• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
marki, tak to je parada.

suny, je to prave zadarmo. Cenap je sdruzeni pro rodinu a maji dotaci ze EU.

Holky, tedka me doslo potrvrzeni i pro plavco, takze po cviceni 9:30 a patek plavco 15:30 ve slane vode. :slight_smile: Jsem zvedava, jaky to bude.

monako, nechces k nam aji? Me se nejak nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
:slight_smile: Mony a když pojedeš k Mabe do brna stav se uklidit i u nás ju??

Markét, to je paráda, halvně že je všechno v pořádku. pohlaví se dovíte časem. :slight_smile:

Já ted sedím dneska jsem toho zbaštila teda dost tak se musím zase krotit. a jak sedím v klidu tak cítím vlevo nad podbřiškem jak kdyby žížalku, takže to je asi žabka naše malá.
1. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
suny, ty se mas, ze citis mimiska. uplne ti zavidim
1. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Mabe tak to je paráda plavat bych chodila taky no ale jak že.

to máš dobrý já musím přes celý město na to cvíčo a to je ještě odpoledne. :frowning2:
1. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Holky klid, klid:grinning:..já nikam nejedu:grinning:...budu ráda, když to nějak tady polítám, aby to alespon vypadalo jako u lidí:grinning:

já mám tak na něco chut holky:slight_smile:..třeba na ledovou kávu nebo já nevím :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Mony já na oběd zbouchala rybu a bram.kaši a zeleninový salát hodku na to jsem měla zavařený broskve a kousek buchty. jsem prasátko tak se musím zase krotit na to že celý den ležím se ani nehnu za chvili.

Mabe, jj je to super takový lehtání zevnitř, aleuž je to silnější jak bublinky. :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
ja si myslim, ze zatim jeste nic takovyho nemam.
1. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
no to poznáš, já ze začátku myslela že jsou to střeva ale nee. už ty bublinky sem tam hlavně večer když jsem si lehla na levou stranu tak byly, ale nic moc, ted už je to silnější ale takovej ten kopanec to ještě není no.

Ted koukám kam bych to měla na to cvičko blíž.
1. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
tak zkus si dat cviceni do toho cenapu. ale musis mit doporuceni od dr. jinak te tam nevezmou.
1. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
je to u novych sadu, coz je ve stredu mesta
1. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Doporučení mám od té mé staré a 16 října se ještě zeptám toho mého nového dr. ale už to v průkazce mám povolený.

No já bych musela až ke šparu na videnskou no. a já cestování mhd moc nemusím a samotné se mi do toho kurzu taky moc nechce.
1. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
suny já měla na oběd přírodní kuř. řízek se špnatovou omáčkou a k tomu byli ameriky a od té doby jsem nic nejedla, nějak nebyl čas když jsem se pustila do toho uklizení:grinning:...ale ted už bych si opravdu něco dala...kouknu do ledničky...

holky taky bych chtěla začít chodit do cviča, ale nevím kam asi něco ve vodě To by mě bavilo:slight_smile:
1. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
a diky tomu centru jsem to mela jednoduchy.
1. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Mabe to jo no, to máš super, já do vody nemůžu ale cvičko jo, ale asi budu jezdit teda autem no.

co už. ale hejbat se musím takže po velkým utz valím do cvíča no. takže ještě 14 dní. do té doby musím počkat ještě.
to dojíždění mě neba.

Mony tak si něco dej já mám pocit že zase bude pršet. :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
tak ja to mam celkem fajn. nastoupim na 10 salinu a vystoupim za 10 minut na novych sadech a jeste 3 minuty smerem ke svate anne. takze bych to i s tema motakama mohla zvladnout. doufam, ze neni brzo 16tt zacit cvicit a plavat? :confounded: ale dr. musi vedet, jak na tom jsem.
1. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
cekam kazdou minutou manzu, dam si s nim jeste trosku tech brambor :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Ne mabe myslím že je to akorát, já musím jet 25 minut do brna na hlavák a pak pěšky nebo jednu zastávku šalinou no a tak asi budu jezdit k tomu šparu autíčkem bo já nevím.

Neboj je to ok někde začínaj od 14 tt takže bud v klidu.ten bazén ti závidím
1. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
suny, ja si to rikam vzhledem k predeslym dvoum nezdarum, ale uz je tt asi dost. musim jit manza je tady
1. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
:wink: jasný utíkej za ním tak papa.

Neboj to cvíčo je super.
1. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
tak a jsem hotová:slight_smile: uklizeno...ted ještě večeři a sedneme si pěkně k telce:slight_smile:
1. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Jejda mony tos uklízela do ted? to mám teda výčitky já se tu válím. :wink:
1. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
suny no už to opravdu potřebovalo vydrhnout, ale neuklízela jsem vkuse, dělala jsem si i pauzy at mi potom není špatně. Na večeři dělám jen obloženou mísu a víc už kašlu. Už se těším na ordinačku i když vím, že ta je to furt dokola:slight_smile:
1. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
JJ ordinačka je nic moc ale takovej oddych. prostě.

já ted dojedla chleba se sýrem a hafo kečupu. miluju ho
1. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
já měla puding s piškotkama a ovocem a mám ještě na zítra na snídani. mnáám :grinning:
1. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
:frowning2: No a na večeři tu mísu? jako obloženou? já mám chut na vlašák ale ještě se bojím.
1. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
ahooooj,jak se mate..co noveho??
1. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj car no u mě nic novýho, jen že mě pořád od včerejška bolí záda. :frowning2:

Co ty,??
1. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
sun..u nas nic,jen asi na me neco leze.... :frowning2: ...cimdal tim vic...
1. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
jejda nějaká chřipajzna????
1. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
asi :angry: :angry: :angry: bojim se abych nechytla anginu...znami mala ji ma a ja to zjistila az kdyz jsem tam byla
1. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.