• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny ahoj :slight_smile: No ty se máš teda, ty máš život :grinning:
Já ted dosnídala a čeká mě úklid. Jo malý ve školce a byl zase jako vždy hodný, příjde domů a bude vyvádět, lump jeden :grinning: Chodí tam 5 dní v měsíci, ještě jeho kamarádka a ta jak mě viděla se rozřvala jak tur, a malý stál vedle ní, tak jsem myslela , že i on, protože čučel jak puk co brečí a naštěstí v pohodě, jen ona bobek plakala a volala mamí mamí. Děs.
Víkend byl supér, malý byl u mamky, my s Mončou byli nakupovat a v klidu hlavně, žádné stresy s prckem a pokochali jsme se i nad věcičkami v chiccu, ale nic levného teda :unamused:
Marketo, tak at je malý brzy v pohodě, at ho to brzy přejde a ty Moni, já se budu těšit na video a fotečky :dizzy_face:
29. zář 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Mony tak bys mě je prodala :grinning:
u nás to vypadá na kluka asi. prý ale já nevím no.
29. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Mony tak to jste měli super víkend, já nic na mimi nemám, sháním košík na mimi jen na půjčení prootže jsou drahý a taky autosedačku sháním a postýlku mám jen po mě anevím jeslti ji dáme dohromady. takže nemám ještě nic uaaaaa.
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
suny beru tě za slovo:grinning:...no já ale stejně doufám, že se nespletl, jen včera jsem zase slyšela takové kecy, že co když to byla pupeční šnůra a nebo ruka a dr. si to spletl. Tak mi zase nasadili brouka do hlavy, ale uvidíme dneska. to už bych měla vědět více méně na jisto :wink:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Mony hlavně kdyžř to bude zdravý a ostatní je vedlejší
:grinning:
29. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
suny tak to je jasné, jen jsem hrozně zvědavá:grinning:...
29. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Mony já taky jdu si lehnout páč jsem po víkendu nějaká hin. tak se mějte krásně odpol se příjdu podívat, každopádně všem dneska kontrolám přeju hodně štěstí. papa
29. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady delsi dobu nebyla. :unamused: Porad neco bylo - zahrada, nakupy atd. Dneska dopo jsem byla v praci ukoncit mesic a uz sem se zase nasrala. Predtim jsem tam chodila skoro kazdej tyden a ted na to kaslu. Vzdycky jenom na konci mesice.Nestoji me to za to. Jsem unavenaaaaaa, nasranaaaaaaaaaaa a trosku me picha v podbrisku - hodne jsem chodila. :confounded: Jinak od nedele neberu ten utros a zatim ok, tuk, tuk. Zitra jdu odpo k dr. na dalsi kontrolu, jsem zvedava na vysledky te krve. Jinak zitra zacinam 16tt. :wink: :slight_smile:

Co tady noveho?
29. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Mabe to je teda super už 16tt.

Já ted opět bojuji se zácpou a už fakt je to drsný. musím se zeptat co by mi pomohlo.

A proč jsi se v práci tak naserkala???
29. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky tak trippl dopad dobře. riziko na DS je 1:10 000 a rozštěpový vady 1:12 000. Na UTz víceméně vše ok, jen v mozku našel doktor 2 malé cysty které jsou prý v tomhle tt běžné tak snad ano. Jinak na plodovku nejdu protože když jsem měla hematom tak by bylo větší riziko potratu. Ve 20tt mam jít na velký UTZ ke svýmu kam jsem už objednaná a má se ještě zaměřit na ty cysty. Máme už 190gr a dlouho hledal 1 ruku a mimís jí měl schovanou za hlavičkou. Pohlaví nevíme, doktor říkal že by spíš hádal a jistej si ještě neni tak třeba ještě ve čtvrtek, to jdu do rizikovky :wink: . Zážitek to byl fakt super, viděla jsem v detailu nožičku :grinning: , jen mě trošku vadí ty cysty ale zatim je neřešim, prý jsou malé a v tomto týdnu běžné a měli by sami postupně mizet. A já už se těšila že budu moct začít nakupovat hadříky :wink:. tak myslim že v tom 20tt by to vidět mohlo být snad na 100% :wink:
29. zář 2009 v 16:24  • Odpověz
Markét tak to moc gratuluju, neboj dr ví co říkají. tak to je bezva. já budu nakupovat taky po tom 20tt až zjistíme jestli je vše ok a jestli je teda už vidět co se nám to v bříšku ukrývá.

