• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ahoj holky, musim se vam sverit, mam hroznou radost, carka sili a sili :dizzy_face: :slight_smile: dneska rano jsem delala dokonce dva testy, nechce se mi tomu porad verit :grinning:
3. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
mabe - no jo vlastně, ty máš nemocenskou ...... tak pěkně odpočívej :slight_smile:
já už ťukám do PC, vařímsi latte, mám v sobě makový šáteček (nějak ujíždím na maku:slight_smile: ) a chystám se na bagetku a jogurtík ........
To je mi líto, že je Vám tak zle...... já musím fakt ˇˇtuk ťuk zaklepat, že jsem na to tedy dobře ..... snad to nepřijde ještě .... myslím, že bych nevolnosti jinak už měla, takže jako třeba teď mi není úplně nej, po ránu mi též natahuje, ale jen malinkato, spíš mám hlad :slight_smile:
3. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
terez - ahojky :slight_smile: vítej :slight_smile: a jak daleko jsi ? byla jsi už u Dr? ... možná jsi to tu už psala ...... já nevím, nebyla jsem tu o weekendu :slight_smile: .....
3. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Terez, tak to je dobrá zprávička :slight_smile:

Mabe, já jsem ráno začala praktikovat piškotovou metodu a docela to jde...K snídani jsem měla dva chleby s medem...to už jsem neměla dlouho :grinning: Mě bylo včera dost zle...začínám to mít tak, že jeden den je líp a druhý hůř :rolling_eyes:

Veru, máš štěstí...tak pěkně papkej a užívej si to...Jak já už se těším na to, až spořádám to, na co si vzpomenu a hlavně, že se mi vrátí chuť :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Teri, gratuluju a jen tak dal. :slight_smile:

Veru, jojo, jsem doma. Ty mas teda apetit, me to dneska zatim nejde. Neni me zle, ze bych zvracela, ale je me jaksi plno a sem tam se me navali. Ale zaludek porad citim jak na vode.
3. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
jako holky, mě taky natahuje, ale nej je to zajíst, .... fakt ..... žaludekna vodě je hnus ...to znám, taky teď dojídám bagetku a není mi 2x nej, jako se mi natahovalo, ale nevnímám to a papkám :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
takze ty to prerazis? :wink:
3. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
mabe - jj, prostě to těm nevolnostem překazím :grinning: :grinning: :grinning:

Mona - GRATULUJI k výsledkům !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To bylo jasné, přeci, že to dobře dopadne :slight_smile: Jak dlouho, že jsi na ně čekala ? .......
3. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak jsem zkusila jabka v pudinku a vrhla jsem. :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
mabe - tak to bych šla asi taky ...... :zipper_mouth: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
dekuju moc holky :slight_smile: dneska mu budu volat kdy muzu prijit, tak doufam, ze co nejdrive :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
veru, tatka me to vcera udelal. jeste se skorici a ty jabka nejsou uplne mekky, tak me tedka jeste z toho skrabe v krku. :grinning: to je teda vec. jdu tedka koupit pecivo, snad to zvladnu.

teri, drzim palecky
3. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
mabe - no jablka na prázdný žaludek nejsou obecně moc dobrá :wink:

teruš - jak dlouho jsi po poslední MS? .....
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
uz si to taky nevezmu po ranu, ale radsi odpo. ja teda mela v 9h vanocku
3. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
mabe diky moc :slight_smile:
veru dnes jsem 44 DC
3. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky tak já už jsem o hodně dál než vy a pořát mi je špatně..sice ne tolik co na začátku, ale dneska mi je děsně od rána objímám záchodovou mísu :frowning2: ...

veru děkuji..na vysledky jsem čekala víc jak týden, byly to muka :slight_smile: příští týden jdu na kontrolu tak už se moc těším a vezmu konečně i přítele :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Moni, ahoj, nedes nas. Ja teda misu neobjimam, ale to navalovani a zaludek na vode staci.

holky, myslite si, ze pomuze kola? Ne ze bych vypila litr, ale sklenicku?
3. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
mabe děsit Vás vůbec nechci, každy to bude mít samozřejmě jinak, ale já bych už uvítala žravkovou změnu:grinning:...nevím jak je to v těhotenství, ale kdysi se doporučovala coca cola pom lžičkách na žaludek.
3. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
ja vim, ze nas nechces desit. :slight_smile: jak rikam, neni to tak uplne strasny, ale proste jiny. ale to je preci tehu :wink:
3. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
jdu nakoupit, pak se vratim
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
mona - no prosím tě, ..... už dlouho Ti je zle, že ? ..... božátko malé .... ale teď se to už určitě změní .... a budeš jen papkat :slight_smile:
a co břuško? Roste? ..... Mě asi až nějakmoc :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nééé, jsem ráda, hlavně, ať roste a je semínko zdravé a velké, až půjdu na KO. Včera mi tom sám od sebe říká, že mi to bříško lrásně roste už, tak jsem se tetelila štěestím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, colu po lžičkách určitě, je to na žaludek ..... :wink:
3. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: Tobě ten screening dělal normálně tvůj gynďař nebo jsi šla někam jinam? Musíš vydržet, ale je mi jasné, že už toho máš tak akorát... :frowning2: :confounded:

