• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Suny kup a uvidíš, vim že je to nepříjemný a lepší tomu trošku pomoct než se trápit :unamused: . u mě to bylo asi od 7tt do 10tt a pak už byl klid.
29. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
No tak já to mám až od toho 16tt a dál no. trpím jak kůn ale to asi každá spíš při tom se bojím abych neublížila mimču.

Tak jo ještě Markét ty swiss mohla bys mi poslat odkaz který máš ? je jich víc i těch swissů
29. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
http://www.klub-zdravi.cz/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&category_id=31&flypage=flypage.tpl&product_id=629&Itemid=1 mam tyhle a brala jsem jen 1x denně a te´d neberu ale asi začnu, alespoň je doberu :wink: . po otevření je dej do ledničky :wink:
29. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
děkuju a do ledničky? to musí být? a radila ses o tom s doktorem? mě by to asi pomohlo i na zácpu i na ty mykozy.

Jinak já beru obden ten femibion 400 ale nevím jakdlouho to mám brát.
29. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme ted přišli z venku, malý už mi pil krev, tak jsme museli na vzduch. Byla u nás Monča a ta byla beztak ráda jak odešla, protože jsem po malém řvala, má ze mě srandu smrad jeden :angry:
Jinak video má krásné i fotečky z 3D, ale nešel vidět obličejíček, ale jinak je to supér. :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
Jé mony ty to máš z první ruky no. :grinning:
29. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Jj no, je hezké to vidět na videu, krásně šel vidět pindík, celé tělíčko, nohy, ruce, páteř, jen obličejíček nechtěl ukázat, stydlín :slight_smile:
Určitě Vám napíše více i zážitky :dizzy_face:
29. zář 2009 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
JJ určo písne, takže klučina jak hrom. tak to je super. tak která to prorazí holčičkou???
29. zář 2009 v 18:11  • Odpověz
No to teda nevím, protože poslední dobou mám tucha na kluka, nevím nějaký pocit, když tu jsou už skoro samí a taky si říkám, že zrovna mi nebudeme mít štěstí, že by jsme měli holčičku :sweat_smile: :grinning:
Ale jsem zvědavá, my to tak brzy vědět nebudem
29. zář 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
Holky, netušíte, kde bych na netu našla tu tabulku těhotenství podle PM? Některé holky to mají v albu a škrtají tam jednotlivé měsíce, já to nemůžu nikde najít...bych to taky chtěla :sweat_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Suny ty lactobacilly mě doktor napsal i při Vikínovi ale já je moc pravidelmně neberu, je to i prevence zánětů a na ty taky netrpim a jen jsem poctivě brala tak do toho 12tt. Taky beru Femibion 400 ale každý den a až do porodu :slight_smile:.
tady asi budou samý kluci ne :sweat_smile: , jetšě mam naději že to bude slečna když si doktor ještě v 18tt neni jistej ale možná se přidam do klubu kluků :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Luci, netuším :unamused:
29. zář 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
Markét já netuším nám řekl ve 12tt že tam cosi vidí a že to tipuje na kluka tak to jsem taky zvědavá teda, jdu koukat na ulici
29. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Moni, nevadí :wink: třeba to časem najdu :wink: Se těším, až se ukáže Mona a poreferuje :slight_smile: A fotky má taky?

