak on se otřepe, tak to lítá všude :frowning2: i malému do postylky...jsme zoufali, už jsme to oba obrečeli :cry:

car klidně by jsme mohli mít novou diskusy uzamknutou...
29. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
tak si pritele ukecala?

tak ja to vecer zalozim ju :slight_smile:
29. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
a furt stejnej nazev?

jinak dilema plne chapu
29. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
car tak těhulky už nejsme, tak by to chtělo něco nového....

No neukecala, spíš jako, že to taky chápe. Jen ted nevíme co dál, máme mu každou chvili zavolat a nevíme co říct??? Co by jste dělali na mém místě? :frowning2:
29. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
pro me by byl prvni kubik a s panem bych se domluvila ze se budete jezdit na nej koukat obcas
29. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
a co nazev-MY A NASE SLUNICKA
29. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
volali nám už další 3 zajemci a jedni jsou fakt solidní, tak uvažujeme. Máme čas do sobotty, měli taky 14 let Bígla a je jim smutno a hlavně to chou pro dcerku 6 letou, která byla na pejska zvyklá....

car název je dobrý
29. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
car, my mame ruce porad studeny... :confounded: jinak to plavani, divala jse se na to, ale v brne jsem nic nenasla, jenom doma plavco. klidne bych nekam chodila. s tim oblikanim mam zatim porad dilema. mame ten teplej fusak a nevim, jak ho dlouho jeste pouzivat.
29. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.