• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
U nás se rozfučelo už k večeru a před chvíli dokonce lilo...no, už to vypadá na definitivní konec teplých dnů...
Pálení žáhy? Fakt jo? Mě se to moc často neděje...a po tom magnesku vůbec ne :wink:
29. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
No mě taky ne tak nevím a magnesku piju.

Jinak tady ještě neprší ale asi začne no a já dneska prala dvě pračky a ještě to od rána není suchý fakt super.
29. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Suny, já taky dneska prala dvě pračky a máme kolem baráku pořád rozkopáno, takže suším doma a to jde hodně pomalu. Ale včera už jsme nastartovali topení, protože já jsem strašná zmrzlinka a v noci musím mít peřinu i deku a ještě hrubé ponožky :wink:
29. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
luci tak to s tou zmrzlinkou jsme uplně stejné. přítel se odkopává jak mu není horko a já jsem zakrytá až ke krku a ponožky mám na sobě furt:grinning:
29. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
No my v paneláku budeme čekat až zatopí
ale zatím je to uplná pohoda u našich v baráčku už je teda větší kosa to je fakt.

No já prala dvě pračky a taky je mám doma no.
29. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Mona :grinning: můj manža to taky nechápe, pořád je mu teplo a sprchuje se téměř studenou vodou...to je fakt něco :rolling_eyes:
Jak dlouho jsi byla dnes na tom 3D?

Suny, v paneláku Vám už co nevidět začnou topit :wink:
29. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
No nevím ale je tu pořád teplo ted tu sedím v krátkým třičku a teplákách tenký ponožky a otevřený okno a je mi teplo.
29. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
luci já tam byla tak 45min, jenom to video natáčela 30 min. víš?
29. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak to se mě bude chtít určitě čůrat tak dlouho to nevydržím :wink:
29. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Moni, aha :wink: tak to tam asi moc dlouho nebudu, když mám to video kratší :wink:

Suny, ty chodíš tak často? :wink:
29. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
suny no ono se to normálně natáčí 10min. + nějakých 10 fotek, ale já si sehnala dr. která dělá video pul hodky a prý 2 fotky, ale udělala mi 3 + jednu normální. Pokud budeš volat na 3D tak se jich zeptej jak dlouho trvá video a kolik budeš mít fotek. No já si zašla těsně před tím na záchod a hned po tom:grinning:
29. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky, tak koukám, jak tam v té telce ten Zdenda kuchař dlabe a mám hlad :grinning: :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Luci no jak kdy no. snažím se víc pít tak chodím protože nevím jak vám ale já když to zadržuju tak mě pak bolí močák.

Mony tak to jo, no oni mi řekli 1200 ale já se zeptám kamošky jak to tam bylo no.
Mony už jsi byla na testu cukrovky?
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Suny, já taky chodím často...a když to zadržuju, tak mám křeče a taky mě bolí močák.
29. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
Fakt??? tak to jsem Luci ráda že nejsem jediná.
Se mi začla motat hlava prčic co to zase je.

No ale když vidíš co dlabe tak mě ta chut teda přešla.
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
suny nevím o žádném testu cukrovky. Naposledy mi brali krev v tom 16tt, ale nevím na co všechno dělali vyšetření. :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
aha to neva oni dělají i nějaký testy jeslti nemáš těhu cukrovku.

Jinak jak tak tkoukám tak ano šéfe tak asi přestanu jíst v restauraci. to je teda zase něco. jsem si dala lízátko a po tom ještě tedka mrkvovej salát paráda. fakt.
29. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
No nic jdu si lehnout. mějte se tu a dobrou noc papa
29. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
taky fičím spát..dobrou noc :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky, taky to balím...mějte se a dobrou :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
dobre ranko devcata, i kdyz se me nechtelo vstavat do takovyho pocasi. Je to paradni na spani. :slight_smile: Dneska sem mela nekolik snu. Prvni sen, ze sem si sahla na bricho a citila jsem mimiskovo chodidlo aji s prstikama. :slight_smile: pak dalsi byl hnus - po nekom jsem porad strilela a tekla krev a tak - mozna to mam z toho pozdniho jezeni. :unamused:
30. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj Mabe, mě se vstávat taky nechtělo, za chvilu se jedeme podívat na kočárky. a pak domů, bolí mě pořád to břicho jako namožený tak nevím. dr je tam až od jedné tak mu brnknu.

takže nic moc no snad to bude ok.

Dneska tu moc nebudu tak se mějte všechny krásně. papa
30. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
suny, uzij si vybirani kocarku :slight_smile: a pak dej vedet.
30. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
tak jsem holky, prihodila fotku bricha :grinning:
30. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Dobré ráno přeji:slight_smile:,

mabe krásné bříško, pěkně pomaličku roste:slight_smile:...já zrovna naskenovala fotečky z 3D, tak je tu jen hodím:slight_smile:
30. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
a fotečky jsou v albíku:slight_smile:
30. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
monako, hned se mrknu. brisko me pekne roste, to jo a pribivam, pribivam. :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
no to je uzasny, komu je podobnej? :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
a jak se nechtel ukazovat - potvurka jedna.
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
ja si rikam, jestli treba nam dr. nerekne dneska - co mame....uvidime
30. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.