• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car obě jsou moc hezké, vypadají dost dobře narozdíl od těch co jsou obchodech, připadají mi ted oproti tady těch obyčejné :grinning: Jsou fakt supér, obě- bych nevěděla kterou si vybrat, možná tu první, ale zas i ta druhá je taky dost pěkná. Musí být, ale drahé né? Když ty pomalu obyč stojí kolem 800,- :confounded:
4. říj 2009 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
no ja ji nasla za 1800(na jinejch strankach nez tehle) a tu druhou ete levnejc.....myslis ze ji mam objednat?ze vypada fakt dobre??a porad jaka lip :grinning:
4. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Jo vypadají moc hezky. Jestli se Ti líbí tak neváhej a obj. a jakou, to nevím líbí se mi obě :grinning: Ale možná o krapet víc ta první. Možná, že Ti holky ještě poradí, a Tobě se líbí jaká? Obě? :grinning:
4. říj 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz
no na vzhled se mi libi vic ta prvni...ale ta druha ma navic hraci pultik a o trosku vic aktivit...
4. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
jj tak snad nějakou vybereš :slight_smile:
4. říj 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
moni asi vemu tu druhou,jelikoz je tam vic tech aktivit
4. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
jj ta byla taky krásná :dizzy_face: A když je těch aktivit víc, tak neváhej a obj. :slight_smile:
4. říj 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
no je tam k tomu jeste hraci pultik-bud az bude do nej kopat nebo mackat ho :grinning:
moni a co myslis kos na pleny?zbytecny nebo ne?
4. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
No já nevím, to záleží na Tobě, když dáš pokaděnou plínku do koše tak Ti bude smrdět celý koš-odpadkový.
Podle mě je to užitečné, ale pro mě osobně je zbytečné si ho kupovat, protože plínku pokaděnou, dám do igelitu a pak za dveře- podle vlastní zkušenosti vím, že to nesmrdí, když je to zabalené.
Tak jsme to dělali i u malého. A vždy jak jsme šli ven, tak jsme to vzali a vyhodili do kontejneru. My máme i pejska, takže se venčí a budou se ty plínky brát a vyhazovat. Takže pro mě by to bylo zbytečné.
Jen záleží na Tobě, pokud máš možnost jí zabalit a dát za dveře nebo na balkon, tak bych na koš kašlala. :wink:
4. říj 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
a co maly uz spinka??
4. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Jo ted usnul bobek :frowning2:
Ale to bude noc jak hrom, kucká co chvíli i když spí. Jdu se psem.
4. říj 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
tak se pekne vyvencete :grinning:
4. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak mě se v tom globusu vůbec nelíbilo. Mají to tam nějaké chaotické, ale alespon jsem se zabavila s neteřinkou. Bože to je tak zlaté děcko, že bych ji spapala :grinning: :grinning: :grinning: .

carcul ty deky jsou moc hezké a ta druhá se mi taky líbí. Dobře si vybrala. Asi po ní taky pouvažuji:slight_smile:.

Já už zase plno věcí dostala od švagrové co měla doma navíc a už to potřebovat nebude. Takže pomalu začínám být zasobovaná. Už mám i objednané pleny co byli v akci. Švagrovka říkala, že už si to všechno pomalu můžu kupovat, že dost ušetřím, když vychytám ty akce. No já to teda moc nesleduju, ale ona až moc takže mám pořát nějaké info:grinning:...a to mi ted nedávno volala kamoška, že už má pro mě toho taky plno, že její mamka dělá v kojenáku a co se dá tak mi odkladá. Mám prý i odloženou odsavačku na snoplíky. Tak jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky :grinning:

jo pridala jsem brisko,ted budu fotit kazdy tyden :grinning:
dyz ji budes chtit,dam ti ten odkaz kde jsem to objednala-nekde ji maj i za 2500 a ja ji objednala za 1800...musi clovek hledat...a vzala jsem tu druhou,ze ma vic aktivit ikdyz prvni se mi libila vic,ale koukala jsem aby miminku vydrzela dyl(bavila ho)...
4. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
carcul děkuji to budeš hodná:slight_smile: a hned kouknu na ten tvůj pupk:slight_smile: Já se taky dneska chystala fotit, ale nestihla jsem:slight_smile:
4. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
pupík jsem chtěla napsat:slight_smile:.....a jinak krásně roste, máš nádherné bříško :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska trosku rymecka, ale nic velkyho. Za hodku jdu cvicit, tak jsem zvedava. Vecer jdu potom na koncert Nedvedu. Ja tuto hudbu mam strasne rada, uz jdu potreti na ne, jdu s mamkama. Jinak mam dneska prujem po tech dvou dnech prezirani, tak doufam, ze to na cviceni a koncerte zvladnu.
5. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

tak dnes jsem totalně nevyspaná, nějak jsem nemohla usnout a šla spat teda až kolem pul 3 a vstavala v 7, takže jsem uplně kantare.

