• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
No mony právě jsem měla ted od pátku až do včerejška hodně pohybu. tak nevím jeslti to třeba není tím no.
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mabe, papa a dobrou, taky za chvíli vypínám noťas, mám vkv :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
Mabe no jo já vím snad to bude v poho no.
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak už jsem tu.:slight_smile:....Tak 3D UTZ byl super, viděla jsem to naše malé zlobidlo.. jen nám nechtěl ukázat obličej, vždy na chvilku šlo vidět jedno oko a kosek nosánka, ale jinak se nám celou dobu schovával. Paní dr. říkala, že máme pěkné zvíře:grinning:, pořát se nám vrtěl a kopal jen ne a ne nám ukázat tvář:slight_smile:...A je to na 100% kluk, prý na to dává i svou hlavu:grinning:.
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Suny, tak nevím, já mám denně pohybu až až u mě neexistuje si přes den lehnout, odpočinu si až večer, takže nevím, ale pohyb v těhu, ještě tak v brzkém tt Ti určo neuškodí. Možná, že jak se vše tam dole roztahuje a mimi roste, tak reaguje i Tvé tělo.
29. zář 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Holky fičím, mám VKV, tak si jdu umýt broskev a lehnu si k tv, papa a dobrou :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Mony tak jestli na to dává hlavu a pak porodíš holčičku tak budeš mít bezhlavou dr. ale je super že je vše v pořádku a malýho jste viděli. paráda moc ti to přeji.

Mony 2 (promin za to oslovení, aby ste vědely jen) :grinning:
já se bojím aby to nebylo nic vážnýho, třeba dva dny mě ted bolelo břicho takovej tlak když jsem vstala ale to mohlo být i tím že jsem měla zánět. fakt nevím
29. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
suny to sice není moje dr. ale i tak jestli se spletla, tak bude bezhlavá:grinning:...byl to opravdu supr zážitek, přítel jen mlčky seděl a koukal div s otevřenou pusou:grinning:...zítra v práci naskenuju fotečky a hodim vám je tu na kouknutí:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mony tak to bude super. už se na ně moc těším. já jsem zvědavá jak se na to bude dívat manža až to uvidí.

Mony a kolik jste platili? jeslti se můžu zeptat
29. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Mona, ahoj :slight_smile: já jdu na 3D už tenhle čtvrtek,ale až večer, tak jsem taky zvdědavá, co půjde vidět a co ne...Mám kámošku, co byla stejně brzy jako já a říkala, že super :slight_smile: U nás to dělají od 18-23tt :wink: Akorát mě mrzí, že u toho nebude manžel :frowning2: bude v Praze a vrací se hodně pozdě večer...blbě to vyšlo, no! Těším se na Tvé fotečky :wink:
29. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ty jo mě nechtěli drív objednat až od 20tt takže jdu až ve 22 skoro
29. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Suny, já jsem se na to ptala i svého dokyho, ale on mi to vřele doporučil, že tam kam jdu je to super a je to vlastně 4D, takže se nemusím bát, že je to brzy...no sama jsem zvědavá :wink:
29. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tak že bysme se přeobjednali? no já jdu k dr 16 října a na 3D jdu 3 listopadu takže prostě asi už budu mít termín až na toho 3
29. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Suny, všechny holky tady jdou později než já, taky jsem to nechápala, ale objednávala jsem se tam už ve 12tt a zapsali si mě až na 8. 10., jenže mi minulý týden volala sestra, že mě musí přeobjednat a že mám přijít už teď ve čtvrtek.
29. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
Aha tak to mě tam řekli že je to nejlepší mezi 21 a mezi 26 tt tak nevím no.
29. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Suny, a co bříško? Už lepší?
Já jdu zítra ráno na Utz prsu a docela se bojím, protože jsem na něm nebyla už dva roky a snad se nic nezměnilo :confused:
29. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Luci nebolí už je to fajn je to jen chvílama. ale děkuju za optání.

Proč na utz prsu? něco jsi měla v nepořádku?
29. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Suny, já mám v pravém takovou bulku, prý nic vážného. Ale doktor mi říkal, že teď když jsem těhotná, tak musíme udělat kontrolní Utz, protože se v prsou odehrávají změny. Tak mám docela bobky :frowning2:
29. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Neboj lucinko to bude dobrý uvidíš.

Se zasměješ, jsem se odpoledne probudila a uplně mokrej flek na tričku normálně mě něco teče z prsa, mazec fakt jsem myslela že pojdu co já vím co to je?
29. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
fakt změny no ale kdo se v tom má vyznat :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
suny stálo mě to 850,- půl hodinové video a 3 fotečky a jednu fotečku mám normální.

luci tak to máš supr, že jdeš tak brzo. každy dr. to rád dělá v jinačím týdnu. Můj dr. mi říkal že on to dělá nejraději ve 25tt a tahle dr. že prý 22tt. je to asi individuální podle dr. :wink:
29. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Mony u nás to prý bude stát 1200 tak nevím jeslti si nechám i video

ale musí to být zážitek jak hrom, cumlu těhu lízátko a je mě jaksi divno. :wink:
29. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Suny, děkuji :slight_smile: jsi zlato :dizzy_face:
:grinning: to už se tady myslím nějaké těhulce stalo, že ji teklo z prsíku :grinning:

Mona, já to budu mít za 1000,-. Zahrnuje to 10ti minutové video a 10 fotek :wink:
29. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luci není zač protože to všechno bude v pohodě, prostě to vím. a hotovo. :grinning:
No jo já se lekla a pak se začala smát vypadalo to jak kdybych se spaní šgrindala. :grinning:
29. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Suny, jen cumlej :slight_smile: já si ho taky ještě občas dávám :wink: a pomáhá :wink:
29. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
No pomáhá to je fakt, mám posledních 5 a to pátý žužlu mám jen třešnový jinak si musím koupit další.
29. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Suny, to já si dávám (jako každý večer) magnésium...mám ho v rozpustné formě...každý večer, už měsíc a docela mi to leze krkem :confounded: Budu to pít do 34tt :confused: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak to já mám v tabletkách ale zatím ho nepotřebuju koupila jsem si ho radši. zatím piji jen magnesku
29. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já teď dostala další krabičku s 30ti sáčkama, ale pokud toho prý budu mít plné zuby, tak mi doky napíše tabletky :wink:
Se budu dnes koukat na Ano, šéfe! Se na to vždycky těším, je to sice někdy nechutné, ale ten pan kuchař super chlápek :grinning:
29. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
NO v první serii nebyl ale ted je super tak se taky těším, manža příjde pozdě a mě to prostě vadí chjo už ho chci mít tady. nějak se tu zvedá vítr.

No prý to magnesko na piti vyvolává pálení žáhy.
29. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.