Market, já si myslím, že čekáte holčičku :slight_smile: Je to můj osobní tip :dizzy_face:
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jj fotky má, myslím, že tři a půlhodinové video :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Holky, tak už mám téměř vše...ještě pověsit prádlo...Ale teď jsem si udělala čajík a lehám k Ulici :wink:
29. zář 2009 v 18:32  • Odpověz
Luci uvidíme, taky to tak nějak vnitřně cítím ale vše může být i jinak. jen si připadam jak blázen že koukam jen po holčičích věcech, taky si říkam že kluka by třeba už líp poznal ale už je mě to fakt jedno co to bude, hlavně aby vše bylo ok. Jen kdyby to byla holka tak alespoň máme už jméno na 100% :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
Markét tak to jsme fakt zvědavá jak to tady bude jeslti převaha kluků nebo holčiček.
My máme obě jména je nám to fuk hlavně zdraví, ale je fakt že všechny jdete na utz ve 20 tt dřív jak já tak nevím nevím asi budu skoro poslední která to řekne, teda jeslti to mimčo ukáže.
29. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
No zatim to vypadá že klucí asi budou mít převahu a když koukam na jiný diskuze kdy mají termín v březnu tak taky hodně kluci. Nám je to taky víceméně jedno, vim že manžel chtěl už holku minule :wink: a te´d prý dělal holku tak uvidíme. minule prý kluka protože věděl že chci chlapečka :grinning: . Spíš mě jde o to abych už mu mohla říkat jménem a pak kvůli výbavičce. Ale je jasný že zdraví je na 1 místě a i když si nesnažim nic připouštět tak ty 2 mini cystičky mě taky vadí, ale naštěstí mam hned UTZ ve čtvrtek tak se hned zeptam co by to mohlo znamenat :wink:
29. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
JJ já už chci žabce taky začít říkat jménem at si zvyká furt oslovovat TO to je síla no.

Markét ale říkala jsi že Viki je měl taky bude to dobrý uvidíš, třeba už tam nebudou příště.
29. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Já si právě pamatuju že až jak jsme věděli co to bude jsme to začli brát tak nějak jinak :slight_smile:. prostě už víš co to je a má jméno a neříkáš To, mimčo atd. manžel říká Junior 2 :grinning: . právě si to pamatuju že jsme ještě za 2 měsíce po porodu šli na UTZa už tam nic nebylo tak si říkám že teď to asi taky bude dobrý ale stejně tě to nedá nepřemýšlet :wink: .Naštěstí ve čtvrtek se na to ještě pozeptam, mylsim že i v poradně mě k tomu něco řeknou ale na genetice sám řek že se to teda musí hlídat ale že mam být v klidu že mezi 16-18tt to vidí minimálně u 40% mimin tak tím se uklidnuju a nic víc nenašel což si mylsim že při nějakém větším problémy by nějaká vada byla. většinou to je tak že je víc vad najednou. tak ani nic na netu radši nehledam a radši se zeptam doktorů :slight_smile: . Jo a v 21tt ještě jdu na kardiologii a to jsme byli i u Vikína :wink:. takže mimčo uvidim teď až moc často :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
holky padim..paaa...mejte se a opatrujte ty maly broucky
29. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
tak jsem zpet devcata :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Markét tak to máš dobrý že ho uvidíš často.
Car ahojky taky se opatrujte

Mabe ahojdaaa
29. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj suny, me ta ulice nejak prestava bavit.

tedka me jedna na jine diskuze, co je cca tt jako ja, ze bere utros 1x denne - ma strach z vysazeni. trosku me tim navrtala, ale rikam si, dobrala jsem ho v nedeli a tedka je to druhy den a ok. a uz mam 16tt takze snad uz placenta funguje, tak jak ma. :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Mabe neboj nebudeš krvácet, vysadíš a je to placenta funguje, je to od 12 tt se už nebere.
29. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
suny, diky. ja su fakt vul, ze ctu ty diskuze a vidim ty cerny scenare. :unamused: vzdyt uz jsu 16tt. :slight_smile: on tam nekdo psal, ze to bral cely tehu, ale to je nejaky divny. :confounded: no, vsak zitra jdu k dr. a ona me jeste vic uklidni.
29. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak povídej já tě klidně ještě uklidním. to jsem neslyšela že by to někdo bral celou dobu těhotenství ale možný to je třeba možná po umělým jinak nevím.
Já jsem ted snědla mega slanou pomazánku jsem vůl fakt.

Mabe tak se v práci nerozčiluj halvně to nemá cenu. já do práce ani radši ted nelezu. :wink:
29. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
suny, ja uz tam taky nepolezu.

tedka jsem cetla na netu, ze ho braly do 12tt vetsinou. rikam si, ze by uz se neco treba projevilo, ale hlavne mimi je v pohode, tak snad to bude dobry. :confounded: ten utros byl takova jistota psychicka, ze beres neco na podporu.
29. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
ale pomazanka byla dobra, ne? :wink:
29. zář 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.