mabe tak at se ti to cvičení líbí, taky bych někam šla, ale nic jsem nenašla vhodného :confounded: ... a nedvědi jsou fajn, tak se dobře bav:slight_smile:
5. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Tak my jsme od půl 7 na nohách, před chvíli jsme přišli domů, malý ted kouká na pohádky a já snídám :sweat_smile:
Byli jsme ho odhlásit ve školce a pak u dr. napsala nám stoptussin jako vždy, tak jsem tam vůbec nemusela tvrdnout a mohla jsem si ho koupit sama kdybych to věděla, snad mu pomůže brzy.
Já mám jakésik živé mimino :grinning: co jsem si sedla, tak ho pořád cítím jak se mi tam hýbe a jak kope :grinning:
No to jsem zvědavá co bude až budu tak v 30tt :confounded: :grinning:
5. říj 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, co nového? o víkendu byl manža doma a mě bylo tak jaksi blbě že jsem ho skoro celej proležela.
Mony, ty už citíš jak mimi kope? já tento týden začínám 20tt a cítím silnější bubliny ale kopanec zatím nee.

Už jste mi chyběly. :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj Suny. Jo no. Jak ležím nebo sedím v klidu, tak cítím jak se mimi pohybuje a kope mě do bříška :dizzy_face:
Jak přiložím ruku tak to i cítím na venek, ale není to takové kopnutí pořádné, ale takové to jemné kopnutí.
I drahá půlka to citěl a byl z toho vyvředěný, byl nadšený :grinning: Prý jéé to je fajné, chci ještě a ták :slight_smile:
Někdo to cítí dřív někdo později, každé těhu je jiné :wink:
5. říj 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
JJ ony těhulky po druhé to prý cítí dřív než těhulky poprvé, já si počkám zatím vím že žabka je a to mi stačí.
těším se na příští týden na utz ale trochu se i bojím aby nám všechno fungovalo jak má. ted mám trochu stresy tak snad to bude ok.
Jinak pomaloučku nakupujeme ale tak 1000 měsíčně víc nedáme no.
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Suny no to si nemyslím, že když jsem po druhé těhu, tak to cítím dřív, u malého jsem pohyby cítila ve 20 tt, ted jsem se dívala do památní knihy, že jsem podruhé těhu to stím nemá nic společného :wink:
Možná akorát porod, že by měl být rychlejší a méně bolstný, ale to je taky inviduální :slight_smile:
Nestresuj k ničemu to nevede, vše bude v pořádku, není důvod proč by nebylo :slight_smile:
Jj nakupujte. My taky pomalu odkládáváme na kočár, protože pak tolik peněz naráz nedáme.
A ještě postýlku. Jinak hračky a ták budem taky kupovat pomaličku tedka, protože ty miminkovské hryčky už nemám, dávala jsem se předtím kamarádce a zpět si o ně říkat nebudu , kdo ví jak dopadly :grinning:
5. říj 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
No mony on je problém spíš doma jako u našich víš, vypadá to blbě mezi něma tak jsem ztoho taková rozhozená.
Mony my kočárek budeme mít od našich a zbytek dokoupíme i tka je to veliká pomoc.
jdu se najíst a pak dojde kamoška. tak zatím papa
5. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem doma. cviceni paradni. boli me normalne nohy. jinak v pohode. Tedka do sebe tlacim nejaky jidlo, jelikoz mam obrovskej hlad.
5. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
ja zatim necitim nic, ale manza kdyz posloucha, tak rika, ze neco zblunka. :confused: ze by to byl mimisek?
5. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Suny aha, no neboj, nějak se to zpraví, pokud jde o to o co si myslím, tak si myslím, že to bude lepší než se trápit a ták. Asi je všude něco, ale neboj, nějak to vyřeší a bude klid :wink:
No to je supér, že Ti kočár koupí, to je opravdu pomoc a máte o jednu starost mín a dá se říct i finanční, kočár bude asi nejdrahší z výbavičky :slight_smile:
Mabe, taky mi něco žbluňkalo donedávna, to za chvíli příjde :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko holky ci uz objed vy tam mate o hodinu viacej
jeee aj ja sa uz moc tesim na malinke ked mna zacne okopavat
5. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
moni, a ze to slysi jenom manza :confounded: :grinning:
5. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Mabe ahojky, tak to je super že cvičo bylo dobrý, to jsi byla plavat ymslím ne?
to je fajn, takovej pohyb.

Mony, no hádají se a tak no ale prostě snad se to nějak vyřeší no. jenže nevím jak. tak prostě nějak to na mě padá všech je mě líto. hlavně mamči.
Kočár je asi fakt nejdražší z výbavičky to je pravda.
5. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.