• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Každopádně si jdu dneska lehnout a zítra se ukážu, tak papa
30. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak už jsem konečně doma. Dneska jsem měla docela náročný den.:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci krásné bříško a těch věciček už máš taky dost. Já byla dneska kupovat s babičkou vlnu a naplete mi kabátky. Takže mu bude fajně teploučko :slight_smile: . Luci mě se strašně líbí ty tenisky co máš pro malého, se nad nima uplně rozplývám:slight_smile:...odkud je máš??
30. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Moni, děkuji :dizzy_face: mám je z Chiccca v Shoppinu, za 100,-. Upletené kabátky budou super, u nás nikdo neplete, akorát trochu já...umím ponožky :grinning:
30. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Luci hmm tak to klobouček :grinning: No já bych se to taky chtěla naučit, babička říkala, že mi to ukáže, ale bojím se že budu uplně levá:grinning:... Moc se mi ty tenisky líbí, viděla jsem i pěkné kotníčkové v ca, ale nevím jakou koupit velikost, pro uplně malinké miminko je to asi blbost co?
30. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
Moni, proč by to byla blbost? :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Luci krásné bříško, už budu muset asi taky vyfotit, nefotila jsem ani nepamatuji, tak at mám nějaké vzpomínkové :grinning:
Moni spíš bych volila capačky na miminko, myslím si, že tenisky na maličkou nožičku neé, dávala bych se spíš tak ve 3, 4 měsících. :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já nevím, aby ho netlačila nožka:grinning:.... nebo já fakt nevím:grinning: to mě jen tak napadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Já chodila s malým na neurologii, musela jsem, že se narodil dřív a ona mi doporučovala do 5ti měsíců jenom capačky, že tenisky nejsou vhodné, ted nevím přesně jak to řekla, ale že ta nožička nemá ještě sílu a ty tenisky jsou na ně jak kdyby těžké a nožka mu, jí může jít dovnitř, že by nožka měla být volně a ty capačky jsou vhodnější, ale samozřejmě záleží na každé. Já miminku budu dávat zase capačky :wink:
30. zář 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Holky, no koukala jsem na tu velikost a je to dvojka :wink: takže až od těch tří měsíců, možná i později :wink:
30. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Holky, můj 8 měsíční synoveček má tolik pěkných botek, ale nesnese je na noze, ségra je z něho na nervy...pořád chce být jen v ponožkách, takže ty botky vůbec neužije... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
no já si právě říkala, že u miminka, by to vypadalo zvláště a navíc já ho mám ještě v zimě a to bych ho do kombinezky nedávala s botičkama, ale na jaře bych mu něco koupila, uvidíme ještě:slight_smile:..

holky normáně já si začínám uvědomovat jak ten čas letí..už je zase konec září, to se ani nenadám a bude leden:grinning:
30. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Dala jsem dvě fotečky bříška, je omluvte kvalitu, nevím co to tu má za zrcadlo, že se to tak odráží :(
A blesk na fotáku vypnout neumím :sweat_smile:
No možná, že ani na miminka čistě tenisky nedělají, nevím. :slight_smile:
Jo no letí to. :confounded:
30. zář 2009 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni pěkné fotečky, krásně jde bříško vidět:slight_smile:
30. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
No mě se zdá, že je den ode dne větší :confounded: No snad to nebude jak u malého, že jsem v 7 měsíci měla břicho jak těsně před porodem :frowning2: Ale nepopraskalo, což jsem se divila, ted mám strach, že popraská. :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
Moni, bříško máš teda super perfektní :slight_smile: já chci taky :dizzy_face: Já mám ten břuch pořád takový nijaký :sweat_smile: Koukáte na Přešlapy?
30. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luci, ale ho... :grinning: Bříško máš krásné a bude už je růst a růst, za chvíli si nezavažeš ani tkaničky :wink:
Né já koukám na ozyho :confounded: Ve středu je tam prd, ale asi to přepnu na přešlapy, protože comeback co je capina jak mraky :rolling_eyes:
30. zář 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Moni, díky, snad máš pravdu :slight_smile: Přešlapy jsou sranda...zrovna je tam jedna těhulka a už jí to klepe na pupek :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci, to víš, že jo :slight_smile:
Už jsem si to přepla, ale je zrovna reklama.
Já se chci koukat na dům snů a pak tam začíná top star, tak si to musím pak přepnout. Na top se ráda čučím :slight_smile:
Té Bartošové je mi líto, se nechala zblbnout blbem, který je zadlužený kde se hne a ona maká a ták.
30. zář 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
Moni, té Bartošky je mi taky líto...vypadá, že je to hodná ženská, víš jak to je...zamilovanost,no...taky budu koukat :confused:
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo no, ještě ted jí potkal ten potrat čí co :frowning2:
Ale klobouk dolů, že se vyhrabala ze dna a je ted z ní silná ženská, teda aspon tak vypadá :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Noó, jsem zvědavá co bude v té reporáži :wink:
30. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jo no já taky :slight_smile:
Jinak přešlapy jsou drsné :grinning:
30. zář 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: vyspinkané?
Já právě snídám...dneska to počasí vypadá tak všelijak, na 3D Utz jdu až na 17 30, tak budu asi žehlit a něco ukuchtím...jen zatím nevím co :confused: :wink:
1. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

já bych ještě táák spala:slight_smile:...ale bohužel sedim tady v té pakárně a už se zase chystám na šefa. Tak držte palce at mu nedám po držce:grinning:
1. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko.
Já mám uklízecí dopol., protože odpol. budu mít návštěvu- babičku a mamku :grinning:
Já mám polévku květákovo-zeleninovou ze včera, jinak večer budu dělat guláš na zítřek, přijede milášek :dizzy_face:
Už se na něj těším, budeme mít vážnou debatu :dizzy_face:
1. říj 2009 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata, tak ja vstala az tedka. A to jsme sli spat s manzou v 22h. Pekne jsem si to dala. Dneska mam v planu zehlit. Nevim, jestli uz i dopo, ale jsu cela rozespala. Dneska delam cockovou polivku a zapeceny brambory s uzeninou.
1. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Moni hmm vážnou debatu jo?:grinning::grinning:

Já holky zatím zásadně nežehlím, u nás to nemá cenu. Dokonce nemám ani žehlicí prkno:grinning:...Ale to se chystám koupit a budu žehlit alespon malému. Protože u přítele to nemá cenu, ten se v tom tak překopává, že chytám vždycky nervy. Tak se naučil tak, že mu vyperu, pověsím a poskladám. Ale když si něco bere na sebe tak si to sám těsně předtím než jde vyžehlí:grinning: a nebo já, když jsem hodná:grinning:. někdy to ani nemusí žehlit, když to šikovně pověsím, ale i tak to prostě u něj nemá cenu:slight_smile:

Jinak holky začinám si všímat na sobě změnu, byla jsem u toho šefa a já už opravdu nemám sílu se s ním rozčilovat. Normálně si vždycky dupnu, ale ted to už opravdu nemá cenu. At už je konec listopadu :pensive: :pensive:
1. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
monako, tak to se teda mas, ze nemusis zehlit. To ja jo, a mam toho dost a chtela bych to dneska splachnout. moni, tak to jeste dva metry vydrzis. Drzim palce.
1. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
holky, mam se objednat na ty triplle testy? asi jo, ale mam trosku strach. Kdy se na ne chodi, aby nebylo pozde.
1. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
mabe já třeba o žádných tripllech nevím, šla jsem vždy tam kde mě dr. poslal. Takže s tím ti neporadím :sweat_smile: .
1. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.