• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
no schovával se nám, asi je to stidlín:grinning:...dneska jdeš na kontrolu jo? No musíš se zaptat dr. ty, někteří to sami od sebe neřeknou. Já kdybych se nezaptala, tak mi to snad ani dr. neřekne. :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
zeptam, zeptam a jeste na to cviceni a plavani.
30. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
vidíš a já se na to včera zapomněla zeptat. zajímalo by mě od kdy je vhodné chodit. Ani nevím na co bych vlastně chodit chtěla:slight_smile:
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
oni pisou od 14 tydne, ze se muze po doporuceni doktorem.
30. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Aha, no já jdu na KO v útery. Tak se dr. zeptám jestli mohu chodit, ale myslím si, že to problém nebude, když nemám žádné kompikace.
30. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma. Ráno zas lítačka, děs, místo abych odpočívala, když je malý ve školce tak furt někam musím lítat :grinning:
Já na cvičení budu chodit až někdy kolem 7 měsíce, prý je zbytečné chodit dřív. Hlavně abych procvičila porodní cesty a pánev a to se doporučuje před porodem. :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsem zpět :wink:
Bulka se nezměnila, ale musím tam naklusat hned po porodu, jelikož se díky hormonům můžou dostavit nějaké změny, tak ať je to pod kontrolou :wink:
Paní doktorka byla suprová....ptala se mě, jestli se může podívat i na miminko :dizzy_face: tak jsem byla štěstím bez sebe, že ho zase uvidím...koukala i mezi nožky a říkala, že tam taky vidí pindíka :slight_smile: Pořád jen opakovala, že ultrazvuk je zázračný stroj :slight_smile:

Mabe, ať ti dopadne dobře kontrola, myslím na tebe :wink: :slight_smile:

Mona, fotečky jsou krásné...takový tvoreček rozkošný :dizzy_face:

Holky, já dnes musím převlíknout peřiny a koupila jsem si barvu na vlasy bez amoniaku, tak si to napatlám na kštici a bude ze mě nová paní :grinning:

Moni, mě doktor taky říkal, že to cvičení doporučuje až později...mě to nedoporučil do 20tt vůbec :pensive:
30. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. kontrola dopadla ok, deloha paradni, na UTZ jsme byly videt - tlouklo srdicko a pekne jsme plavaly, akorat mam min zeleza, takze jsem dostala tablety. To je z toho jidla nezdravyho, musim s tim neco delat. :confounded: Jinak muzu chodit cvicit a plavat. V Cenapu, kam chodim k dr., to maji zadarmo pro sve pacienty - dotace od statu. Takze na cvico muzu podat prihlasku hned a na plavco az se uvolni misto. Dalsi kontrola za 3 tydny.
30. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
jinak jsem dostala zadanku na tripple testy a je na me, jestli tam pujdu. ja nevim, jestli to ma jit cenu, kdyz mam NT v poradku a rika se, ze tripple testy maji vice falesne pozitivnich vysledku. :confounded:
30. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
ahoj, Mabe na trippl jdi pro vlastní klid. Trippl je zase lepší než NT na rozštěpy a i kdyby vyšel blbě tak by UTZ rozštěpy našel :wink: . tak co už víš co to bude. Já se zkusim ještě zítra zeptat :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
marki, tak jo, zitra si tam zavolam. ale nechci se strachovat, vis. ja se zapomela zeptat, co to bude. mela jsem toho moc, cviceni, plavani, pichani vevnitr, atd.
30. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
takze jeste se musime nechat prekvapit
30. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Mabe, jsem ráda, že je vše v poho...a jak píše Market, já bych se taky raději objednala pro klid na duši :wink: :slight_smile:
Co Ti řekla na to píchání v břiše, mě to tam dneska po tom Utz trochu píchalo a občes mám pocit, jako bych měla v podbříšku kamení :pensive:
30. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
ona me rekla, ze je to tim, jak se deloha roztahuje. pokud si to mela po UTZ, tak to mas nabourany tim, to prejde. A co bylo na UTZ? :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
dneska jsem se rozhodla, ze s tim jidlem musim neco delat. takze nakupuju ovoce a zeleninu a budu to do sebe cpat.
30. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Mě taky bolí břicho někdy v podbříšku jak kdyby takový nátlak směrem domů, kolikrát mám pocit, že je mimi moc dole tak mě to tam tlačí. :confounded:
Mabe, tak to je fajn, že je vše v pořádku :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
jojo, jsem rada, az na to zelezo :unamused:
30. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
mabe já měla výsledky za týden a kdyby něco tak hned volají :wink: . za ten klid to stojí a budeš vědět že jsi udělala maximum. tak snad budete vědět příště. já se zkusim zeptat zítra a když ne tak až v tom 20tt :wink:.
30. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
Mabe, železo se doplní a bude to ok :wink:
Byla jsem na Utz prsu a paní doktorka chtěla mrknout ze zvědavosti na prcka, tak jsme koukaly a kochaly se :grinning: Už tam začíná mít málo místa :sweat_smile:
30. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Mabe, raději ho ber ty at má miminko dost železa, protože malý byl chudokrevní a musel ho brát, a nebylo to nic přijemného dát miminku kapky. :wink:
Tak tak to je supér, že jsi ho viděla, určitě si byla ráda :dizzy_face:
Já jdu na poradnu až 16.10.
30. zář 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Luci ta předposlední byla pro Tebe, zapoměla jsem tam připsat jméno :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
ahooojte konecne mi ide zasa net po takom dlhom case co je tu nove babulky
30. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Moni, bylo to fajn...jsem ráda zakaždou příležitost, kdy můžu prcka vidět :wink: Já jdu do poradny 14.10. :wink: To už nám uteče :wink:

