• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
sunysara: http://www.docsimon.cz/zbozi/mucoplant-jitrocelovy-sirup-100ml
Ale stejne bych aspon pro klid v dusi skakla k mudre se poradit nebo zavolat a zeptat se....
7. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Sunysara zaššla bych do lékárny a tam tě poradí, jen vím že na bolest v krku berou snad všchny na MMB BIOPAROX a já ho brala ještě před těhu a je fakt super :wink:
7. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Děkuju my se zeptáme v lékárně to by snad mělo stačit. ale je tam i pro kojence tak to by mělo být dobrý.
7. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
suny jojo byl to teda zážitek:slight_smile:
Mě v krku nebolí ale nemůžu odkašlávat víš?? :grinning:
chudáku malej.
7. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky a když to koupím tak mám ještě zavolat gynekoložce jestli to můžu,???
7. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
suny já si myslím, že pokud ti to doporučí v lékarně tak volat nemusíš, ale jestli jí chceš zavolat jen pro klid duše, tak to klidně udělej:slight_smile:
7. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Jitrocel můžeš :wink: , já v min těhu kupovala vždycky kapky i pro kojence a bylo to ok :slight_smile: .
Konečně jsem se dovolala na genetiku a je to tak. 29 jdu na UTz a konzultaci a pak se rozhodne, spíš teda myslim že plodovka nebude třeba. Možná už budou mít i výsledky screeningu tak uvidíme. Ale mají tam i 4D UTZ a tak počítam že pohlaví by jsme už mohli vědět :wink: . Říkala že plodovka se může udělat hned ten den, jenže to ybch nešla protože se má pak pár dní ležeta odpočívat a já jdu hned 1 do rizikovky a na diabetologii a to budu min 3h na nohou :unamused: . takže i kdybych musela na plodovku tak bych šla asi nejdřív 2. října. Ale furt si říkam že snad k plodovce nedojde a pokud dopadne UTZ dobře a i trippl testy tak bych na ní ani nešla :wink:
7. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
Tak my jsme před chvíli dojeli, byli jsme odhlásit malého ze školky a pak v obchodě a v lékárně a už od rána mám z něj nervy na pochodu :frowning2: V obchodě jsem mu musela už dát po prdeli, jak se vztekal, že mu nekoupím bonbony, přitom mu kámoška koupila velké vajíčko čokoládové s hračkou, byli jsme se podívat za ní do obchodu, já mu koupila lentilky a lízátko, no děs sním, pak jsme potkali další kamarádku, bývalou sousedici, tak jsem kecali, on se vztekal, řval zničeho nic, asi mu chybí ten táta, že je takový nebo to sama nechápu. Už z něho šílím :confounded: No chudák mimčo v bříšku.
Ted dělám polévku, vařit se mi teda nechce v noci jsem vstávala ráno brzo taky, takže jsem hotová.
A pak jdeme ke známé na drby, tak se moooc těším, že si pohraje s její malou a já budu mít na chvíli oddych.
A at už jde zase do školky. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj moni, no ty si teda uživáš:slight_smile:..já si myslím, že malý má jen blbé období a zase ho to přejde, mamka říkala, že my jsme ty období měli taky. Ale musí to být mazec, ale neboj každá si to prožijeme :grinning: ....A jak mu už jinak je? je v pohodě?
7. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Markétko já se těch tripplu bojím a té případné plodovky taky no.

Mony volala jsem dr, a ta řekla že ten sirup můžu a radši ajikdyž nemám teplotu tak paralen tak nevím.

