• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, jsem rada, ze je to ta deloha, ja si to myslela. Me taky dr. rikala, ze to pichani je roztahovanim delohy. Jinak to motani hlavy pry muze byt i nedostatkem toho zeleza. tak ja uvidim po par dnech, jestli je to tak opravdu.

holky, jaky uprednostnujete kocarky - kombinovany nebo obyc? Ja vubec nevim.
1. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Mabe já chci rozhodně tu troj kombinaci v tom mám uplné jasno. Libí se mi, že sedačku můžeš nacvaknout na ty kolečka, protože nemusíš všude vozit ještě korbičku. Zatím se chci na ty kočárky podívat do Polska a pak se ještě uvidí. Ale je to jen čistě můj názor:slight_smile:
1. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
monako, taky to tak vidim.
1. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojte tehulky ako ?prisla som vas pozdravit ale len na skok :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
ahoj moni :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
mabe-ahoj ako sa citis uz teras?uz je celkom dobre nie?
1. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj moni, uz je me dobre. Utros uz neberu, takze unava neni az takova a hlavne zaludek ok. Vcera me dr. rekla, ze mam min zeleza, takze jsem dostala tablety. Jinak zatim vsechno v poradku. Pekne pribiram a mimisek je taky ok. A co ty?
1. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
mabe-no brusko sa aj mne tlaci ale nepriberam niako len tieto posledne dni sa mi zda ze mam viac chut do jedla no nacase :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ja mam prave chut do jidla az moc a porad jim, takze pak ta vaha tak vypada. :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
mabe-dufam ze to aj mne coskoro takto zacne uz by malo :slight_smile:
1. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
no, ono kdyz se najis na noc, tak to teda pak je. me se zdaji sny, ze nekoho vrazdim a sama krev a tak
:grinning:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
mabe- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
no budem teras koncit musim ist na urady idem sa rozculit zasa tak zatim
1. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Moni no debatu, ty víš o co se jedná :grinning: Tak se těším až se o tom pobavíme :slight_smile:
Ale prý mám čekat na něj, nemám nic plánovat až on udělá první krok a říkal, že brzy, tak jsem zvědavá :grinning:
1. říj 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni já vím jakou debatu jsi myslela, to jsem jen tak ze srandy narážela:grinning:...No jenže ty už máš skoro vše v hlavě jak to chceš mít:grinning:...No to jsem zvědavá s čím přijde, to potom musíme oslavit nějakým koktejlem samozřejmě nealkem:grinning:
1. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
m.o.n.i. nevim o co jde, ale drzim palce na debatu. :wink:
1. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
mabe děkuji :wink:
1. říj 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Moni no to si piš :grinning:
1. říj 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni a co už máte naplánované na víkend?

Holky koupila jsem si včera časopis miminko, vypadá docela dobře, pak vám řeknu jestli se v tom něco dozvím:slight_smile:
1. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
monako, tak pak informuj
1. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Sakra, celou dobu si hlídám aukci na povlečení půa krásné pro malého a před koncem na něj zapomenu a samozřejmě se vydražilo za málo a dražili jsme jen 2 :frowning2: A nové, no nejsem vůbec nasraná :confounded:
Moni vůbec nevím v sobotu jdem do cirkusu to vím jistě a chtěla bych zajít někam večer, protože jde i Luky s klukama, ale všichni chtějí jít na dízu a to já nejdu, se bojím někde v kraválu tak nemám ským.
Jinak máme v plánu cirkus, a jinak nevím. Co vy?
1. říj 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
holky, kdybyste chtely vedet, co delame my? :slight_smile: Deda, mamka, strejda maji narozky. Takze u nas v baraku bude plno lidi - plno revu, vzdycky je to jak u Homolku. Ale tesim se, to se zase prezeru. Pristi sobotu maji dva kamaradi narozky 30., tak jsem zvedava, jak to zvladnu. Ale snad by to melo byt u jednoho doma v baracku.
1. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Mabe, tak to budeš mít supér, se pobavíte, oslavíte, to budete mít fajn. :slight_smile: Nás čekají nározky od příští ho měsíce každý měsíc až nevím do kdy :confounded:
1. říj 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni a tobě mamka hlídá malého? tak když tak můžem někam večer jen někde sednou, taky ted nerada chodím do hluku. Dáme si něco dobrého:slight_smile:...Já jen myslela, že můžem zajít třeba všichni čtyři někam, ale to můžeme kdykoliv jindy:slight_smile:

Mabe jsem si všimla, že máte samé oslavy atd. normálně ti to zavidím, samozřejmě hlavně to jídlo:grinning:

Holky jdu ted na oběd zatím papa :dizzy_face:
1. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Moni, jo jo pokud bych šla tak bych ho dala mamce. Tak to bychom někam do klidu mohli jít.
No tento víkend to asi nevýjde, protože Luki jde slavit v sobotu nározky od kamaráda a tam já nejdu, protože budou v hospě nebo na stodolní. A v neděli odjíždí. A v pátek nejdeme nikam , protože to přijede brzy ráno, nebude v noci spát, tak v pátek by byl asi večer dost utahaný někam jít.
1. říj 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky co je nového? já jsem se ted vzbudila.
hrozný počasí.
1. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
ahoj suny, ty si to pekne davas. :wink: Ja vstavala taky pozdejac v 9:15h a samozrejme si pujdu lehnout po o. Tedka zacinam delat zapecene brambory, tak pocitam spanek kolem 14h. Jsem rada, ze mas potvrzeny, ze ty bolesti jsou tou delohou.
1. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jen tak co čtu tak já sikupuju miminko i maminku a je to super čtení. :wink:
1. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Mabe já jsem včera bolestma lezla po zdi a spíš to bylo od zad no. ale dr řrekla že se mi nediví že jsem měla strach. tak mám klid. no já jsem v noci díky zádum zase nespala tak dvě hodky jen tak spím ted.
vstávala jsem o půl osmé dala si snídani a usla. no.
1. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
jee, tak promin, to mas samozrejem narok na spani. tak snad se to bude lepsit ty bolesti
1. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.