• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
monako, je to tezky rozhodovani. my mame taky rozhodovani, co s nasi darcou. dneska jsem byla u nasich, nepripada me tak strasne na tom. ve stredu jdeme k veterinarovi se zeptat, jak na tom teda je, jestli se netrapi. a kdyz rekne, ze uz to nema cenu, tak nevim co. to jako ju tam rovnou nechame? nebo se domluvime na terminu injekce? kdo tam pak s ni pujde? jak se mam rozloucit? ach jo, :confounded:
29. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
holky tu dis.zalozim zitra,dnes se mi seka net

mabe?fakt?by to tam melo byt,v brne urco
jinak my mame jarni fusak mininest od teutonky tak ho mam itevrenej a kdyz je chladnejc zapnu ho a deku uz nedavam
29. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky jsem jen tak rychle přelítla.

Mony s pejskem to snad bude dobrý, musíte věřit ve svůj instinkt a pokud se i zdají solidní tak to bude ok a můžete se na něj jezdit s malým kubíkem dívat. každopádně je to hrozný to chápu.

Mabe Darči je mě líto ale já bych ji tu injekci dala nemá to cenu ji to prodlužovat, třeba ji už něco bolí. je to vysvobození, my to loni taky udělali. fakt. přeju ti hodně sil i dkyž vím že je to hrozně těžký. drž se.
jinak já fusak už nemám jen deku pod malým a na něm taky. kubča je teplokrevnej tak ho moc neoblíkám jen body s dl. ruk riflíčky nebo gatěčky a mikču a tenkou čepku a deku. ale taky mám dilema s oblíkáním. snad to vychytáme.
dneska jsme komplet dostěhovali všechno tak pouštíme byt a jsme u našich už kompletně.
malej spinká přes den v kočárku na zahradě a je moc hodný. náš pejsek hlídá a když plače tak si sedne ke kočáru a čeká až někdo dojde. a když Kubča řve hodně tak Sára zaleze chudinka radši do boudy. prostě tu máme veselo.
a já bych měla jít spát se mi chce ale zase jako ještě musíme probrat s manžou půjčku na auto takže to se zase nevyspím.

mějte se krásně jak bude čas se zase ozvu.
29. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
29. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj, tak dneska už oba spí :wink: , to je tady nezvyklé ticho.

Car ta diskuze bude fajn :slight_smile: , kolik Tě malá vypije mlíka za den? a t malýho v noci budim nebo ne tak má svůj limit a víc nevypije :unamused: , takže to asi necham na něm a budit nebudu :slight_smile:
29. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak anicka usla v 21h a pak vzhuru v 2h a rano v 5h jsem si ji brala do postele, protoze mela velkyy prdiky. pak jsme v 7h zaspaly znova a tedka zase ji to probudilo. za hodku jdeme ven s kamaradkou, tak nakojime a pujdeme
30. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.