Chtěla jsem se zeptat, cítíš už pohyby?
29. zář 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak jsem zde. Ja si teda pospala. :slight_smile: Uplne jsem odpadla.

suny, ahoj, jojo, 16tt, tedka jsem koukala na brisko a zda se me zase vetsi. :slight_smile: Nasrala jsem se skrz penize, chtela jsem sve zastupkyni a zaroven nynejsiho teamleadra zastupkyni zvysit penize. A sef me rekl, ze mam smulu. Ono sama vedla oddeleni 1,5 mesice a tedka ma porad hodne prace nez se novy sef zauci. A on rekl, ze ne az na konci roku standartni pridani a to se jeste nevi, jestli se bude pridavat. :angry: Debil.

suny, jinak ja byla dneska po 4 dnech. Proste nejdu a pak jeden a dva dny chodim casto. Zkus nejaky ty laktobacily a hodne jogurtu a tak.

Marki, ahoj, tak gratulujuuuuuu, cysty urco zmizi. A ty jsi nebyla na NT?

Holky, taky chci vedet pohyby. Ja neco jako streva citim, ale muzou to byt opravdu streva. Cetla jsem, ze uz tedka v 16tt muze byt videt lulinek. Treba ho pani dr. zitra uvidi. :confused:
29. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Mabe, no třeba se to zítra dovíte. pak písni.

Nějak všechny chodíte často k dr. já tam jdu až za 14 dní po měsíci.
Já měla od 16tt takový bublinky, který se od včerejška posílily na mega bubliny, tak envím střeva to asi nebudou ale takovej ten mega kopanec ještě čekám no.

Jo jo zácpa je ludra musím se zeptat pak dr jeslti můžu vlákninu nebo tak neco protože jogurty jím, nápoje kysaný piju, piju min litr a půl vody denně, jím ovoce tak to fakt nechápu.
29. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
treba jo, ale to bych asi chtela moc brzo. porad se mluvi o bublinach a ja nevim, co si pod tim predstavim.

jinak na kontrolu jdu tyden za sebou, protoze jsem byla na tom NT.

suny, tak to rekni dr. s tou zacpou, treba ti neco poradi. myslim , ze par lidi psalo neco o cipkach.

Musim tedka jit na chvilku delat veceri - manza uz je na ceste - spagety mnam. ja teda bez cesneku.

prijdu vecer
29. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
Mabe jasný. uvidíme.

Špagety jsem měla na oběd. tak at se ti podaří a pa večer. :wink:
29. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Já byla i na NT a to dopadlo taky na 1 ale náš doktor posílá i trippl a pak je ještě větší šance že je vše ok. Pokud by prý trippl dopadli blbě tak zase víc koukají na ten 1 screening.
Pohyby mam ale jen tak zlehka večer když ležim na levém boku.
Suny já měla zácpu na začátku těhu a bála jsem se abych tlačenim si ěnco nezpůsobila a holky na MMB mě doporučily DUPHALAC a j jak pro děti tak těhotný. Vzala jsem si ho ráno a běěhem dne jsem šla naprosto normálně takže to bylo super a měla jsem ho třeba ob den a během týdne to bylo ok a ještě jsem brala lactobacilly a teď na nic netrpim. Zkus zařadit víc mléčnýchh výrobků, když jsem jedla 2-3 denně tak to bylo taky ok.
29. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem konečně dorazila domů...byla jsem u mamky, musí s tím kolenem ležet, takže jsem ji navařila a teď nastartuju žehličku a pračku :rolling_eyes:

