• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sun 56-koupim..

luca..perinky koupim protialergeni

holky,jsem si pekne napsala co vse koupit,sperkovala jsem to tyden..a delala jsem neco na kompu a vymazala to-jsem blbec
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Suny, postýlka po tobě bude určo kvalitní a když se nalakuje, tak bude určo jako nová :dizzy_face: Škoda, že mamka všechny naše věci prodala nebo darovala...třeba bych je taky ještě užila :wink:

Carcul, krásně ti roste...vůbec nekyneš :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
luci a kdypa vyfotis brisko ty?
25. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Luci to je jediná věc co po nás zbyla takže jsem docela ráda každej penízek se bude hodit. :grinning:
25. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, jdu si dát spršku a už zalehnu k telce v ložnici...dobrou noc :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Carcul, už mám to v plánu :wink: Nafotím ho o víkendu :wink:
25. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Luci dobrou noc.

Já nevím musím rozjet foták abyste mě viděly taky můj špek a věci pro malý. :wink:
25. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
luci tak to už jsem taky na tvé bříško zvědavá, dneska jsem viděla po dlouhé době Monču a té pěkně porostlo bříško. Jen já mám pocit, že jsem se zastavila :angry:
25. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
holky,(sun a luci)tak sup napravit a dodat :grinning:

mona,dyt mas krasny brisko,takovy akorat
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Mony mě dneska mamka viděla a říkala že sem se uplně stopla a jsem stejná aý ted no
25. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
car no mě to taky nějak nepříjde, že bych měla moc malý, jen ostatní pořád rypou :angry:

suny no jo no je to jakési čudné :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
No to jo napřed jsem valila a ted se mi to stoplo tak nevím ael pohoda, dneska mě zas bolelo břicho tak se fakt roztahuje malej vetřelec.

Mony ta rychlozavinovačka je krásná, kolikátku máš 80na 80 nebo 90na 90? jsou prý dvě velikosti
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
mona,tak snad cim mensi tim lepsi ne??mensi nasledky,lepsi pohyb atd
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
carcul to je taky pravda, máš recht:slight_smile:

suny ono jsou dvě velikosti?? vidíš to ani nevím...počkej kouknu co mám
25. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
mona.. :grinning:
25. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
suny tak já mám 80x80...fakt jsem o dvou velikostech nevděla :unamused: ...a co ti radily? která velikost je lepší??
25. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Moňa , ty nemáš bříško, ty už máš banděro prosimtě :grinning: Ostatní at Ti ..... máš krásně kulaté bříško :wink:
25. zář 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
No tu 80 ta je prý víc používaná ale jestli to dítko bude po mě 4 a půl kila a 55 cm tak nevím no.

Holky jdu si lehnout. mějte se krásně papa asi až po víkendu uvidíme. papa
25. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
suny no to už je fuk už ji mám doma:slight_smile:...tak dobrou noc :slight_smile:

Mony :grinning: :grinning: ,,,když myslíš :grinning: ...a co už máš vypráno?? :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Suny dobrou, já dovečeřím a půjdu taky. :pensive:
25. zář 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Né vyprala jsem jen to co jsem měla v pračce to byla rychlovka a další 2 pračky zítra, at na mě nepřiletí sousedi :grinning:
25. zář 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Aha tak to jo:slight_smile:...no já jsem ještě pořát přecpaná toho jídla. Jen jsem si dala to pikao :grinning: :grinning:, ale to bylo na chut :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak sis ho nakonec dala jo? No jo no chut na to byla silnější , co? :grinning:
Já jsem si před chvíli dopekla to stehno, tak ho ted jím a vůbec se mi nechtělo ho dělat, spíš na něj čekat, ale měla jsem na něj chut :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jak dojím jdu spát, jsem hotová
25. zář 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
dobrou sun :wink:

holky ja jdu taky,brou
25. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Taky jdu, Moni na zítřek se domluvíme někdy během dopol. :grinning: Tak papa a dobrou :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky dobrou noc...taky fičím do hajan :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak jsem se vcera mooc prejedla. Jely jsme s tou kamoskou za mesto do lesa, pak jsme si daly na zahradce jidlo. snedla jsem kureci maso s bambusovyma vyhonkama s bramborackama, mnam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, a pak jsem nemohla usnout. Bolelo me bricho a zdal se mi hnusnej sen. Sami mrtvoly a manzovi jsem volala sanitku. :unamused:
26. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Ty máš teda sny ......
Já ted vstala , spala bych ještě, ale hlad byl silnější, tak ted snídám :grinning:
26. zář 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, to je urco tim precpanim. Taky se ti stava to, ze mas na bradavkach takovy zaschly bily cosi - jakoby mliko? A mam celkem strach, zitra mam utros naposled a bojim se, aby bylo po vysazeni vsechno ok. Zacla jsem ho brat na spineni na zacatku tehu. Ale tedka by uz mela fungovat placenta, ne?
26. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Mabe, né zaschlý mlíko ještě nemám, ale každá je jiná, tak je možné, že se Ti už trošku spouští.
No stím utrošem Ti neporadím, to nevím, ale myslím si, že když Ti dr. dal jen dotedka a pak už nemáš brát, tak , že to bude v pohodě, určitě ví co dělají :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.