• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni, asi jo. snad to bude ok
26. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Neboj, bude ...
26. zář 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
verim tomu, jezis me se chce strasne spaaaaaaat po tom utrosi. uz se tesim az se naobedvam a pujdu si lehnout. :slight_smile: Dneska nemam nic moc v planu. Prijde mamka odpo a tatka, tak budem prndat.
26. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Mabe buď v klidu, Utroš jsem brala taky. Doktora jsem se ptala a říkal že stačí do konce 12tt pak maká placenta a pokud někdo chce tak o týden dýl. jinak prý aby utroš měl pozitivní účinek bys jich musela brát tolik že by Tě lez i ušima :grinning: . Já se docela bála protože u Vikína jsem chodila na injekce a jak mě je vysadili tak za týden jsem krvácela temně černou krev ale Viki byl ok a teď jsem s tim taky počítala a brala do 15tt, když mě zbyly prášky tak jsem je dobrala a vše ok :wink: . jen jsem si mylsela že nevolnosti mam z utroše a po vysazení žádný zlepšení a spim taky furt :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
marki, takze vysazeni utrose se nemusim bat, ze budu krvacet nebo spinit?
26. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
Já nešpinila, prve jsem brala injekce a po těch to bylo dost děsivý ale mimís byl ok ale špinila jsem víckrát.teď jen v tom 10tt tu chvíli ale měla jsem hematom. prostě vysa´d a čekej akdybys špinila tak to bude z toho, ale doktor říkal že pro tělo to hormonálně neni nic, prý to fakt nepozná, palcenta toho hormonu dělá 100x víc tak klid, já taky měla obavu a vysadit ho hned vve 12tt bych se bála :wink: tak jsem ho dobrala a vysadila a ok :wink:
26. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky koukám na ty španělské deky a tady tot je taky hezké, mimčo v tom musí vypadat roztomile :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3082616&tab=1
26. zář 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
No vypadá to hezky ale já koupim tu zavinovačku do autosedčky letní verzi a nějaký deky do kočáru ma ještě po Vikínovi tak uvidim jestli jště nějakou vůbec kupovat :wink:
26. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
No já uvažuji, že koupím to i to :slight_smile:
Tu letní autozavinovačku, chystám se na ní už dlouho a asi i toto.
26. zář 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
hezké dopoledne holky :dizzy_face: ,

vidím, že se tu bavíte o dekách, tak bych se zeptala, kolik takových dek budu potřebovat??? :confused:
26. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
No zavinovačku koupim asi na 100% ale tu letní, zimní si mylsim že je zbytečná a deku mam 1 bílou s aplikací sluníčka a měsíce a pak béžovou ta je silná na zimu s medvídkem a to můžu jak pro kluka tak pro holku a ještě mam 1 světle modrou a víc asi nemá smysl :wink:
26. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
já mám tu zavinovačku do autosedačky pujčenou taky od té švagrovky je celá bežová jen na nožkách je růžová :frowning2: ..jedna jejch známa to totiž šije a dělala to ze zbydku látek. Ta malá to neměla ani jednou na sobě, takže to je nové, ale trápí mě tam ta růžová. Ale když přes něj hodím ještě deku tak to nebude tak vidět. Asi to moc hrotím co?:grinning:
26. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
No já mám dek po malém taky plno, aspon 3, ale tenké. Zimní fusák taky mám po něm. Pak máme ještě větší deky s medvíkem pů jsou myslím 140x200, ale taky tenké. Nic hrubého, tak bych chtěla ještě tu španělskou, moc se mi to líbí :slight_smile:
Moni, já těch dek, mám opravdu dost, ale tenkých některé jsme i dostali, mám jednu mě se zdá hrubou, ale nevím kde. Dek Ti budou stačit, třeba 2 nějaké tenké a 2 hrubé. Kdyby náhodou se jedna ušpinila tak at máš nahradní.
26. zář 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
Moni ta zavinovačka vypadá moc hezky a stou růžovou si nedělám hlavu, je to jenom na nožkách a když dáš přes něj tu dečku, tak to nepůjde vidět. A poptej se mi té známé jestli ještě šije a za kolik, ju? :slight_smile:
26. zář 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo poptám se Liborové mamky, je to její bývala kolegyně z práce kde kdysi dělaly. tak se jí zeptám. :wink:
26. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
26. zář 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
marki, tak kdyz uz mam tolik tydnu, tak by to melo byt ok. Vsak jdu ve stredu na kontrolu. Tak snad to bude ok
26. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
To víš že jo, já asi taky tak nějak je dobrala :slight_smile: , je fakt že jak maká placenta tak utroš je zbytečný :slight_smile: . ten jedině pomůže v začátku a samozřejmě zázraky nedokáže :unamused: . Já jdu v úterý. jdeš na UTz nebo jen poradnu?
26. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
marki, ja jdu proste k dr., asi oboje. Ono je to u ni, ze jdes k sestricce, ta zkontroluje moc, vahu a pak si pockam chvilku a jdu k dr., ktera me vysetri a udela UTZ. Jeste se dozvim vysledky krve - braly me minuly tyden 3 ampule.
26. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak to jo. já právě bu´d mam poradnu nebo UTZ. teď jsem byla jen na tripplech a poradnu a UTZ až 13 ve 20tt ale v úterý máme genetiku :wink: takže mimčo uvidim už teď a uvidim jestli se přidam k ostatnim co buou mít kluka nebo prolomim a bude to holka :slight_smile: . tripply asi jsou ok jinak si mylsim že už by mě z genetiky volali a nikdo nevolal :slight_smile: . každej doktor to dělá jinak a já že chodim ještě do rizikovky tak mimčo vidim min 1x za měsíc.ale už mam dost pohyby tak alespoň nějaká kontrola :wink:
26. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahuuuj
26. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky, no téda , kde jste?
Uživáte víkendu? Já ted vstala :sweat_smile: Tak snídám a pak si musím trochu pospíšit, mám tu úklid a jsem s mamčou domluvená, že kolem 1 příjdu na oběd :grinning:
27. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky jak vám je? mě super, ted vaříme bramboráky poprvé tak uvidíme. ještě s masem tak snad to bude ok.