Mabe, jj cola po lžičkách je na žaludek dobrá, ale taky nevím, jak je to v těhu...i když moje ségra pila téměř celé těhu Kofolu, úplně na ní ujížděla...a vůbec to neřešila, tak nevím. Jinak je holky dobrý i banán, ten prý obalí stěny žaludku uklidní ho...max. z něj budete mít zacpu :wink:
3. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
veru, tobe roste brisko??? Ja teda vidim vetsi brisko vecer, po dnu jidla, ale jinak zadna velka zmena. :unamused: Je pravda, ze jsem mela tukovy zasoby uz pred tehu
3. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Verun mě začlo být blbě tak kolem 6-7tt a pořád se mě to drží, i když ted je to jak kdy, třeba včera jsem celý den papkala a dneska do sebe horko těžko něco dostávám..Ty děláš někde v centru? A bříško roste roste zdá se mi teda:slight_smile: příští týden po kontrole si zase bříško vyfotím at uvidíme změnu po 14 dnech:slight_smile:

Ahoj Luci, screening mi dělali v nemocnici, ale byl tam můj doktor naštěstí, ale tam ti dělají jen ultrazvuk a berou krev...
3. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
jsem vic nafouklejsi :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
no od pátku když sedím, nezapnu moje džíny, a to jsou bokovky jak blázen :dizzy_face: jako zapnu, ale hrozně mě tlačí ..... i tchýně i Tomik mi říkají, abych tak "nežrala" :slight_smile: ale ze srandy jako ....

já jako bříško před těhu neměla skorem vůbec žádné ..... víceméně rovné, jen když jsem si sedla, tak tam byly varhánky (varhany:slight_smile: ) ... před těhu jsem chodila na pilates a kdysi hodně cvičila, takže mi stačila chvilka a břišní svaly zase vylezly se na chvilinku ukázat:slight_smile: no teď už tam zase nejsou, jsou někde pěkně schované :grinning:
nafouklá už nejsem, na wc chodím každý den, asi jak hodně jím :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

mona - dělám na Poděbradově :slight_smile: no a koukej pak zase pofotit :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
veru, tak to chapu, ze je to na tobe videt :wink: Manza se me smeje jaky mam velky prsa. Normalka mam 75E a ted je mam nafouklejsi. Tedka se me manza ptal, jestli nechci jit vecer na mackbetha, hraji to u nas na hrade. Ale ja vecer jsem moooc unavena a chodim porad curat. Nevydrzela bych to. :unamused:
3. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
tedka jsem si pochutnala na rohlicku cerstvym se syrem, mnam. Konecne jsem si pochutnala, dam si asi jeste jeden. :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
tak jako prsa mi rostou jako z vody :grinning: :grinning: :grinning:
asi budu muset pro novou podprdu, prtž ani jednu, co mám doma, mi není pohodlná, jakoby jsou nafouklejší, přesně :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

holky, ještě dnes a 3 dny do práce a dovča, huráááááááá, já se tak těším, jak si odpočinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a něco vám řeknu, už mi zase natahuje, a to se dnešek nijak neliší od víkendu, ale asi ta práce mě tady trošku stresuje .... nevím, přitom žádný stres jako takový nemám ....... ale o víkendu mi bylo fakt krásně a teď už mám zase tak divně v krku, jakoby knedlík .......
no myslím, že tak v listopadu prchnu na nemocenskou :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Verun tak to jsme od sebe kousek já pracuji na Žerotinové to je kousiček od polského domu:slight_smile: :wink: ....Ono to bříško stejně ted máme hlavně zavodněné a nafoukle, miminka jsou ještě malinká, vidět bříško pořádně půjde až tak kolem toho 5 měsíce prý..tak uvidíme:slight_smile:

A s tím čuráním ani nemluvte už mě opravdu nebaví celý den a hlavně večer travit na záchodě..... přítel si už dělá ze mě srandu, že máme velkou spotřebu papíru:grinning:....A o prsou taky nemluvím, mám je o číslo větší a už se nevlezu do žádné podprdy, ještě že je teplo tak jí ted nenosím:slight_smile:
3. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.