• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
miso ty mas doma solarko??hmm dobry :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
moni kazdy at si dela co chce,ale myslim ze tehule by meli brat ohledy na mimi..bych tohle teda nedelala
31. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
carcul máš pravdu, ale komu není rady tomu není pomoci
aspon že jsem dostala rozum, ted u druhého dítěte se na všechno dívám jinak tak nevím u třetího se ze mě asi stane zodpovědná matka :grinning: to mi dneska řekla moje mamka
já jsem strašný flegmatik a pohodář s ničím nemám problém, nic neřeším malou tahám od narození všude jako kočku a co za výpravy jsem podnikala do porodu to raději ani nebudu popisovat jinak mě tady ukamenujete :grinning:
31. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
carcul jj, každý at si dělá co chce. Já to nedělám a ani bych miminku nenarozenému, který se vyvíjí neublížila a některým to je jedno, neřeší to. Spíš si nechtějí uvědomit, co tím způsobují. Hlavně kouřením, alkoholem :angry: No brr, jde mi husina, nechci myslet na takové věci. :wink:
31. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
Holky jdu hajat, malý je ranní ptáče, tak si nemůžu vyspávat :angry:
Tak papa a dobrou
31. črc 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
miso tak ja myslim ze cestovani,cviceni,proste vse co ti tehu dovoli je v poho kdyz se na to citis...neni to nemoc..jen mimi neublizovat blbyma vecma...jinak ja mimco taky budu tahat vsude,myslim ze dnes mimi mamince v nicem nebrani,a muze si to poradne uzit,od vyletu,po cviceni s hlidanim deti,plavanim a cvicem pro prtata i kavickama s kamaradkama...kdyz jsou v dnesni dobe moznosti si to uzit proc ne..myslim ze i dovolena s malym miminkem je supr a casto to zvladaj lip nez vetsi
31. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
papa moni :wink:
31. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
to máš naprostou pravdu, dneska třeba vidím že je malá nebojsa vůbec se nebojí lidí, zvířat ničeho je strašně společenská každému chce hned dávat pusinky až ji musím krotit
ale přesně jsem věděla s tím solárkem že se hned ozvete jaká jsem špatná no jo ale přiznávám a uvědomuju si to zpětně ale bohužel je to tak a nic s tím neudělám Sofi je naprosto zdravá a to je nejdůležitější
31. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
tak jsem se dívala na sledování zásilek a kočárek by mohl být tady příští týden jupíííí se těším až ho vyvezu :sunglasses:
31. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
miso,tak ted si ponaucena a to zes tam chodila nema nasledky..a ja myslela vyvarovat se vecem ktery skodi a ne se zavrit doma a uz nevylezt jak to meli zensky driv..dneska se da mimco uzit se vsim vsudy a da se brat na vylety a vcelku vsude tak proc toho nevyuzit a zit v dobe kamenny,pak i ta maminka je stastnejsi,kdyz nesedi doma a nebo ma cas dbat i na sebe..dnes fakt jde s mimama chodit vsude..a nebo je tam detsky koutek a taak
31. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
a kolikaty kocarek mas?? :grinning:
31. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
se bojim jak dlouho vydrzi mne :grinning:
31. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak mám čtvrtý první a ten pořád mám je bebeconfort hightrek bydlíme v takovém vidlákově a do terénu je nejlepší ten si nechám i pro druhé
pak casualplay S4 ten šel obratem pryč, pak casualplay downtown golfáče ty jsem měla kvůli dovoleným ale jdou taky pryč no a ted ten bugaboo bee a jako vrchol ten sourozenecký ale ten si pořídím až před porodem ten je mi ted na nic :grinning:
31. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Holky, mějte krásnou noc :wink: Mrknu na Sex ve městě a pak spát...pa zítra :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
musíš pořádně vybrat všechno prošmejdit,vyzkoušet si ho poskládat, ujasnit si co od něho chceš - já jsem potřebovala nezničitelný podvozek a aby trochu vypadal pak jeden fashion do města a ten už budu mít brzo taky :grinning: :sunglasses:
31. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
papa luci :grinning: :grinning:

miso ja prave chci hezky do terenu(bydlime na vesnici)i do mesta(budem tam furt-cvico,nakupy,vylety, a taak),timpadem dobre skladny,pochopitelne aby byl hezouckej,byl kvalitni atd atd...pokud mozno po smeru i proti sedacku,brzdu...atd....no a pak abych treba koupila az golface(jestli to vydrzim) :grinning: ..je mi celkem jedno cena ale chci kvalitu,hezky design a aby byl vymakanej..
31. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
a bugaboo cameleon se ti nelíbí to je pecka v usa to jezdí jak na běžícím pásu a jsou takové limitované edice že slintám jak to vidím
já si nechala přivézt bee místo právě těch golfáču co jsem měla
pro a proti směru jízdy jsem hodně využila malá byla v korbě vzteklá(neviděla) tak jsem si ji pak asi v 4,5 měsících na dovči dala úplně do lehu do sportáku a pěkně k sobě otočenou a jak byla spokojená tak jsme jezdily až do 8 měsíce než jsem ji přestala zajímat :grinning:
31. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Mišo, my máme taky BebeConfort a taky jsme moc spokojení, je fakt super, dobrá investice. Taky ho schovávám na další :slight_smile:

díky za uklidnění kočky, bříško se zklidnilo, jakoby Vás slyšelo. My balíme na dovču, tak tady víc než týden nebudu, ne že na mě zapomenete!! :sunglasses: :slight_smile:

opatrujte se a pak mi někdo prosím shrnte novinky až se objevím - protože dočíst Vás, to by bylo po x dnech NEREALNE!! :grinning:
31. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
summer jj jak říkám nezničitelný :wink:
31. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
míšo, přesně tak.. přežil všechno, je stabilní (my máme teda jiný podvozek, ale asi máš podobnou zkušenost) je to anatomické, bezpečné pro mimi.. ani se mi moc nechce zkoušet jiné značky abych se přiznala :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
summer..tak krasnou dovcu preji..

miso tak bys doporucila ten bebe nebo ten bugaboo..??mi nakej doporuc aby vyhovoval narocny mamine :grinning: jsem hrozna vim..ale nevyznam se v tom a nechci hned jit pak pro novej,kdyz bych vybrala blbe
31. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
bebe high trek je fakt držák jsou i pěkné barvičky a bugaboo cameleon je více na parádičku (jsou limitky denim, silver metalic, paul frank atd....)- myslím že nadšená budeš s obou teda cameleon jsem neměla ale má ho kamarádka a tiše závidím :grinning: mrkni na netu který ti padne do oka více, taky si to chce ošahat a na živo je to taky něco jiného
hlavně se ti oba hned tak neokoukají jezdí strašně málo a co se týká funkčnosti a kvality tak za 1 :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
miso a prosimte ten chameleon mi prijde spis do mesta a nebo na dovci..ne treba na zimu do snehu...vsude je sportak vyfocenej jen to lehatko
31. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
a kolik stoji ten bebe??cca?
31. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
to se ti zdá s tím cameleonem fakt taky mě to odradilo ale není to tak ten bebe ani ti nevím my platili za trojkombinaci 25 000 ale se vším slunečník taška atd.....ted to bude asi méně nevím zkus mrknout na www.malvik.cz tam mají vždycky doela novinky a cenově jsou dobří určo tam budou vyfocené všechny barvičky
31. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
je hezouckej a je dokonce i levnejsi nez co sem mela favority...a jde sportak i do lehu??to taky kazdopadne chci..nevim jestli je to on jak si sofinku dala do lehu ve sportaku?a jak se sklada do auta?
31. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
Jde do úplného lehu a jde i otočit proti směru, korbička je dostatečně veliká a celkově je takový propracovaný a ten podvozek podle mě jedinečný dala mi na něho tip ta známá co má ten obchod a jsem spokojená
skládá se jednoduše, na straně máš takový knoflík tím vycvakneš sedačku nebo korbu popř. sporták a pak takovým tahem složíš podvozek nic těžkého a jedno plus úplně mimo sedačka n apodvozku vypadá zajímavě každý se otáčel a ptal se mě co to mám za kočár
31. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
a můžeš si ho poskládat pěkně barevně já mám černý sporták zelenkavou korbičku a sedačku růžovou
31. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
miso tak dekuji za radu...a dokonce nekteri ty mi favoriti se vsim by vysly draz...no musim si ho nekde ozkouset :grinning: a je hezouckej fakt ze jo
31. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
není zač :wink: jj je to třeba ozkoušet, není drahý je to tak akorát. Tak snad se bude líbit, tak dobrou a papa zase někdy
31. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.