Mona12071 ahojky, jak se máte? Všechno v pořádku? :wink:

Holky, mám v albu nové fotky, tak jukněte...mám tam i pupík a od toho 13tt se teda vůbec nezměnil...jsem se měla před focením asi víc najíst :grinning:
30. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
luci-hej vsetko je ok ale minuly tyzden som mala utz a malinke malo len 7cm nieje to malo?
30. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Mona,ono hodně záleží na tom, jak se to měří...ale podle tabulky by mělo mít + - 8cm, takže je to dobrý :wink: :slight_smile: Můj doktor mi dokonce říkal, že téměř nikde ve světě se už neřeší délka miminka ani po porodu, že nejdůležitější je váha a na délku se není třeba soustředití, že prý je to přežitek jen u nás :wink: Tak buď v klídku a užívej si těhu? Nějaké obtíže ještě máš? A co kilča? :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Mona12071, koukala jsem natvé fotečky :slight_smile: krásné :dizzy_face:
30. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
teda Luci koukam jaý už máš zásoby :grinning:, já zatim odolávam a nekoupila jsem ještě ani 1 věc :wink: , ale vim že jakmile budem vědět na jakou barvu se máme zaměřit tak to budu dohánět :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Market :grinning: a to jsem osobně koupila jen pár kousků...vše mi kupuje rodina, vždycky s něčím příjdou, ale už jsem jim to zatrhla, že si to nakupování chci užít sama :wink:
30. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
luci-ziadne ine problemy nemam dneska mi troska chuti viacej jest tak dufam ze uz by to mohlo by ok doteras som nedokazala jest aj ked mi nebolo zle ale jedla som a zjedla som ako 5 rocne dieta :grinning:
30. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla u dr kvůli té hafo bolesti v břichu a v zádech. je to prostě roztahování dělohy, do telefonu mě říkali, že to může být i čípek zkrácenej ale je to jen naštěstí ta děloha do toho zácpa a ty záda. tak jsem si koupila den Dupha cosi to projímadlo a uvidíme.
Jinak si skočím k obvodákovi aby mě napsal třeba rehabky nebo tak na ty záda.

Dneska je mi zas jaksi divně, ael to je počasí, uděllaal jsem parádní buchtu s jabkama a ořechama mnam se na ni těším.

Zase jsem viděla prcka, teda se tam tak mele že se divím že jsem ještě nedostala kopanec. :wink:

Jinak jsme se byli podívat na kočárky a máme vítěze, zkusím ho dát do alba.

A co tady novýho???
30. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.