• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
hmm mabe tak o tomhle pásu taky slyším prvně:grinning:...tak vidím, že toho ještě hodně nevím:grinning:
2. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
nasla jsem levnejsi kojici polstar http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1403175
2. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jsem tu naskok :slight_smile: Musím uklízet a pro miláčka.
Moni nejsi sama, taky o tom slyším prvně o tom pásu i když jedno těhu za sebou mám a kolem sebe holky co byli těhu taky nic takového neměli a přežili jsme :slight_smile: Myslím si, že ted dost kravin vymyslených pro ty těhotné a zbytečně vyhozené prachy, pokud Tě budou brát záda, tak pochybuju, že nějaký pás pomůže když nepomáhají teplé sprchy, nebo ten gymnastický míč. :wink: Ale samozřejmě záleží na každém, já bych za to neutrácela. Navíc záda berou tak v 7 měsíci, kdy bříško roste i později a je velké a na 2 měs. vyhodit peníze by se mi nechtělo :wink:
Holky kolik dáváte za stříhání, ostříkala mě o 3cm, sestříhala, vyfoukala a platila jsem 230,- :unamused:
Šílené, čím dál drazí jsou.
2. říj 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
mabe i toto nevypadá špatně :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12984891&tab=1
Kojící polštář bych brala taky, jen v tom nenechávej mimčo spát aby si neničil páteř , spinkat musí na rovném, nesmí mít hlavičku ani na polštáři jako když spinká, ale to asi víš :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
moni, ja jeste nevim, vzdyt mimiska nemam. :grinning:
2. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Moni ta housenka vypadá dobře a i cena je v pohodě:slight_smile:...Jinak s tím stříhaním nevím, já chodim vždy na mělír a stříhaní. Ale vím že kamoška byla jen zarovnat afinu a ta moje po ní chtěla 20kč:grinning:..jinak mám pocit, že mi učtovala kolem 90kč.
2. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jj ta housenka se mi taky líbí a na to kojení stačí v pohodě. A i dobrá cena, jinak jak jsem se dívala ty kojící polštáře stojí teda pálky :frowning2:
Mabe co nevíš? :grinning:
2. říj 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
o mimiskovi,co a jak :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
kurna furt tu šmejdí šef, šulin:grinning:

