• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona - mi je jasné, že mimi není ještě (tedy to moje :slight_smile: ) velké ani jako můj nehtík :slight_smile: natož, aby se mu dělalo v bříšku místo :slight_smile: ...... je to voda, ale tuhle vodu já ráda :slight_smile:

jdu na oběd :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jdu k tomu doktůrkovi, ale až kolem pátý odpoledne, jsme zvědavá jak blázen, snad už bude něco vidět :wink:
Jinak dneska ráno jsem oblíkla asi troje rifle než jsem našla nějáký pohodlný, hrozně žeru a už je to poznat :grinning: Asi se budu muset trochu mírnit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Vubec se mi nemění něják chutě a blbě mi taky není, snad bude dneska všechno ok....
3. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
verun dobrou chut ti přeji:slight_smile:
3. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
milaholko neboj určitě bude:slight_smile: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Já jsem si dneska vzala jen bílej jogurt a rohlík, no asi tak do půl hodiny dostabu taze hlad :grinning:
3. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
millaholko, drzim palecky na kontrolu

Veru, dobrou chut.
3. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
milaholko to tak mame asi všichni já rano měla croisant a mám zase hlad ted do sebe laduju grahamové tyčinky a nějak ne a ne zahnat ten hlad... :grinning:
3. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
moni, tak ja mela dva rohliky a tak za pul hodky si dam tu rajskou :slight_smile:
3. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
a od kdy jste začli tloustnout??? :sunglasses:
3. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
mabe ja rajskou nikdy moc nemusela, snědla, ale ne že bych po ní toužila, ale ted bych si alespon dala kolinka s tou omáčkou:slight_smile:

Maliholko nevím ani od kdy jsem začla přibírat, ještě jsem jako moc nepřibrala, jen jsem nafouklejší a špatně dopínám kalhoty a když si sednu musí byt rozepnute. A prsa, že jsou o hodně větší, jinak zatím nic nepozoruju, ale to příjde:grinning:
3. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
milaholka - tak vidím, že nejsem sama kdo jen jí a jí a jí :grinning: :grinning: :grinning:
já spapakala vývar a šunkofleky :slight_smile: mňam .... chtělo by to sladkou tečku, ale já se držím, nemůžu být ve 2měsíci jako balon :slight_smile: kouká tady na mě banán a jablíčko ...... a gumoví medvídci ... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Celý víkend jsem Toma otravovala, že je mi jako pořád dobře, že jako jestli mimís roste ? Jestli je vše ok ? ..... už byl ze mě na prášky, ale mi to přišlo divné .... jen v sobotu na oběd jsem nebyla schopna nic sníst a až všichni skorem měli dojezeno, tak si Verunka vzpomněla, že vlastně má chuť a dala jsem si škubánky s makem :slight_smile: mňam !!!!! a od té doby mi bylo jen dobře ......
je to zvláštní, když je Vám všem zle, a mě a mileh. je dobře ........ ale je to fakt asi hrozně individuální ....... :wink:
3. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
veru, me neni uplne zle, jak jsem psala, zaludek na vode a sem tam se me zvedne. Je to individualni ty nevolnosti. Ja pred hodkou ty dva rohliky a tedka uz mam zase chut. Dam si tu rajskou a pujdu si lehnout po o. :slight_smile: Jde na me spani.
3. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
veru Luha jsou pěkné, to je pravda. Bydlí tam manželova babička, tak jsme tam celkem často jezdili, ale teď už není čas, takže jsem tam celkem dlouho nebyla.

Dnes je venku celkem fajn, jen kdybych nemusela být tak do 17h v práci. Zase jsem ale ráda, že do práce chodit můžu a že mi není ak, že bych jen ležela doma.

Přes noc jsem si zablokovala páteř a teď nevím, co s tím, protože Ibalgin není pro těhu vhodný, tak to asi budu muset vydržet
3. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
holky, mě nějak od rána už asi píchá zase v levém boku, pro změnu ... v pá to byl pravý , ale pravý podbřišek, teď je to levý bok a bez přestání ..........
:frowning2:
mám malé nervíky, asi si půjdu koupit testík ...... abych viděla čárečky aspoň :grinning:

// prý postupem času mizí, odkdy asi, nevíte ?

a pálí mi žáha :angry:
3. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
veru, zaha me pali taky. Tedka jsem si dala jednu knedlu a rajskou a uz mam dost. Urco to bude dobry. Pichat te muzu, mimisek se zabydluje a deloha se roztahuje. Urco to bude ok.
3. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
mabe - ale to já vím, to stěhování v děloze :slight_smile: sama jsem to tu psala ....
jenže mě nepíchá v podbřišku, ale v boku, no, spíš vlevo nad pupíkem ....... třeba jsem si jen něco natáhla :confused: :sunglasses:
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
jdu si holky lehnout
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
veru neboj, to určitě nic nebude
3. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky tak koupila jsem si tu klasickou coca colu ted se trošku chladí a pak vám napíšu jestli uspěla nebo ne:slight_smile: ted zkouším do sebe narvat banán se šlehačkou:slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
no píchá mě pořád ...... už mě to neba ...

nevíte, jak je to s HCG ? odkdy klesá ?

