• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jéé Moni, to si určo dáme a malinové...mňam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jj luci od té doby mám na to hroznou chut:slight_smile:, ale já spíš jahodové :slight_smile:
1. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
jdu koupat děvčata tak pa
1. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Míšo, pááá :slight_smile:

Moni, copak jsi dneska vařila? Potřebuju insiprovat :wink:
1. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Míšo...

Luci já dneska vařila vyvar hovězí a španělské ptáčky s rýži:slight_smile: a co ty? At vím co zítra :grinning:
1. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Moni, já jsem měla ještě zapečené těstoviny s balkánem od včerejška...Zítra asi upeču kuře...Španělské ptáčky jsem nikdy nedělala, asi bych to nesvedla :sweat_smile: Ale mám je ráda...jsi šikulka :slight_smile: Já mám hlad :confused: zkusím si něco vzít, snad mi nebude špatně :wink:
1. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci já ty španělské ptáčky dělala dnes poprvé :grinning: a opravdu můžu říct že to vůbec není těžké, taky jsem se toho bala...To jen naklepeš maso pořádně, potřeš hořčicí a dala jsem ta okurku, vajíčko a parek a zabalila. Pak to jen dusíš do měkka..... A ty děláš jak ty těstoviny já je moc nedělám naposledy před rokem:grinning: asi jsem ještě nenarazila na ty dobré...
1. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Moni, nezlob se, že píš, až teď....volala mi tchýně, tak jsem se vykecávala :wink: Já uvařím makaróny, dám je do zapékačky....Do mističky dám vysmaženou anglickou na kostičky, 4 vajíčka, 2 smetany na vaření Rama Cremfine a rozdrolím kostku balkánu...to všechno smíchám a zaliju tím ty makaróny...a pak už jen pečeš :wink:
1. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ty joo to může byt dobré..už si to píšu a někdy vyzkouším :wink:
1. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jo a ty vejce jsou na tvrdo, nebo normálně sirové? :slight_smile:
1. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
teda holky tady se furt vaří nebo vybírají kočárky :grinning: . Dneska je mě fakt zle a te´d tady sbíram odvahu jít do kuchyně a vykostit kuře a napnit nádivkou. Zbytek udělá manžel :slight_smile: Ještě jsem chtěla Vikínovi udělat tvarohový koblížky a asi to necham na zítra :unamused: . je zajímavé že sice jsem vyučená kuchařka ale aby nás někdo naučil vykos´tovat kuře to ani náhodou :frowning2: . Co si člověk nevyzkouší sám tak stejně neumí :wink:
2. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak tedka jsem se rano pekne nasnidala - caj se trema vanockama. :wink: Dneska delam rajskou s karbenatkama. Uz se tesim. Dneska bude pekny vedro.
2. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
holky, tady vy jste si dávali, včera jsme byli s manželem celý den na cestách, tak jsme se stavili v oblíbené restauraci na řízek se salátem (snědla jsem jen 1/2), odpoledne nějaké buchtičku a večer malou bagetu s taveňákem a domácími rajčaty.
Dnes je mi zatím dobře, tak půjdu rychle nakoupit, než bude horko, abych mohla uvařit zeleninovou polévku a asi si dáme kuře a brambory. Uvidím, jak se budu cítit
2. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Krásné nedělní dopolko :wink:

Mona, vajíčka syrová :wink: :slight_smile: A je to fakt dobré, já to dělám skoro každý týden :wink:

Holky, já měla na snídani rohlík a Pribináčka a budu péct kuře :wink:
Dneska bude venku výheň, odpo. asi pojedeme na zmrzku a pak si hned zase půjdu lehnout, ať to moc nepřeháním :wink:
2. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky, muzu se k vam pridat? asi jsem tehu, mam pozitivni testik, pristi tyden jdu na krev :slight_smile: s manzelem se nam zadarilo na poprve a jsme z toho celkem prekvapeni :grinning: :slight_smile:
2. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, tak ja udelala tu rajskou a paradni. Dneska jsem se divila, kolik jsem toho na obed snedla.
2. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Holky, tak jsem právě zvracela...paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už je líp :sweat_smile:

Terezko, vítej mezi náma :wink: Hnedka na poprvé, jo? Tak to je krása :dizzy_face:

Kde dneska všechny běháte? :wink:
2. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Zdravím, i já bych se chtěla přidat. Čerstvě jsem na těhu testu našla dvě čárky a drží se tam už několikátý den.
Tento týden mě čeká návštěva u doktorky a snad i potvrzení. trochu se toho,ale bojí, často tu čtu o tom jak se miminko nevyvijí dobře a pak z velké radosti je plno slzí. Vzhledem k tomu, že se jedná o naše první těhotenství tak s tím nemám žádné zkušenosti. Asi potřebuju potpořit a doufat, že vše bude v pořádku :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahooj tehulky...jakpak se dnes mate??