a mám si dávat teplý obklady na průdušky když já nemám žádnej nahřívací polštářek

nemám žádnej polštářek
7. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
suny mě když začíná bolet v krku tak si namočím kapesník teplou vodou dám na krk pak sáček a nějaký šátek. A opravdu to pomáhá. A pomáhá mi taky průduškový čaj a já ho mám i normálně ráda.
7. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
no mě v krku nebolí naštěstí
jen ty průdušky no
7. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
No Moni já se obávám, že malý je extrém. Všude kde jsme na návštěvě s děckama se chovají jinak jak on, on je pořád vzteklí, né jenom tedka, to už má dlouho. Takže to obdobím nejspíš nebude :unamused:
7. zář 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak to těžko říct, to by chtělo vymyslet nějakou fintu co by na něj zabíralo a uklidnilo ho to. Ale co, že?:grinning: A myslíš, že to dělá i ve školce? ptala jsi se na to? Pokud ne tak to třeba jen zkouší na tobě, někdy děti zkouší co vydržíš:grinning:
7. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Ve školce je právě údajně zlatíčko, poslouchá, uklízí si po sobě, dobře jí a doma je to naopak :grinning:
No asi zkouší co vydržím, ale já se obávám, že za chvíli nevydržím nic a zmydlím ho . :rolling_eyes:
7. zář 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni moje babička říka, škoda rány která padne vedle :grinning: :grinning: ..asi něco na tom bude :wink: ..já když měla ve dvou lety hysterické záchvaty tak jsem i od babči dostala z leva a zprava a hned jsem prý byla klidná:grinning: a nebo jsem prý začla řvát víc:grinning:...doufám, že dítě nebude po mě:grinning:
7. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
No já dám malému po zadku a někdy dost, že mě samotnou štípe ruka, chvíli klid a pak zas, má spíš ze mě luft.
Ale zabírá, že vytáhnu vařechu to na chvíli zabere a pak zase tak nevím :grinning: Chybí mu ted chlapská ruka, au, au :sweat_smile:
7. zář 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni to asi jo, chlap je v té vychově taky potřeba :unamused: No snad ho to brzo přejde a budeš mí tklídek :slight_smile:

Dlouho jsem tu neviděla Lucku... :confused:
7. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo no Lúcu, jsem taky neviděla, asi si užívá volna, než půjde do školy :slight_smile:
7. zář 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ona měla vlastně náročný víkend, měla tu oslavu:slight_smile:...no a já už do školy chodit musím, to je bordel:grinning:
7. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Sunysara, kdy jdeš na trippl,. Já byla na screeningu a to dopadlo na 1 a 23 jdu do poradny a prý i krev tak tobude určitě na trippl a rovnou se zeptam kdy budou výsledky :wink: . Já jdu na genetiku spíš zbytečně :unamused: . genetický zatížení nemáme, UTZ jsou ok, screening taky jenže v rizikovce byla mladá doktorka a sestra hned že mě objednají na genetiku. jenže jsem až pak zjistila že tady jsou 2 genetiky a tam kam mě objednala nechci tak jdu do soukromé kliniky kde jsme už byli. mají už i 4d UTZ a do plodovky zase tak často nenutí. Takže 23 mě doktor musí napsat doporučení, snad nebude nadávat že jsem nešla do tý druhý, tam mam jít už zítra :unamused: a nejdu tam. Ale myslim že si to obhájim, navíc mam možnost jakékoliv vyšetření odmítnout a já si jen vybrala jinou genetiku. navíc jsme tam byli i po potratu takže tam mam už nějaké záznamy :slight_smile: .
Moni to si teda užíváš :wink: , Viki je taky vztekloun ale spíš než jdeme ven, nejradši by celej den koukal na Minimax :unamused: , takže jsem mu slíbala že koupíme nanuk tak šel a byl hodnej. Doma má vzteklou náladu dost často ale venku je většinou v klidu. Ale třeba to na Vás zkouší když ve školce je hodnej. Viki je taky vychcánek, nechce mluvit a včera chtěl pustit Tipa Ťapa a já mu řekla že jo ale až řekne jak se pejsci jmenujou a že ne. pak jsem šla vyndat knedlíky a když jsem pžišla tak manžel že si vybral pustit traktůrek. jenže malej ví že tatka je měkkej a než by poslouchal jeho ječení tak povolí. manžel šel do sklepa a já mu řerkla že mu to pustim až řekne jména psů a prý ne že DVD pustí táta a když zjistil že tatka tam není tak jména řek :slight_smile: . prostě taky zkouší a ví že tatínek většinou povolí ale většinou mu řekne domluv si to s mámou :grinning: a u mě ví že když řeknu ne tak nepovolim :wink:
7. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
holky, tak jsem zpet. vysledky v poradku, mam brat porad stejny mnozstvi prasku. takze je to ok a za 2 mesice na kontrolu. jinak kdyz jsem jela domu, tak jsem byla jak duchodce. jela jsem tramvaji a pak to mam 10 minut pesky nebo busem. ja cekala 30 minut na bus - jako duchodce. venku slunicko a me se pesky nechtelo, jak sem byla slaba. rano jsem vyzvracela snidani. kdyz specham a nemam na ni aspon 45 minut, tak zvracim. takze jsem sedela a cekala pekne.

