• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
JJ psychická podpora prý se fakt pouzívá hlavně při umělým. tak neboj se.
Jinak pomazánka dobrá ale fakt hodně slaná no
jsem to trochu přepískla, ted je mi těžko před tím jsem měla rohlík se sýrem tak asi bude těhu lízátko.
29. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
aha, tak tezko ti je, to znam. Ja se precpala v nedeli a pak jsem mela tezky sny. Tedka mam chut na rohlik s maslem a debrecinkou, ale abych nebyla precpana. :unamused: v sobotu ma deda narozky - plno jidla, to me bude spatne. :unamused: ted jak nejim ten utros, tak se citim lip. nejsem tak unavena a nemam ty mdloby. ta hlava se me mota furt, pokud udelam prudci pohyb. musim opatrne.
29. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Mabe hlava je normál navíc ted to počasí to je něco no.
Já moc nejím a už vůbec ne mimo domov páč ta cesta pak domů autem se bojím abych neblindila.

Ale jim porád stejně mě příjde. včera jsem byla u našich mamka dělala kuře na paprice dlouho jsem ho nejedla a ted mi začlo chutnat ale snedla jsem jednu knedlu a byla jsem plná. tak nevím.
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Mabe, zbytečně se nestresuj :wink: Jsem po Ivf a brala jsem ho jen do 12tt, doky říkal, že pokud je vše ok, tak už je to zbytečné :wink:
Holky, já jsem teď snědla 4 rohlíky s tuňákovou pomazánkou, jsem na ni měla děsnou chuť, tak jsem si ji udělala a klidně bych si ještě dala, ale raději už néé :grinning:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci taky nevím kam to dáváš, já sním jeden rohlík a pár tyčinek a jsem plná.
29. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
luci, a vysadila si ho ze dne na den? a tim ok, myslis, ze pokud jsem doted nemela problem, ze?

suny, tak ja jsem na tom stejne s jidlem. Zacinam mit chute a jsem schopna se precpat. Jinak nevim, jestli jsou to streva nebo mimisek. :unamused: ale asi streva citim - po tech 4 dnech zacpy.
29. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
No zácpu mi ani nepřipomínej, dneska jsem umírala nejsem na to zvyklá nidky jsem jin eměla, teda jendou když jsem nebyla asi 12 dní co jsme byli v chorvatsku.

Já utroš vysadila ze dne na den a taky pohoda.
29. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
suny, a kdy si ho vysadila? ja tedka nejdu tak 3-4 dny a pak jdu 1-2 dny. tak to se da.

holky, ja mam takovou chut na ten rohlik s maslem a debrecinkouuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . asi si udelam caj a dam si ho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Mabe čaj jsem si udělala taky Picwick višnovej se smetanou. mnamiky mnam.

Jo jo taky ze dne na den brala jsem ho třikrát denně. a dobrý.

Já nejdu 4 dny a pak trpím tak 3 hodky na záchodě a umírám protože mě chytají i záda.
29. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Mabe, jj vysadila jsem ze ze dne na den a v pohodě. A to jsem měla prvních 12tt samé potíže, takže se fakt neboj :wink:

Suny, jsem dneska nějaká pažravá :wink: Ale to bude asi tím, že jsem dnes měla k obědu pouze polívku, na maso jsem neměla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Luci tak to chápu , že máš hlad tak to jo.
No já měla dneska opět špagety s kečupem a sýrem prostě namka.

A ted jsem měla rohlík se sýrem a pak tyčinky asi 4 ty velký opavský s pomazánkou a ještě koukám na mrkvovej salát mamča dělala.
29. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
suny, tak tu zacpu mas horsi. to ja pak 5.den jdu rano a v poho

holky, diky. :wink:

holky, muzu se zeptat, kolik jste pribraly? Ja uz 2,5kg
29. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
holky, taky chodite tolikrat na zachod? ja asi 3-4x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Mabe já asi už 5 takže bud v klidu. a dostala jsem seřvunk od dr, ještě že jsem pryč.
Jo holky já mám zas bolení v pravým podbřišku jako při ms docela dost ale pak tak po 10 min to přejde. tak asi to snad nic enbude.
29. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
a do toho jeste zaviram a oteviram okno kvuli kysliku. nemuzu ho mit porad otevreny, to pak mrznu :slight_smile:
Ne mabe já jednou a jsem tam tři hodiny s přestávkama než se to podaří :wink:

My máme větrák
suny, tak to nevim to boleni, ja akorat citim streva a sem tam me pichne jakoby v pochve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Mabe, já asi taky tak nějak...u nás je problém, že ať se zvážím kdekoliv, tak všude vážím jinak...u našich, u nás doma, u ségry a i na gyndě...tam mi vždycky sestřička říká, že ta váha nadvažuje...tak si musím vybrat, které číslo se mi líbí nejvíc :grinning:

Suny, špagety bych si dala :slight_smile: mňam :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
mabe já 6kg :frowning2: Ato jsem se vážila tak 2 týdny zpátky... Já si dávám ještě z oběda květakový mozeček :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
ahoj moni, :slight_smile:

tak diky holky jsem klidna a ja si rikala, ze moc zeru. protoze fakt furt jim. :grinning:

a ja si ten rohlik dam :grinning:
29. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Holky ted zas mě to bolí je to docela síla jak při ms tak nevím co to je, mám to od pátku občas. neívm co to je. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
suny, a kdy jdes k dr.? a nemuzou to byt ty zarazeny vetry?
29. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
větry zaražený nemám, mám jít v půlce října.
29. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
to fakt nevim, mozna by bylo dobry zavolat dr.
29. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Mabe, bohužel je to fakt :frowning2: Nějaká kila navíc mě neuškodí o to mi nejde, jen mi jde o to, že jako u malého to nechám v porodnici a příjdu zas vytahaná jak prádlo na věšáku :confounded:
Budu muset pak fakt cvičit. Protože už po malém nemám pevný zadek, nic.
Tak bud v klidu :slight_smile: Jez kolik chceš, já taky jím pořád.
29. zář 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Jejda mě se nechce jít k dr, pak řekne že plaším. chjo

a holky maminky už nemáte s tím zkušenosti??
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
moni, tak ja si dam. :slight_smile:

holky, uz me je zima u PC, jdu si udelat ten rohlik s cajem a lehnout si k telce do perinek. Jak jsme v tom baracku, tak je tady chladneji nez v panelaku. Tak zatim pa
29. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mabe tak si uvař čajíka a lehni do peřinek já mám ráda vzduch tam mám otevřený okno ještě. :grinning:
ale jinak papa
29. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Suny já byla těhu 3 a půl roků zpátky, takže si vůbec nic nepamatuju, co mě bolelo a co né. :unamused:
Možná potřebuješ více pohybu, protože když třeba odpočíváš, pak se dlouho hýbeš, tak Tě vše bolí.
29. zář 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz
suny, ja bych te rada uklidnila, ale fakt nevim. :unamused: rikam si, ze to muzou byt zarazeny vetry, nebo upony, jak se deloha roztahuje, protoze te to zase neboli porad. myslim, ze to je ok, ale bylo by fajn, kdyby to nekdo potvrdil, kdo s tim ma zkusenost.
29. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.