vitam nove tehulky a gratulace..

holky dneska mi teda bylo zle,fuuj..kudy jsem chodila tak jsem natahovala na zvraceni(ale ublinkla jen jednou a trochu)....jinak zitra drzte palecky jdem k doktoru a meli by nam delat sreening :grinning:
2. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahojky, dekuju moc :slight_smile:
ahoj carcu, pamatujes si me? nejmladsi nevesta :wink: akorat pracuju, takze jsem moc nestihala chodit na beremese :unamused: :slight_smile:
2. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
terezko,pamatuju :grinning: :grinning: jsme na tebe nedavno vzpominali..jo 15.srpna je sraz v praze v 11hod....takze se povedlo,gratuluju :grinning: :grinning: ale nerikej zes nemohla ani zabehnout-vymluvy...a kde pracujes??
2. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska uz me naplno zacina PN. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemam moc v planu. Nakoupit, varit nemusim - mam ze vcera rajskou s karbosama a jeste mamka dovezla rizky. Mozna neco malo poklidim - utru prach.

vitam nove tehule. :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj carcu :slight_smile: je srazik? to je supr :slight_smile: mrknu se jestli bych si mohla zaridit volno :slight_smile: mame obchody s oblecenim, takze jezdim pro zbozi, nejake to papirovani delam atd atd je toho dost :unamused: ale zase jsou korunky :slight_smile: a co ty? gratuluju k miminku, jak se citis a jak se mas? :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Ani nebudu listovat zpátky a dívat se, kolik jste toho zase napsaly :slight_smile:
Já tu od pá nebyla .....

Jinak ve zkratce, naposledy špatně mi bylo ve čt a v pá, so+ne krásná, ani jednou mi nebylo zle a co já toho snědla ? ..... jen včera jsem měla k večeři plný talíř kuř.masa na kari s ananasem a opékačky a hned na to 2 palačinky se zmrzkou a borůvkama ....no a malý problémek, když sedím v mých bokovečkách....musím si rozepnout oba knoflíky :sweat_smile:

Výlet byl super, Luhačovice jsou nádherné ...... :wink:

A co se tady stalo?
Carcul jde na KO, Luci zvracela :slight_smile: :slight_smile: ještě nějaké novinky ? :slight_smile: Carcul - KO bude určitě OK :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Car, držím palce, aby dnešní kontrola dopadla výborně :wink: :slight_smile: A screening samo taky :dizzy_face:

Mabe, jsi mě docela nalákala na tu rajskou...tu já můžu :grinning: a s knedlíčkama :dizzy_face: Hezky si nemocenkou užívej, odpočívej a těš se právě z toho, že nic nemusíš a jsi paní svého času :wink: Kdy máš další kontrolu?

Já jsem se dneska zase vážila a od středy jsem nepřibrala ani deko...to je divné :confused: bříško roste a kilča ne...
Včera jsem si koupila novou Maminku, jsou tam recenze na kočárky a dobré rady, jak postupovat při výběru :wink: Doporučuju :wink: :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci - já naštěstí doma váhu nemám, to bych se asi zbláznila :slight_smile:
Taky jsem si v so koupila novou Maminku, ty kočárky tam jsou super - hlavně dobré rady, na co koukat atd, hlavně pro nás začátečnice :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Veruůůů :slight_smile: už jsem chtěla psát, jestli jsem nám v těch Luhačkách neztratila :grinning:
3. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
:slight_smile: klidně bych se tam ztratila :slight_smile: je tam kráááásně :grinning:
musím přemluvit Toma, aby mě tam vzal ještě v zimě ....... to též musí být pěkné ......
Ale mám slíbeno, že na podzim můžu jet někde na masáže atd ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
My byly s holkama v květnu ve Velkých Karlovicích na Horalu, jo a vlastně na Lanterně jsem měli jakoby svatební ne cestu, ale víkend ..... hmmm....víkend za 10.000 ..... doporučuji, Horal je krásný, možná se mi tam líbilo i víc, než na Lanterně, jukněte na valachy.cz
3. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
andrea110409 - ahojky, to víš, že bude vše v pořádku, Dr Ti to jen potvrdí a budeš s námi krásně těhulkovat
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holkyy,

Luci, na kontrolu jdu 14.8. :slight_smile:

ted jsem lezela u telky, vstala jsem a hned se me navalilo. :confounded:
3. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.