mona - taky jsem teď měla banánek :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
s tím HCG vůbec nevím..nikdo mi ho ani neměřil...tak zatím bananek se drží uvidíme jak dlouho:grinning:
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
mona tebe se ty nevolnosti teda drží nějak dlouho, vůbec ti nezávidim
3. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
broucku no bohužel je to tak, je to sice jak kdy, ale dneska je to děs po delší době... Doufám, že se to už změní :wink:
3. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tady nová. Už nejsem snažilka, ale jsem těhotná, dneska začínáme 8 týden. Bohužel jsem kuřák ( docela závislá) a nevím, jak se toho zlozvyku zbavit. Na miminko sme čekali dva roky a konečně se to podařilo. Kouřila jsem cca 15 cigaret denně, nyní jsem to ztáhla na 1-3 cigarety denně ( tím, že jsem závislá, nejde s tím skončit ze dne na den). Chtěla bych se toho zlozvyku zbavit úplně, ale nejde to, i když bych moc chtěla. Nevíte prosím nějaký dobrý způsob, nebo tip? Díky moc.
3. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj hanysek - tak já jsem kouřila 10 let krabičku denně !!!! Pokoušela jsem se x-krát přestat, o mimi jsem se pokoušeli od 12/08 a stejně jsem kouřila, v den, kdy se mi ukázaly dvě // jsem si už nezapálila. Bylo to hned ráno, jak jsem vstala, od té doby už jsem neměla cigaretu v puse, měla jsem 2 měnší absťáky, ale přijde mi trošku ironické se stresovat o mimi, hlídat si příznaky atd a pak si zapálit ....
Ale je tokaždého věc, já bych to neudělala a to jsem byla opravdu závislá kuřačka ..... ale jde mi o to malé bezbranné malinkaté semínko, fazolku, .... prostě mi to svědomí nedovolí.

Ale někdo nemá takovou vůli .... a i se říká, že pokud si Tvé tělo (ne zvyk !!!!) nedokáže pomoct a prostě si tu cigaretu MUSÍŠ dát, je lepší si max ty 2-3 denně zapalit, prtž jinak tělo krom hormonálních změn prodělává ještě absťák a na mimi to má vliv.

Jenže, prý při každém Tvém potáhnutí z cigarety se mimisovi zúží pupeční šňůra a mimi nemůže na moment dýchat ..... je to jakoby si potáhla z cig., na hlavu si dala igelitku, tu kolem krku utáhla a kouř vydechla, tak se prý to malé cítí ......

Je to na každém z nás, co je ochotné pro to malé vysněné bejbátko udělat.
Já dělám maximum. a musím říct, že jsem na to hrdá. Zkus to taky, vždyť jste se snažili přeci .......

Hodně štěstí :wink:
3. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
PS: jinak, než ze dne na den závislý člověk NIKDY nepřestane !!!! Věř mi (já fakt kouřila i krabičku a něco denně !!!!)
3. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Tak jsem holky zpet a nic se mi nechce. :unamused:
3. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj hanýsek vítám tě mezi náma, s kouřenim neporadim. Ale když jsem ležela na rizikovym tak tam byla holka se mnou- těhu bylo nechtěné a zjistila to pozdě tak nemohla jít už na potrat. jenže kouřila a byla kvůli tonmu že mimčo nerostlo, a i když jí říkali že nesmí kouřit, že dítě má malý průtoky tak stejně kouřila. a nakonec rodila v 35tt akutně, dítě se docela slušně dusilo a holčička měla asi 1500gr a mě se malej narodil ve 36tt a měl 3600 a pak leželi vedle sebe na JIPCE a sama koukala jaký je to rozdíl a dote´d si pamatuju jak při vizitě doktor na ní řval a že kdyby mu to nebylo blbý tak by jí ten pupečník přines ukázat- černý jak uhel :frowning2: . Čím dřív přestaneš tím líp pro mimíska a třeba už nikdy nezačneš :wink: , je too vůli a někdo jí má a někdo ne :unamused: . je to trošku z jiného soudku ale já mam závislost na polívkách a večer si už nevařim jiný než z pytlíku a od doby co jsem těhu bych to do pusy taky nedala, samej glutaman a pod a tohle jsem praktikovala i v minulém těhu a mohla jsem si říct že jsem pro zdraví svého dítěte udělala maximum. Ale určitě je i úspěch 1-3 denně a když přesaneš úpně tak na sebe budeš max pyšná a hlavně pro mimíse uděláš nejvíc. na druhou stranu jsou typy co hulí jak fabriki a mimís se narodí relativně ok :unamused:
3. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
market - souhlas .... udělat pro mimíska maximum, .....
úplně jsem měla husí kůži, jakjsi to psala s tou pupeční šňůrou.... to jako fakt až takhle ? fuj ... blé :zipper_mouth:

hanys - držím palečky, abys to zvládla a Tvoje bublinka byla zdravá a krásná (ý :slight_smile:) .....
3. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
ty jo market sice nekouřím, ale to jsem opravdu nevěděla, že ty cigarety až tak škodí miminku....já mám tetu a ona vykouří 2 krabky denně a vůbec se neomezovala a tři děti se ji normálně narodily, jen měli problémy se zuby. Jak jim narostly mléčnak,y tak jim hned zčernaly a vypadaly...no docela to není přijemný pohled, ale ted už jsou asi vklidu....
3. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.