• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Luci a to tam měli i víc na vyběr, různé vzory mě se tam líbil jeden tmavy s kolečkama světlýma, už si nevzpomínam přesně ty barvy, ale s přítelem jsme se oba na něj shodli.:slight_smile: byl tam i krásný béžový, takový decentní :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
mona ten je hezouckej :grinning: :grinning: :grinning:
luci-ta a romer jsou pry nej
:grinning: Holky už jsme na stovce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Ahoj holky,
Tak já už taky vyfotila bříško :dizzy_face: a dala do albumu, foceno mobilem, foták máme někde zbalený v taškách :grinning:
A toho piva si nevšímejte-není moje :wink:
No téda, tady se řeší kočárky ve velkém, my máme zatím vybráno už tak 2 roky se mi líbí Cam Cortina 3tris Evolutions, nebo nějak tam, ale samozřejmě se pak podíváme i po dalších, to má ještě doooost času :wink:
Tak malý už spinká, jsem ráda, dneska byl chvílemi na zabití :angry:
31. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
moni krasne se klube :grinning:
31. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Moni, krásná fotečka :slight_smile:
Mona :slight_smile: taky jsem si říkala, že jsme ukecané...a to je dobře :wink: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Moni ty jo, to ti pěkně porostlo bříško od toho bazénu co jsme byli:slight_smile: krásné moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Holky děkuji i holky z Ostravy jsem ted četla psali, že se pěkně klube, ale já měla i u malého velké bříško. Taky se pořád něčím cpu, takže je i napapané :sweat_smile:
Moni, mamka mi říkala, že tady bohužel neutajím, když si vezmu úplé tričko, takže z dálky jak mě vidí a jak pupek vyčnívá, tak se směje, jak se už kulatí. U malého jsem nosila volné trička a pak to bylo dost nápadné tak jsem ve 13tt to mamce už musela říct, protože fakt rostlo a rostlo :grinning:
Vy máte taky krásné brůška co máte v albu fotečky, jsem koukala už jak jste si je tam dávali. Jé se tak těším jak budeme chodit s krasnými kulatými bříšky :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
mončo ty jsi hlavně krásně hubená a tak to bříško jde na tobě pěkně vidět :slight_smile: už se taky těším až půjde opravdu poznat, že jsem těhotná a né tlustá :grinning: :grinning: pěkně kulaté bruško :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
musim souhlasit-na hubenych holkach jsou briska krasny-kdyz jim to jde fakt jen do briska...tak se mi to hrozne libi
31. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
jen nám, co to jde všude to nějak ovlivnit nejde, aby to šlo jenom do bruška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Holky vždyt máte krásné brušky :dizzy_face: teda carcul jsem neviděla, ale Tvoje Moni jo a jestli jsi tlustá, tak já pak mega tlustá :grinning:
U malého jsem přibírala do stehen, zadku a bříška. Ted pocituji, že do bříška a zadku, stehna ještě příjdou :grinning:
Mám 2 kg zatím navíc.
31. črc 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mám dotaz: opalujete se normálně? Nebo si už nějak chráníte bříška? :wink:
31. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Moni neříkám, že jsem mega tlustá, ale že jsem silnější než ty a nebudeme se tady dohadovat:grinning::grinning: já mám zatím taky 2kg nahoře, ale to přijde až uplně odezní nevolnosti :confounded: :slight_smile:
holky ja ho tu mela ale vymazala jsem albumy,my tu smirovali a nechci aby nekdo pak ukazovcal my fotky..chvili to jsem dam a zas vymazu,pockejte
Luci já se moc neopaluju, moc to nedoporučujou a když jsem na sluníčku, mažu se dvacítkou a bříško se snažím schovávat :wink:
31. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Luci Moňa má prvdu, taky jak jsme byli na koupáku s Monou jsme se snažili moc nebýt na sluníčku a když už jo, tak ho chránit :wink: Jde o to aby se nepřehřálo, to se nesmí, mě dr, říkala, že po celou dobu těhu se nemám koupat v horké vodě, ale v teplé, a já právě miluju fakt tu horkou, tak se ted sprchnu vlažnou až teplou. Bříško se nesmí přehřát. I solárko nedoporučují a to já chodila celkem často.
Carcul jo jo já kouknu :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz
carcul kupuju Bee pro mou dcerku a když tak zustane i pro druhou
k TFK tak ta známá tvrdí že je to nejlepší kočár ale mi přijde designově takový moc zálesácký nebo jak to nazvat
ke špičce patří McLarreny, Bugaboo, bebeconfort a co jsem procestovala tak i tyto kočárky byly hodně vidět
31. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Holky, já jsem byla taky zvyklá se hodně opalovat a teď si říkám, že je půlka prázdnin a ještě jsem ani nezačala...Když jdu na zahradu, lehnu si na lehátko-bříško chráním, ale stejně tam vydržím tak 20 min. a jdu se zase schovat domů...nějak se mi tam ani nechce ležet.
31. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci jo no, já jsem se taky sem tam opalovala s mamkou dopol. na balkoně a ted tam sedí jen ona a já po minutě odtama utíkám, hic tedka zvládám těžko :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
moni,akorat to je fotka v 8tt nechce se mi ted nova stahovat z fotaku....ta jak je videt vic postavy...
jinak jsem tam hodila co jsem koupila...

miso..no a ja prave slysela ze i ta teutonie patri ke spicce..jinak ten TFK se mi libi ten novejsi typ,ten hranatej mohutnej je hnusnej
31. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Car, bříško roste, pěkné :slight_smile: Ty věcičky jsou krásné :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky taky jsem minule vylezla na opalovacku a musela jsem utect a to sem se opykala rada..jinak solarka v tehu neeeee...v zadnym pripade se nedoporucuje....a vim to,manza ma solarka
31. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Carcul jak píše Luca, bříško roste a roste, krásné :slight_smile: Tedka musí být větší a kulatější co? :slight_smile:
Jj ty věcičky jsou taky krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
luci dekuju... :grinning:
31. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Carcul a kamarádka chodila, jí to bylo jedno, šla vždycky tak na 4 minuty já bych už nešla ani na minutu :confounded: :rolling_eyes:
31. črc 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
carcul mi se nelíbí tfk vůbec a už vůbec ne ten system skládání ale to je věc pohledu
31. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
moni fakt tehu se vubec nema....i kamoska-maj solarka v tehu nesla ani na minutu a ze chodila furt...
jinak brisko uz zas narostlo to je jasny ale o trochu ikdyz vecer je nafouknuty obcas jak nevim v kolikatym :grinning: :grinning: a rano zas malinky :grinning:
tak ja to smazu a priste vam ukazu aktualni :grinning: asi v po i s foteckama z utz :grinning:
31. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
jinak já jsem byla u Sofi solárkový maniak jsem chodila na solar 14 dnů před porodem :unamused: , mám to doma a to je lákadlo ted vůbec už mě to nebere
31. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
carcul jj já vím, že by se to nemělo, jde hlavně o to přehřátí, ale jí to je asi jedno. No né asi, ale určitě, kouřit nepřestala a ani nesnížila cigarety na aspon 2 denně kouří tak jak kouřila předtím, no škoda mluvit... Kdyby náhodou tak nepíšu kdo to je, nikdy nevíš kdo to čte, ale spolu se moc nebavíme, jen jak se potkáme :wink:
31. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.