• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci..takze jistej chlapecek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moooc se tesiim
1. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky, doktor byl super...ptal se na koho že je podobný a tak...tak jsem mu říkala, že tam vidím jasnou podobu manžela :grinning: Říkal, že má asi 200g a že je to velikostně takové malilinkaté koťátko :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
mona..no on byl natoceny vsema smerama,ale zkrizeny nozky..proste jen co ma mezi nozkama si schovaval
1. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
luci..proste krasa :grinning:
1. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Car, dnes už to byl třetí doktor, který mi to potvrdil...že je to tam jasně vidět :wink: Držím Vám palce, aby se prcek nestyděl a ukázal se v plné kráse :wink:
1. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky, a víte co je největší psycho? Že teď to mimčo beru zase úplně jinak...když jsem ho viděla...víc tomu věřím a o to víc nechápu, jak si tam ten tvoreček takhle krásně žije :slight_smile: ...takže jsem se o něj začala ještě více bát :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Car :slight_smile: :sweat_smile:

Holky, jdu dát spršku a pak se zase ukážu...sand už nebudete spinkat :wink:
1. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
tak snad neusnem :grinning:
1. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky, já ted ležela a měla ruku na bříšku, protože jsem citila takové malinké pohyby a jak jsem měla tu ruku na tom bříšku, tak jsem sítila jak mi do dlaně trochu koplo a pak projela rukou :dizzy_face: jestli mě chápete :grinning: to je fajné, dám pak tatkovy ruku na bříško, ale cítím to pořád :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
no já pořát odbíhám od ordynace:grinning:...

car musíš věřit, že už to konečně půjde krásně vidět:slight_smile:

luci a s tím, že bereš mimčo jinak plně souhlasím. Konečně si začínám uvědomovat, že už nebudeme sami:slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
mona..tak ja doufam :grinning: jinak ja cucim na telku,lezim a mam pustenyho notebooka :grinning:
1. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
nikde nikdo,tak broooooou
1. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
carcul tak to máš vyhodu s notanem..to já mám normalní pc, sice je v obyváku, ale špatně vidím na telku:slight_smile:

Holky ja začala číst knihu Co tě nezabije..deník těhotné (ex)rebelky od Alison Craigové a je to supr kniha:slight_smile:..mám ji pujčenou z knihovny jen pár dnů a už mám polovinu přečtěnou :grinning:
1. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky jsem zpátky, mám splín tak se jdu rozveselit.
1. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Koukám samý hezký usměvavý smajlíky. tak je mi hnedka líp
1. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Suny, copak se děje? :confused:
1. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
ALe taková kravina ale dostala mě, no prostě jsem přecitlivěla no. ale bude to ok.

a co ty jak to že ještě nespíš??? :wink:
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Suny, byla jsem na 3D, tak se pořád kochám :wink: Ale už jsem docela unavená...Nesmutni, ráno bude líp...znám to :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Tak prcek asi chrápe, nějak se přestal hýbat už to zalomil a já jdu taky, dobrou
1. říj 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Mony dobrou noc.

Já jak jsme brečela tak se hýbe hafo ale to ho chápu.

Luci taky se na to 3D těším ale to je až za měsíc.
1. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Moni, dobrou :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Luci já jdu zkusit se sprchnout a pak do hajan snad mě to přejde. tak papa a díky moc za podporu. :slight_smile:
1. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Holky, já už jdu taky...dobrou noc :dizzy_face:

Suny, nemáš vůbec zač...hezky se vyspinkej :dizzy_face:
1. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobrá ránko holky :slight_smile:
Tak my jsme vzhůru už od půl 6 :confounded:
Nějak jsem nemohla spát, pořád se budila 2x zas na záchod a to jsem nic nepila, a ted jdu posnídat, protože mám hlad jak vlk :grinning:
No tatínek nám zaspal na vlak, tak jsem nasrantikovaná, tak si zajdu v 8 k holiči na stříhání, pak domů uklízet a pak pro něj na nádr. Nebudu se tu o víkendu zdržovat, budeme pořád někde včudu, tak všem přeji hezký víkend a hlavně odpočinkový :dizzy_face:
Pá pá
2. říj 2009 v 06:23  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko, tak ja sla curat za noc 2x - moc jsem nepila vecer. Ale sla jsem v 3h a pak jsem 2h nezabrala. To bylo hruza. A tak jsem si rekla, ze budu spat dyl a babicce prisla holicka - hrozne rve, je ji celej barak, takze jsem vstala. :confounded: po o si pujdu lehnout a na 14:30h musim jit podepsat do toho Cenapu smlouvu o plavani a cviceni.
2. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
jinak jsem vcera zvladla vsechno vyzehlit, dneska chci vysat a umyt zem, prach.
2. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
dobré ráno holky,

tak od rána už chytám nervy. Normálně zase mě jeden takový frajírek málem naboural :angry: ..nesnaším ty typky co si o sobě myslí, že jsou páni silnic a všude se vecpou a ja pak mám co dělat, abych to ubrzdila a ještě aby ten vzadu do mě nenapálil :confused: :angry: ...

jinak holky s tím záchodem mám to samé, ještě k tomu psovi nějak hráblo a tyden vstava nějak brzo a šmejdí po bytě a mě to samozřejmě budí, mám lehké spaní :confounded: . A to vždycky spal tak dlouho dokud někdo nevstal!..Dneska má přítel volno, tak mu to uplně závidím, ještě jak jsem odcházela tak si pochrupkaval :frowning2: ...Takže to vypadá, že v jednu budu dneska doma, nebudu tu čumakovat:grinning:
2. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
monako, oni ti lidi jsou magori. musis davat pozor.

holky, mate koupenej ten pas na podporu bricha? Od kdy se nosi? Premyslim nad tim. A taky nad kojicim polstarem. V noci kdyz lezim na boku, tak by se me hodilo mit nohu trosku vys, abych si netlacila na bricho.
2. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
mabe jaky myslíš pas? Do Auta??...Ani nevím, že nějaký polštař je:grinning:
2. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.