• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, jdu umyt nadobi - aspon
2. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
holky, chtela bych se zeptat. mate v tehu vytok? Ja ho mam skoro cely den, nekdy vic nekdy min, ale nejhorsi je to po ranu. Jakoby se to nahromadilo a pak vyteklo. Tedka jsem blbec cetla nejaky diskuze a vylekala se, jestli to neni plodovka. Ale to je asi blbost, protoze nekdy ho mam vodnaty, takovy skelny a nekdy nazloutly a nekdy husty bily. Ja teda odjakziva mam vic vytoku.
2. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
mabe já ho mám taky a kdyby to byla plodovka tak to by jsi byla uplně mokrá. Já byla na pohotovosti, když jsem měla uplně mokré ryfle a plodovka to nebyla, ta doktorka to nazvala jako nějaké hlieny což je prý taky normální v těhu. Jinak já nikdy vytoky neměla a ted toho mám dost, někdy i takové hrudky. No hnus... :confounded:

jinak holky ted mě uplně vytočili na poště, vyzvedla jsem si u rodičů vyzvu a tak si to jdu vybrat na poštu a oni to nemohli najít. je to určitě ten balíček se zahradníkama co jsem vyhrala na aukci a oni mi řeknou, že ho nemůžou najít. Fakt super, takže jsem jim dala telefon, kdyby to našli, ale i tak to je prostě bordel, zase tam budu muset jet :angry: .Ach jo :pensive:
2. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
monako, tak diky. ja teda ho tolik nemam, ze bych mela mokry moc spodary. Staci intimka. A hlenu mam vic nez ostatni odjakziva. takze se nebudu znepokojovat.

jinak uz mam podepsanou prihlasku na to cviceni a plavani. ja myslela, ze to bude kazdej tyden, ale je to dva tydne po sobe a pak uz jednou za 14 dni. ale jsem rada, ze aspon neco.

tedka jsem si dala ty vcerejsi jeste zapeceny brambory s repou, mnam. tedka si dam trubicku - babicka uz me dala i kdyz je to na zitrejsi oslavu. :slight_smile: jakmile odejde manza na basketbal, tak zacnu uklizet. vysat, utrit prach, umyt podlahy.
2. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
holky, kde jsteeeeeee??? Ja jdu tedka uklizet, jinak mam dneska posledni moznost byt s vami. Od zitrka zacnou oslavy atd.
2. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky celej den lítáme po nákupech a pak jsme se byla podívat v práci, manža je doma tak se tu stavím asi zítra snad. tak se drže i s prckama. papa
2. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
ahoooj holky...

jak se mate??
jinak k tomu tehu cvicu,ja chodim kazdy tyden a supeer :grinning:
2. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj, tak malej je nemocnej a zítra nabíham do billy a nakoupim si asi nějaký ovoce s hodně vitamínem C.
Jinak je fakt že je plno věcí co se prodává jako super věc pro těhotný a víceméně jsou zbytečné a pak zíleží na každé co si koupí. ohledně kojícího polštáře o něm uvažuju ale koupim si ho včas protože se na něm prý od 6-7 měsíce výborně spí. Já bohužel malýho nekojila tak nevim jak to bude te´d :unamused: . Ale vim že na JIP leželi a těsně pod zadečkem měli jakoby podkovu a děti líp spinkali, nikam se nepřemístovali a na to mylsim že by i ten kojící polštář byl fajn, určitě ne pod hlavu ale dát kolem tělíčka a dítě bude jakoby v hnízdě :wink: . Už jsem objednaná na kardiologii ale bylo umění se tam vůbec dovolat :wink:
2. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
ahoj holky,

marki, prave i kvuli tomu spani si ten polstar chci koupit.

