• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
tak dobrou :grinning:
31. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
teda vy jste toho zase napsali, to ani nezvládnu dočíst. Kočárek zetím neřeším, v září má prý být v Praze nějaký veletrh, tak se tam půjdu podívat a třeba něco vyberu
1. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Holky, me je druhej den nejak divne. Nezvracim, ale mam zaludek na vode. Mam hlad, ale pritom to do me moc nejde. Nevim, na co mam chut. :unamused: To je teda tehu. Od zacatku prujem, tedka druhej den zacpa. :unamused: Manza rika, ze porad mrcim, ja to teda tak nevidim. :confounded: Tak to tomu teda rikam jinej stav. :grinning:
1. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Ale to zname asi vsechny. :slight_smile:
1. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: kdepak všechny jste? :wink:

Mabe, mě ty šílené nevolnosti, kdy jsem na tom byla fakt špatně, už docela přechází...Dneska jsem měla i docela chuť na jídlo, ale vždycky, když něco sním, tak je mi pak těžko a tlačí mě žaludek...ale už to není taková hrůza :wink:
1. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj luci, tak ty si to mela asi vic. Ja ty minuly dve tehu vubec nic. Asi je to dobre, ze me je divne. Nic me nechutna a pritom mam chute. Nevim, ani co pit. :unamused:
1. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
holky,tak ja do sebe dnes nacpala jen jogurt a rohlik..je mi soufl(nejradsi bych to vyzvracela ale to nejde)ale zaludek az v krku a boli mi hlava
1. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
carcu, tak to ti teda nezavidim. Ja rano snedla dokonce tri platky vanocky, pak polivku - vyvar a pulku rohliku. Tot vse zatim.
1. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Mabe, já si taky říkám, že když je mi divně, tak je to dobře :wink: S tím pitím to je taky děs, nejdřív jsem pořád pila Mattoni Bílé hrozny, pak jsem se toho přepila, tak jsem začala pít jen vodu a trochu ji ředila různýma džusikama, ale ty mi docela dráždily žaludek, asi byly moc kyselé...No a teď piju Dobrá voda-citrónový čaj. Jsem zvědavá, jak dloho mi to vydrží :grinning:
1. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojík Car :slight_smile: se musím vrátit k té včerejší debatě o kočárcích :wink: Zamilovala jsem se do Bebe Confort High Trek, je fakt super :dizzy_face: Už jsem to líčila manžovi, zítra se vrací ze služebky, tak doufám, že bude taky tak nadšený. Mě tenhle opravdu chytl a je to to, co bych si přesně představovala :wink:
1. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
mabe,no vzdyt ty to taky nemas rozovy,ale to vse za prdolku stoji :grinning:

ahoj luci...jojo je moc pekny a misa ho hodne chvalila..jeste na nej musim kouknout na zivo..a neni ani drahy
1. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Car, já jsem koukala, že teď by vyšel se vším všudy cca 20tis., sice jsem tolik do kočárku investovat nechtěla, ale přehodnotila jsem to :sweat_smile: Taky jsem zvědavá, jak vypadá na živo :wink:
1. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
a jakpak to zes to prehodnotila??
a zda se ti z nich teda nej,ju?jako vzhledove
1. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
holky dobrý volba fakt s tím kočárkem já ho mám rok a ježděný v terénu a je jako nový

jinak mě je dobře u Sofi mi pomáhaly tabletky emesin je to přírodní zázvorová silice přímo na těhu nevolnosti do 5 min mi bylo dobře zkuste to dá se to koupit normálně v lékarně
1. srp 2009 v 18:51  • Odpověz
Luci vidím že si z Ovy to je kousek ode mě se můžeš mrknout na ten můj kočár :grinning: ti to předvedu přímo v akci
1. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
miso,ahuuj...no zkusim koupit,jestli to budou mit v lekarne,jsem furt jak lekla ryba...
1. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Car, nejdřív jsem říkala, že do kočíku investovat moc nebudu...Ale když jsem teď uviděla tenhle, tak je to fakt můj favorit :wink: myslím, že je ze všech nejlepší a navíc máme výbornou recenzi hned z první ruky od Míši :dizzy_face: Takže i kdyby stál víc, tak do něj půju...manžovi je to jedno, hlavně prý ať jsem s ním spokojená já :dizzy_face:

Miško, budeme mít sraz (počítám tak za 2 měsíce) :wink: tak doufám, že přijdeš a můžeš nám udělat předváděčku :wink: :grinning:
1. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
luci,no a myslim ze misa jak uz psala ,ze jich par vystridala..takze znalec :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
carcul určitě vyrábí to favea mi to vždycky pomohlo narozdíl od lízátek ty nikdy....ale u Sofi jsem měla stejné stavu je to na nic....

Luci sraz? No jestli tady budu tak přijdu ráda ale myslím že právě za 2 měsíce letím pryč a vrátím se až po porodu uvidíme jak to všechno bude
1. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Car :grinning: :grinning: :grinning: tak, tak :slight_smile:

Míšo, třeba bude dřív...musíme to s holkama nějak vymyslet a domluvit se :wink:
1. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
děvčata vy lichotnice tak říká se o mě že jsem brouk pytlík že vím všechno :grinning:
ne ale s těmi kočárky je pravda že jsem jich testla docela dost a favorit je high trek proto si ho nechávám
Luci uvidíte já tam zase nikoho neznám víš co tak kvůli mě si nemusíte posouvat datum
1. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
miso a kampak letis??a i s manzilkem a sofinkou??
1. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Míšo, my se taky žádná neznáme :wink: :grinning: byl to jen nápad, jelikož nás je tady dost z Ovy a okolí, tak jsme si s Monou říkaly, že by to bylo fajn se vidět :wink: Takové rande na slepo :slight_smile: Tady nám to dobře kecá, tak by to mohlo být fajn i na živo :dizzy_face:
1. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
carcul jj všichni jsme vypočítaví chci v usa porodit aby mělo malé americké občanství :grinning:
Luci jo táááák tak to se ráda přidám klído pokud se domluvíme do konce září tak se mnou počítejte :sunglasses:
1. srp 2009 v 19:20  • Odpověz
miso,ahaaaa :grinning: a ma ho i sofi??
1. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Míšo, to je jasnačka :wink: počítáme s Tebou :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holky... no já si myslím, že by jsme mohli udělat srazík i v to září a pokud bude vše super můžeme i později , proč ne?:grinning::grinning::slight_smile: ....Mě je dneska tak všelijak, chvilku dobře, chvilku špatně...no já doufám, že mě už to přejde:slight_smile:
1. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
ne Sofi to minulo :grinning: ok Luci budu číhat na datum srazu
1. srp 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: taky bych to tak viděla :wink: bude to fajn...
1. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Luci určitě, už se na to těším a můžeme si konečně dát to naše vysněné mojito:grinning:
1. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.