• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
V poho :slight_smile:
já to nějak zvládám akorát když mám někdy tak debilní noc tak jsem ráno jak přejetá. :grinning:

Koukám že máte hafo oslav. nám to začíná v půlce října a pak listopad to je tatka dvě babičky a kamošky a říjen děda a brácha
takže masakr, prosinec vánoce a leden tchýně a tchán a babička další :grinning:
takže se nám to asi taky rozjede.
1. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky, čaute :slight_smile:

Už máte někdo novou Maminku? Dneska by měla vyjít :wink:
Jsem si teď konečně nabarvila ty vlasy, k holiči se mi v těhu moc nechce, nebaví mě to tam sedět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mabe, taky jsi mě tím roztahováním dělohy uklidnila :wink:

Suny, jen pěkně chrupkej :wink: dokud ještě můžeš :grinning: Kdyby to tak šlo naspat do zásoby, že? :wink:
1. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
suny, tak my akorat tedka tri soboty za sebou a potom az vanoce. me se dneska taky pekne spinkalo a uz se tesim az si zase lehnu. :grinning:
1. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj luci, ještě ho nemám a le pravidelně kupuju tak asi zítra.

No já mám asi naspáno do zásoby ale dneska se nic moc dělat teda nedá. asi jen vyžehlím

Mabe i tak to budete mít náročný. :slight_smile:
1. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
luci, ty sis obarvila hlavu poprve? ja ji mam uz hroznou.

suny, ja dneska chci vyzehlit vse a ze toho neni malo.
1. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Mabe já tedka uklízím prádlo a taky bych měla vyžehlit manžovi košile do práce ale taky přemýšlím co si dám na obídek. asi si udělám ten pytlík amore mio i když to není teda zdravý. já valím tedka hlavně špagety. tak nevím jeslti bych už neměla jíst něco normálního.
1. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
suny, ja tedka nedockave cekam az se udelaji ty zapeceny brambory. Dala jsem tam dva spekacky, zeleninu s kukurici mrazenou a syr. uz se na to moc tesim. To motani hlavy, mam porad, musim chodit opatrne. uvidime, jestli me pomuze to zelezo, ale myslim, ze to mam od te patere. uz fakt musim s tema zadama neco delat.
1. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mabe, za těhotenství už podruhé :wink: Koupuju si barvu bez amoniaku, krásně voní a vyhovuje mi :wink: Poprvé jsem měla strach, ale dopadlo to dobře...a dnes taky...aspoň ušetřím :grinning: stříhat nepotřebuju, takže to tak budu asi praktikovat do konce těhu a po porodu naklušu ke kadeřníkovi :wink:
1. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
A jak ti došli že máš málo železa??
Já jdu zítra k obvodákovi a zeptám se ho na nějaký cviky na ty záda no. mě zatím pomáhá ten balon.

Když tak koukám na lucku co už má pro malý tak já nemám nic a začínám mít trochu depky. musíme postupně protože je málo penízků.
1. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Já si nechávám odrůst melír není to tak strašný a jen se chodím stříhat ta půlhodina mě nezabije ale barvení bych nepřežila navíc mám zničený vlasy od mimiska tak prý by mě to chytlo všelijak. :angry:
1. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Suny, Amore mio taky někdy dělám, když je krize a nechce se mi vařit :grinning: Já si dneska hodím do trouby hermelín...a k tomu bagetku a rajčátka. Jsem sama, takže na vaření dnes kašlu a zítra udělám nějaké maso :wink:
1. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
dr. me brala pred tyden krev - delaly testy na aids, sifilys, rh faktor atd. a tam me vysla, ze mam min zeleza. cetla jsem na netu, ze to muze zpusobit malatnost, motani hlavy, vetsi unava.

