• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojte, jsem teprve ve 4tt a cekam na potvrzeni od doktorky :slight_smile:
hledam spriznene duse, ktere jsou jako ja na uplnem zacatku devitimesicni cesty za miminkem :grinning:
21. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahojky,já jsem na tom asi uplně stejně.Dneska jsem si dělala test.Je pozitivní,menstruace zpožděná dnes 10.den,ráno zkusím opět test,pak asi na gyndu.Bojím se,abych opravdu byla,protože miminko moc chci,zároveň se ale trochu bojím,aby bylo vše ok :frowning2: Jsem ráda,že máme společnou řeč :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
cipisek, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
jasne ze je vsechno ok, ted mas byt stastna a ne stresovat :grinning: uzivej si to a starosti nech na dobu az se bude vazne neco dit, ju? :slight_smile:
ja jsem ms mela dostat az zitra nebo pozitri :slight_smile: a k doktorce se dostanu nejdriv za dva tydny, tak si uzivam blazene nevedomosti :grinning: :grinning: :grinning:
to bude prvni ditko?
21. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
jj a tvoje? Já jsem tak šťastná,ale bojím se zítřka,aby mi to dr.potvrdila :astonished:
21. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
majatob tak se povedlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Majatob,koukám,že ty už dětičky máš.Podle fotky bych to neřekla,vypadáš mladě. Tak ty už máš aspoň zkušenosti s příznakama těhotenství,já jsem jak Alenka v říši divů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
cipisek, jeee, ty jdes uz zitra, to zavidim :slight_smile:
ja uz jednoho raracha doma mam, budou od sebe o dva roky, tak uz vybiram sourozeneckej kocar :grinning:
budu na tebe zitra moc moc myslet a drzet palce :slight_smile:
agu ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jj, vypada to ze jo :grinning: dalsi tehotna nevesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
maji :grinning: teď sem to chtěla napsat že je to téma na BRMS prokleté...že tam skáče jedna těhule za druhou :grinning:
21. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
cip, poprve jsem otehotnela ve 20 :slight_smile: jj, u druhyho uz to tak neprozivam, s tobikem jsem byla ze vseho nervoznejsi :wink:
21. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
agu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
maja no já čekám až tam budou všechny těhotný:grinning:
21. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
agu, ani bych se nedivila :grinning: premyslim, jestli to holkam rict (taggy uz to vi), nebo je nechat, jestli na to prijdou a roznese se to, nebo ne :grinning:
21. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
hahahaha, koukam uz se cinis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
maja :sunglasses: jo tak to nevím...já to řekla jen carcul a pak až to bylo potvrzený od mudr tak sem to vyžvanila všem :wink:
maja,mohla bys mi napsat jak se cítíš? Mě je špatně od žaludku,jsem unavená a taky mám teplotu,je to normální? Jsi hodná,taky na tebe budu myslet a napíšeme si,jak jsme dopadly,ju? :sunglasses:
neboj já bych to neřekla :zipper_mouth:
autor
cipisek, u prvniho bych to vubec podle priznaku nepoznala, ale mela jsem tuseni, ze to vyslo, takze me test se // vubec neprekvapil a ted su akorat vic unavena a nemam chut na jidlo a ovsem intuice ani tentokrat nezklamala a // jsem si byla jista :grinning:
tvoje priznaky jsou uplne ok, neboj :slight_smile:
dobre, urcite si dame vedet :slight_smile: a tobe je kolik, jestli se muzu zeptat? :slight_smile:
agu :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
mě je 23,v lednu 24 :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
jee, taky takova mlada, to je fajn :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
tobě je tedy stejně jako mě? Já myslím,že to je ideální věk na miminko :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
nn, ja su o rok mladsi, ale rok sem rok tam, to uz vyjde na stejno :grinning:
21. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
ja bych do triceti rada stihla aj treti, pokud teda necekam dvojcata :grinning:
21. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
:sunglasses: se rozmáhají mladé maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zato já u gyn. vždy sedím v čekárně plné bab nad 35 :sweat_smile: co po mě divně šilhaj :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
agu, prave ze ja taky, s tobikem byl vzdycky od tech starsich dotaz "a vy si !to! chcete nechat?" no nevrazdila bys?
21. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
maji no mě už to začíná deptat....byli sme koukat v obchodě na kočárky a paní za pokladnou na mě vyloženě čuměla jak na zjevení tak sme nic nekoupili a šli jinam :pensive: gyndařka taky nebyla moc šťastná ale už je to v poho asi to už vstřebala :grinning:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
ježiši,to jsou opravdu Baby Jagy,když tohle vypustí z pusy. Tak já se budu těšit na další konverzaci,nejspíš zítra někdy touhle dobou napíšu,jak jsem dopadla u dr.Držte palce holky :sweat_smile:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Aquaverde,a kolik je tobě,smím-li se zeptat? :zipper_mouth:
21. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
agu, tak moje na gynde se sice taky jako prvni ptala, jestli si chci mimi nechat, ale byla stastna, ze jo :slight_smile:
cipisek, no jo, na to se priprav, kazdej te bude litovat, ze sis takhle mlada znicila zivot :grinning:
21. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
cipísek mě je 21 :wink: a o mimi sme se snažili od mých 19 :grinning:
21. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
agu, ty starousi :grinning:
21. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
:grinning: maji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hele Jouza slavil 14narozky (měl 26) a došlo mu že když mu bude 30 tak bude mít 3,5letého prcka tak byl špatnej :grinning:
21. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.