Mona, těším se, až dorazíš a napíšeš nám zážitky z 3D Utz :slight_smile:

Jinak dneska už je mi líp, ale večer je to vždycky horší :confounded:

Suny, nevíš náhodou, kde na netu najdu takovou tu těhotenskou tabulku? Má ji v albu např. Murynka... :wink:
29. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Markét já jím hodně jogurtů i ty nápoje a prd. teda ani to ne :grinning:
Duphalac je na co???
No lactobacilky chcu zkusit i na ty mý zaněty ale nevím jaký a jestli se v těhu můžou
29. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Lactobacilly mě doporučil i můj doktor, já mam od Swissu, ty co maj nejvíc těch laktobacilů. Duphalac je na zácpu a je fakt super, neni to ale klasický projímadlo, jen tě to pomůže. já už te´d mam klid asi 2 měsíce :wink:
29. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Market, gratuluji ke kontrole :slight_smile: Nebo prcek se určo brzy předvede :wink: Třeba to bude vážně holčička :dizzy_face:

Suny, mě hodně pomáhají kompoty...Třeba když udělám buchtu z meruněk, tak jdu hnedka :wink: Jinak mi nepomáhá nic...
29. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Markét fakt? já myslela že třeba tu benefibru jako vlákninu. tak to zkusím.

Luci kompoty nepomáhaj prostě jsem zabetonovaná no.

Nic jdu se sprchnout a umýt hafo nadobí. tak se mějte krásně já se tu zas ukážu. papa a dík za rady.
29. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
ahoooj holky,jak se mate ??a co noveho?
29. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Luci díky, no taky si říkám že když to ještě nevidí že by to mohla býrt slečna :wink:. Ale uvidíme, zkusim se zeptat ve čtvrtek a zeptam se ho i na ty cysty jak je o vážný :unamused: . Doktor z rizikovky dělá jen rizikový těhotný tak tohle určitě už někdy viděl a oboru rozumí víc než dost :wink:. Je fakt že když mě dneska doktor řek že to neví na 100% tak jsem ho ani moc neuháněla :unamused: , protože když to neví určitě tak bych to stejně nemohla brát na 100%. ale Viki po porodu měl taky 2 cystičky a pak zmizeli tak si mylsim že bu´d by měli zmizet taky nebo se asi nesmí zvětšovat. prý si to jen pohlídají v tom 20tt a pokud by nemizeli tak možná plodovka ale že když vyšli screeningy tak dobře tak to je tim že prý jak se mozek vyvíjí a třeba za měsíc už by je ani nikdo nenašel :wink:
29. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
Market, tak to jo, já si taky myslím, že doktor určo ví :wink: a vše je dobré :dizzy_face:

Ahojky Car :dizzy_face: máte se?
29. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Suny benefibra mě ještě víc zaštosovala :frowning2:
Car ahoj.
29. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Jsem tu zpátky na nádobí asi kašlu tak jsem se jen sprchla a je to. ještě vysuším a vyžehlím vlasy a je to.
Super sprcha.

Car ahojky.

Marktét fakt tě zabetonovala ještě víc?
Tak já zkusím dát na tebe koupím ten duphalac nebo jak a ty lactobacilky. jo holky jsem se chtěla zeptat berete ještě nějaký vitamínky???
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
market ahoooj...

luci,ahujky..mame se dobre-relativne...akorat na me neco leze..a co vy??
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
Car tak pokud na tebe neleze chlap tak to je vždycky nákej bacil uhodla??
29. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Car, ze mě už to snad slízá, ale byl to děs...nechtěla jsem užívat žádné léky, takže jen čaj s citrónem a medem...a to léčení šlo pomalu :pensive:
29. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
:grinning: luci ale udelalas dobre ze bez leku-kdyz to jde tak to vydrzet u cajiku
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.