Moni docela jsi mi s tou housenkou dala brouka do hlavy, líbí se mi to využití různé:slight_smile:...Já jinak ani o kojících polštářich nějak neuvažovala, nevím proč:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
monako, prece takhle se o sefovi nemluviiiiiiiii!!!!!!! :grinning: :cry:
2. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Mabe, vždyt já vím :wink: Já to nemyslela špatně, jen at zbytečně neutrácíš, ale záleží na Tobě, ten kojící polštář se Ti bude hodit, jen jak jsem psala nenechávat miminko v tom spát i kvůli tomu kdyby si špatně odříhl po kojení a blinkal by náhodou, tak at se nezadusí, jak bude mít hlavičku nahoře i kvůli zádičkům a tvarování hlavičky se doporučuje aby leželo jen čistě na rovném na matraci v postýlce, budeš to tak mít i v porodnici, že miminko bude spinkat na rovném, že mu tam nedají polštářek :slight_smile:
Já ho u malého Moni ten polštář ani neměla, protože jsem ho kojila na rukách, je to taky supér.
Ale když třeba chceš ležět a mimčo si vezmeš k sobě do postele, tak ten polštář je ideál aby sis ho napolohovala k prsu a nemusela se zhýbat.
Ale hlavně neučit mimčo v posteli, že sváma bude spát, protože se toho už pak nezbavíte, musí si zvykat na postýlku.
2. říj 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
mabe kdyby jsi znala toho mojeho šefa, tak by jsi ho jinak ani nenazvala. :wink: A co už na mě udělal podvodů, by jsi nechápala:slight_smile:...a momentálně jsem zase nedostala vyplatu tak mě to tu štve.:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
moni, jasnacka. :wink:
2. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
ja mam taky sefa sulina. :grinning: ale nastesti uz jsem doma a mam klid
2. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
nic se me holky nechce, asi budu dopo hnipat. pak si po o lehnu a potom pojedu na tu 14:30h podepsat cviceni a pak zacnu odpo neco delat. Navareny mam, tak co. Stejne se me uklizi nejlip vecer
2. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
no vidíš šulin jako šulin:grinning:...no on tu naštěstí tak často není, objeví se tu jen ráno a pak je fuč, takže ho neřeším:slight_smile:..holky dneska máme na oběd šišky s mákem:grinning: ty jsem neměla ani nepamatuju:slight_smile:
2. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
dobreeee ranko :grinning:
2. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
holky koukněte na to kdo je pojištěn u 205, nějaké vyhody prý:grinning:.....
http://www.cpzp.cz/main/clanek.php?id=2739
2. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Co to je za pojištovnu? My jsme u 205 a jsme hzp, a to je nějaká česká průmyslová :confused: nebo to se jmenuje jen ta stránka? Já se tam chci zajít zeptat jestli neproplácí cvíčo pro těhule, ale to mám ještě čas, chci jít na t předporodní.
Šišky s mákem jsem neměla od školy v přírodě :grinning: kdy jsem z toho blila ještě týden
2. říj 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni už nejsme HZP ale CPZP. Tobě nepřišly nové kartičky?? Mě tento týden a je to nějaký nový balíček pro těhotné, ale v tom se ani prase nevyzná. Vím, že ještě v květnu proplaceli bud na vitamíny nebo cvíčo jen 300,-, ale ted se v tom fakt nevyznám. Musím se zeptat kamošky co tam děla.
2. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Moni jinak na to přeporodní chci jít taky, ale myslela jsem že bych chodila ted na nějaké protahovaní těla někam do bazenu, to by mě bavilo, ale celý den hledám na netu a je tu velký ho.no :confounded: ...
2. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Co? Tak to si tam budu muset zajít. Protože mi nic nepřišlo. Ale je pravda, že tam mají starou adresu :grinning:
Jaký nový balíček pro těhotné? Já chci taky :grinning:
2. říj 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Moni stím Ti neporadím, protože vůbec nevím. :frowning2:
2. říj 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni píšou tu tohle:

DVD s výukovým programem pro těhotné ženy

Program - DVD s názvem “Jak prožít zdravé těhotenství aneb rady Moniky Žídkové budoucím maminkám“ je určen všem těhotným ženám. Balíček s výukovým programem bude k dispozici na kontaktních místech ČPZP.

Balíčky s výukovým programem budou těhotným ženám k dispozici zdarma – jejich cena nebude zahrnuta do celkového příspěvku na preventivní programy pro ženy.

Balíček s výukovým programem je čerpán po předložení:

* Občanského průkazu
* Těhotenského průkazu

Ale tu manažerku svého mateřství nechápu.
2. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Aha, tak to já nepotřebuji :grinning:
2. říj 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jinak už jsem našla těhotenské plavání, je to v Imperialu a mají to ve vodě s mořskou vodou a ta mi pomáhá na lupenku, takže to by mi vyhovovalö, jen je blbé že čas tu mají napsaný od 8:45-11:15 :frowning2: a je to jen v útery a středu. Takže to je blbé, ach jo moc toho tady teda nemáme a nebo neumím hledat:-/
2. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Moni já se předtím dívala a taky mi toho moc nevyjelo, ono je toho málo pro ty těhotné, spíš se chodí na ty předporodní. Tak chod 1x týdně a vyser se na práci :wink:
2. říj 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Holky musím, tak pápápápá :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
moni že by???:grinning: nevím na co bych se kurna, ale vymluvila šefovi :grinning: ...měj se ahooj
2. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.