Tedka jsem uklidila celej byt a jsem docela unavena. Takze tedka si lehnout k telce a hotovo. Nevim, co jde dneska v telce,mozna si pustim nejaky film. Manza je na basketu.
2. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
právě proto o něm taky uvažuju a i kdybych zase neměla mlíko tak i právě že v tom to mimčo může ležet je dobrý a třeba tentokrát kojit budu. to mě stejně nikdo neřekne dopředu :wink:
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
ahoj mabe a market :wink:
2. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj Car asi jsem přišla pozdě co :unamused: . zjištuju pro a proti na kojící polštáře a asi se zeptam holek na MMB jaký je lepší, je nějak moc druhů :wink:
2. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
market,tak pak mi dej vedet jaky,taky se na nej chystam :grinning:
2. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo dam, já ho chci pořídit jakmile budem vědět co to bude a už se těšim jak na něm budu spát :grinning: , a´t se využije když kojení je u mě nepředvídatelné :unamused:
2. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak jsem si myslela, ze se sem nedostanu, ale stalo se. Vcera oslava, uz od rana jsem byla v jednom kole, bylo to bez spani po obede do 22h a sli jsem spat s manzou v 23h. Pak s nama spala Darca (fenka - 16 let), ale ona se sem tam dusi a hrozne chrape a jak na to neni clovek zvyklej (bydli s nasema), tak sem moc nespala. Ted uz je v baraku hluk - nahore u babicky je teta se strejdou a mamka a oni maji hodne vysoky hlasivky. :confounded: Jsem totalne vycerpana. Vubec nemam energii. Dneska mame nahore i obed, takze nemusim varit. Na chvilku tam skocim a pujdu si asi jeste lehnout. Jinak nejaky bublinky a tak jeste nic. :unamused:
4. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoooooj holky :wink:
4. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
autor
ahoj holky, tady se toho moc o víkendu neděje co??? :slight_smile:
4. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
mona...ahuuj.jak se mas??
4. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu zase na kok, před chvíli jme přijeli z nákupu a skočili si i na obídek :slight_smile:
Za chvíli vezem miláčka na nádr. :frowning2:
Jsem taky strašně vyčerpaná i drahá půlka říkal, že bych měla víc odpočívat, ale s tak zlobivým dítětem to nejde :grinning:
Jo a je zas nemocný, takže zas budeme doma. To mám radost, včera v cirkuse za náma seděl chlapeček, který pořád kuckal , ale šíleně a ty bacily asi chytil malý, protože za chvíli začal taky a dneska se to pěkně rozjelo, že je bledý, kruhy pod očkama, no děs. jsem měla nervy :angry:
Jinak já už pohyby cítím, hlavně večer kdy jsem v klidu a v klidu ležím, tak cítím jak vnitřně tak i na bříšku, takové pohlazené jak kopne, drahá půlka byla včera nadšená i se mi na bříšku udělala bulka a jak dal přítel ruku na bříško, tak hned cuknul(a) a schoval(a) se :grinning: Je to fajné.
4. říj 2009 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj car, mám se fajn a co ty? :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojte tehulky ako?nieco nove o com neviem?:slight_smile:))) :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
mona12 no nové tu asi nic není a nebo o tom nevím:slight_smile: jak se ti daří??
4. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
moni-je to v pohode len kazdy den nieco vybavujem konecne dnes mam nedelu aka ma byt :grinning:
a uz odpocitavam kedy mozem zacat citit malinke velmi sa na to tesim :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
monako...no u nas taky vse pri starym...jen bych mela jit uklizet a nechce se mi :sweat_smile:

moni,tak at je malej brzy fit :wink:
4. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
No já tu pořád odskakuju, protože uklízím atd. a ted se pojedeme podívat do Globusu co nám tu postavili. tak co tam mají pěkného :slight_smile:
4. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
mona,tak pekne nakupte :wink:
4. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Tak miláček už nám odjel :frowning2:
Carcul děkuji :slight_smile: Já taky doufám, zítra sním pojedu do školky a k dr. došli mi doma sirupy, tak at mi zase něco předepíše.
To je děs, nedávno se uzdravil, zase týden ve školce a on zas nemocný, já nevím , že tam řádí takové bacily, nebo co :confounded: A to má Preventan-vitamíny a na prd.Týden zdravý a zase nemocný, to se nám ještě nestalo. Byl nemocný málo kdy-skoro vůbec, to ta školka , chjo.
4. říj 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
moni,to se casem srovna :wink:
4. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
No uvidíme, moje sestřička ta nejmenší byla nemocná v zimě pořád. Říkal, že šla do školky po nemoci, chvíli byla fit a pak zase nemocná a že to tak bylo pořád dokola a že byli už z toho neštastní, nevěděli co mají dělat jak s hlídáním, oba pracovali a brát si furt paragraf by jim netolerovali, tak hlídala babička.
Tak snad si zvykne a nebude tak často marodit.
4. říj 2009 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
co rikas moni na tyhle hraci deky?

vypada ze by mohla mimi bavit nejen uplne malinky...
jaka je hezci?nebo ani jedna?

http://www.luxusprodite.cz/popup_image.php?pID=3282ℑ=0

http://www.luxusprodite.cz/popup_image.php?pID=3579ℑ=0
4. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.