suny, ja dneska taky vic nachlazena. ale dychat pres nos jeste muzu a trosicku citim krk. takze naordinuju caj s medem a citron a jitrocelovy sirup na vykaslavani a nosni kapky pro tehu. ja to nachlazeni jak vite mam uz 14 dni, ale neni to nic vaznyho - zadna teplota, zadny velky nachlazeni, rikam si, ze je to tim tehu, organismus je vysilenej, tak proste tak raguje.

tedka si davam parek se syrem a varim az odpo az manza prijde domu.
7. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj kočandy :slight_smile: už jsem zde :wink:
Jsem ráda, že už mám víkend za sebou...bylo to fakt náročné...Manža má narozky za měsíc a něco, takže se připravuju už teď :pensive:
Jinak mi v sobotu nějak zčervenalo bělmo na vnější straně oka a udělali se mi tam takové malé nažloutlé pupínky, nebolí to ani neřeže, kapu si Optalmo a oko už není červené, jen ty pupínky ne a ne zmizet. Tak jsem volala na oční a zítra mám přijít. Něměla jste to některá? Jsem si říkala, jestli to nemám průvan z auta, nejde nám klima, tak jsme minulý týden jezdili s otevřeným oknem a třeba to mám z toho...netuším.
7. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj luci, tak to nevim, co to je. :unamused: ja jsem dneska jaksi prejeta. tedka me probudila postacka. tak jsem se strasne lekla toho zvonku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze jsem se do ruzova nevyspala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted cumim jak suva a az to za chvilku prejde, tak budu delat jidlo. dneska maso na stave s kolinkama. budu mit aji na zitra.
7. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Mabe, já taky nesnáším, když odpo usnu a pak mě někdo probudí...se pak pěkně dlouho vzpamatovávám :confounded:
Já jsem dnes dělala bramborovou kaši s cuket. karbenátkama...a byla to mňamka :slight_smile: Už jsi dělala buchtu? Já už jo :slight_smile:
Dneska valíme do shoppinu, chci si koupit nějaké pyžamko :wink: a taky mrknu na nějaké ty kalhoty :dizzy_face:
O víkendu mi téměř každý z rodiny řekl, že čekáme určo kluka, pochválili mě, že jsem prý pěkná po tváři, žádné pupínky a tak...tak jsem jim řeka, že neviděli moje záda...tam mám pupínků na rozdávání :grinning:
7. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
luci, buchtu jsem neudelala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale chci to udelat co nejdriv.
7. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Ahoj luci, takže říkáš náročný víkend jo? No já měla spíš víkend blbec :unamused:

Holky taky se dnes chystám bud pect štrudl nebo udělám žemlovku..rodiče mají na zahradě tolik jablek, že bych mohla rozdávat a je to škoda nechat zhnít. Udělala bych třeba i kompoty kdybych to ale uměla:grinning: Ale bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 15:51  • Odpověz
moni, ja tedka delam to maso na stave s kolinkama. chtela jsem pockat na manzu, ale uz mam hlad, tak mu to pak ohreju. muzes si treba uvarit jabka a zalit to pudinkem - to je taky dobry. ale buchta bude dobra. :slight_smile: zitra jdu s mamkou do mesta si koupit nejaky ty gatata, zatim mam ty teplaky.
7. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.