suny, ja taky cucim, co ta lucka vsechno uz ma.
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky, tak to já mám teď super vlasy...úplně mi zhoustly a nehty se mi taky zpevnily, absolutně nechápu...taková změna z ničeho nic :confused: :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
ja mam v planu, ze navstivim tatkovi sestrenice, oni jsou stejne stary jako ja cca. a proberu oblecky, ktere by jeste usly na doma a mozna me pujci i prebalovaci pult. oni uz maji kazda dve deti a dalsi mit uz nechcou. takze nektery veci podedim. no a az to proberu, tak uvidim, kolik toho budu muset jeste koupit.

jinak sem si vcera koupila vodu rajec mirne perlivou a je to parada, zadna kyselost, paleni zahy. takze budu muset asi pit vodu balenou nez z kohoutku.
1. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky zlaté, já to téměř všechno dostala, v září jsem měla narozky a tak mi každý kupoval něco pro mimi :wink: Jinak bych toho tolik neměla...to ani náhodou :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
holky, me nebavi porad ten zachod. mam to 7 schodu do mezipatra. tedka jsem byla 2x behem 15 minut. sakra. uz mam udelany bramburky, mnam. musim se pochlubit, casto to nedelam, ale vypada to dobre. jdu papkat. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky, tak od pondelka zacinam chodit cvicit. mam to na 10 lekci :slight_smile: kazdy pondeli od 9:30h
1. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Mabe, ty se máš :slight_smile: už bych taky někam chodila...Jinak dobrou chuť :wink:
1. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já si nakonec dělám rybu a bram.kaši
mnam. musím dát malé žabě něco výživného.

Jinak luci fakt super já nemám nic.

Mabe jsi šikulka. dobrou chut.
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Já začnu v půlce října na těhu cvičení. paráda taky se těším. a kam to mabe máš teda???
1. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
suny, mam to do toho cenapu - moje dr. je pod timto sdruzenim.
1. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
a jaký je to cvičení??
na balonech? protože to dopoledne je super já bych chodila až o půl paté večer
1. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
suny, vypada to, ze ano. mrkni http://www.cenap.cz/t-cviceni.php#tehcvic
1. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
holky, napapkana a jdu si lehnout :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky tak jsem se přejedla ale bylo to mnamiky. rybička kašička a salátek. a ted si pudu lehnout.

pak nádobí a žehlení.
1. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Mabe a kolik to stojí???
1. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Holky, jste tu? Nebo chrupkáte? :wink: :slight_smile:

Já se pomalu dávám dohromady, za hoďku a půl jedu na to 4D :slight_smile: Jde tam se mnou ségra, protože manžel je v Praze :angry: Ale jsem ráda, že bude někdo se mnou :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska v rizikovce bylo strašně lidí:(((((. byla jsem tam od 10h a šla jsem domu ve 12:40. Utz mě ani nedělal celej když jsem byla na tý genetice, jno koukal na tu hlavičku když jsou tam ty cysty a uklidnil mě že je to normální a většinou zmizí kolem 24tt a jsou to jen rozšířené cévky a na vývoj mozku to vliv nemá tak to je hlavní a už jsem v klidu když to ma potvrzený 2x :slight_smile:. takže pohalví se fakt snad dovíme až v tom 20tt a te´d mam nějak často UTZ. 13.10 ve 20tt, pak 22 jdu do rizikovky, 2.11 mam 3D UTZ a ještě zítra musim volat na to srdíčko :wink: . za chvíli si dam teprv oběd a mylsim že dneska brzo usnu :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj Market :slight_smile: jsem ráda, že už jsi klidnější :slight_smile: to je dobře, hlavní je, že je miminko v pořádku :wink: Ty toho máš teda požehnaně :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Holky tak já se dneska překonávám, dělám velký grunt. už jsem se na to opravdu nemohla dívat. Zatím mám vypucovanou kuchyn a koupelnu. Ted půjdu asi vysávat, pak uklidim pořádně obyvak a vytřít. To se mi dneska bude dobře spát:slight_smile:

Luci tak to budu na vás myslet při 3D UTZ. užij si to pořádně:slight_smile:

market, tak hlavně že je vše ok. pohlaví se dovíte později:slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.