Jinak tu máme papeže všude vrtulníky a policajti a jinak klid, dostanu se sem asi až zítra tak na vás budu aspon myslet, takže když budete štukat tak jsem to já :grinning:

tak se mějte užívejte sluníčka a papa
27. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahojte ženy :dizzy_face:
Kdepak se všechny touláte? Doufám, že se máte fajn :slight_smile:

Já jsem včera lehla a čajíkovala, jak to jen šlo...dneska už je líp :wink: Akorát mám od večera motáka, jak sviňa a nemůžu se toho zbavit...myslíte, že cola by mi pomohla?
28. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Dobré ránko,
tady to vázne teda :unamused: Co všechny děláte?
Ahoj Luci, tak co, už je Ti líp? :slight_smile:
29. zář 2009 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Mony jsem tu po víkendovým abstaku.manža byl doma a včera jsem byla u našich.
takže jsem dnes uplně hotová a budu v posteli.

Jinak začínám 19tt a zítra 5 měsíc už se těším na pohyby. od rána mě docela dost bolí v podbřišku ale to je asi tím jak jsem moc neodpočívala.

A jakej byl víkend??? malej ve školce?
29. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

dneska jdu na 3D UTZ tak držte palce at se bobešek krásně vrtí na videu:slight_smile:
29. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak výsledky z tripplů ještě doktor nemá, prý asi během dneška :unamused: a to už je mě trošku jedno. V 10:30 mam být na genetice. manžel se mnou nejde, je nemocnej a od rána je blbě i malýmu :unamused: , teplotu nemá al i blindí tak mu koupim piškoty a banán.
pak dam vědět jak jsem dopadla a jestli jsem taky už neodolala a něco koupila :slight_smile: . nevim jestli jde ještě někdo a pokud jo tak přeju hodně štěstí :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Mony budu držet pěstičky a pak písni jaké to bylo.

Markét hodně štěstí taky držím pěstičky at to je všechno v pohodě. :grinning:
29. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Market tak to budu držet pěsty, aby mimčo ukázalo i Vám své tajemství:slight_smile:

No u mě jestli bobek nebude zlobit, by mělo jít už hodně dobře vidět pohlaví. No jen doufám, že se můj dr. nespletl a nakonec to bude holka. To nevím co bych s těmi modrými věcmi dělala :grinning: :grinning: :grinning: .
29. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.