• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ja ani nejim nejak zdrave...proste to na co mam chutik :grinning:
23. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
car, byla jsem ve skole a zacala docela brutalne krvacet, tak me profesorka vezla do nemocnice. Tam mi zjistili velkou krevni srazeninu, ktera mohla zpusobit potrat, takze si me tam tyden nechali a pak jsem jeste mesic musela lezet doma. Do toho volali z gyndy, ze maji podezreni na zardenky, takze jsem se jim v te nemocnici lehce sesypala, potoze mi jedna moc mila sestra rekla, ze jestli se to potvrdi, musim jit na potrat. Nakonec tam za mnou byl takovej fajn mladej doktor a vysvetlil mi, ze muzu mit tolik protilatek jen kvuli tomu, ze jsem byla ockovana a v tehotenstvi se vzbourily, takze mi nic takovyho nehrozi a at myslim pozitivne. Ale copak to slo? zacalo mi byt silene spatne a dost dlouho jsem se z toho dostavala :confounded: no snad to neni moc zmateny :wink:
23. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
maji, :unamused: hlavne ze jste oba v poradku :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
muf, zatim je furt nadeje, ze tehotna ses! :slight_smile:
ja mam na to zdravy chut :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
ale to obili mi uz leze krkem, ble, prezrala jsem se :grinning:
23. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz
maji tak to se ani nedivim..ted bude urco vse v pohode :wink:

mufi a tys to dostala a test mas negat.??podle ceho soudis tehu??
autor
muf, tak tak, to je hlavni a co bylo predtim uz je vicemene zapomeno :grinning:
autor
car, doufam, rozhodne budu mit klidnejsi rezim nez se dvema skolama :grinning: ale zase batole k tomu, no uvidime jak o nakonec bude :grinning:
23. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz
maji a zas se ti osud odmenil ze mas tobika a je to takovy zlaticko :grinning:
23. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
maja,ale ja to myslim tak ze pred tim nez jsem zacla byt s timhle jsem mela jinyho,tak jestli muzu bzt tehotna treba dyl i kdyz jsem to mela a testy byly negativni...chapes?
23. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
carcu,ted mam zpozdeni a pozitivni test ale mam trochu strach aby mi doktorka nerekla ze jsem tehotna vic jak mesic...
23. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
autor
muf, jo takhle...no tak na ultrazvuku by melo byt poznat stari plodu, tak uvidis :wink: ale rekla bych, ze je to docela nepravdepodobny :grinning:
car, jj, ale dnes byl peknej protiva :grinning:
23. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahojicek holky tak vidim, ze mate krasne nove tema:slight_smile: ja mam taky dve:slight_smile: a vypada to zatim na ctvrty paty tyden, min utery mi brali krem a hcg bylo jen 411 takze tehu jj:slight_smile: ale na utz nic:frowning2:(( tak zajdu asi znovu zitra jestli uz neco bude:slight_smile: jinak testiky jsou krasne a silne :grinning: :grinning: :grinning:
jinak u me k tehu doslo uuuuplne nahodou, druhe mimi chceme..ale posledni MS jsem mela 17 dubna a k dr jsem sla na vyvolavacku nekdy 43 den cyklu, to jsem tehu jeste nebyla , pichl mi vyvolavacku a behem tech dvou tydnu jsem musela otehotnet :confused: :confused: :confused: protoze ms nikde a testiky pozitivni :slight_smile: :wink: :wink: :wink: takze jsem asi takova mala raritka.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
maji,taky myslim...ale jsem z toho dost nervozni :frowning2:
23. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
lajla, tak pojd za nama ty raritko :grinning: :grinning: :grinning: jeee, ty ses z ostravy? no konecne nekdo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
autor
muf, nervozni bud az ti to dr. rekne :grinning: ted se nenervuj, jestlis testovala a navic mela ms, tak by to bylo docela divny :slight_smile: a myslis, ze by to prekousl?
23. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
jo mufi tak to netusim ale doktorka ti pak rekne jak je mimi stare...budu drzet alce...

maji..nemazal brisko??

ahoj lajlo..gratulujem
23. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz
autor
car, mazal, ale dnes byla jen rychlovka, segra ho nejak nebrala :grinning:
23. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
majatob diky za uvitani :grinning: :grinning: :grinning: jejda ty jsi taky z ova:slight_smile: koukam :slight_smile: a odkud ? my jsme z belaku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 23:20  • Odpověz
je lajlo melas s nikolkou krasny brisko....a ted chcete kluka??
23. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
maji,vim,ze by to bylo divny...a je to dost nepravdepodobny..ale furt to hloda...on by to prekousl i o tom vi,ale ja bych to nedala :unamused:
carcu,dekuju... :slight_smile:
lajla,ahojky... :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
maji a jak vis segra?treba bude dalsi rostak :grinning:
23. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
lajla, my z poruby :grinning: koukala jsem na fotecky, mas krasnou princeznu doma :slight_smile:
23. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
car, intuice, ne? :grinning: s tobikem jsem vedela ze bude kluk, ikdyz jsme si to nenechali rict a ted se citim na holcicku :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
muf..ted s tim nic nenadelas,uvidis co rekne dr :wink: tak zadny nerviky ikdyz je to tezky
autor
ale kdyz bude dalsi kluk, taky dobry :grinning:
mam pekne nafouknuty brisko :cry:
maji....ahaaaaa :grinning:
carculko ahojicek, dekuju :wink: :wink: :wink: uz ani nevim jake fotecky mam v albicku..budu to muset pozmenit..strasne dlouho jsem tu nebyla a mezi holkama zarijovkama 07 ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo i to jedno ditko dava zabrat :wink: :wink: :wink:
co se pohlavi tyce je mi to uuuplne jedno:slight_smile: hlavne aby mimi bylo zdrave..i ten porod preziju :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: segra min tyden porodila kluka, ji se vicemene podarilo prolomit rozeni holcicek, takze i kdyz to bude druha holcicka vuuubec mi to nevadi..aspon budu mit vybavicku :wink: :grinning: po Nikolce :wink:
23. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
autor
muf, vyfot :grinning: :grinning: :grinning: ja su taky jak nadmuta koza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
car a ty to vidis na co?
23. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.