• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
No právě že je to jako by se mimčo dusilo a pak můžou být horší průtky a mimís nepřibívá :unamused: a pak když je to taková blbka jako byla tamta a i přes zákaz hulila dál a nakonec musela hned na císaře :unamused: . je jasný že to být nemusí ale kdo kouří tak častěji potratí a má častěji předčasný porod a co si budem povídat nekuřák když sedí s kuřákama tam, mu to asi moc příjemný neni a teď si vem jak je mimís malinkej a někdo ho ještě vykuřuje :unamused: . naštěstí se mě to neýká, naproti baráku co bydlíme byla porodnice- před 2 lety jí zrušili a tos měla vidět. byly tady hlavně rizikový a ať bylo léto nebo mrzlo tak stály těhotný v županech a vykuřovaly a dost často :frowning2: . Doktoří sice nadávaj ale to je tak jediný co můžou a pak ty co kouří a dítě se narodí hodně malý tak koukaj jak je to možný :unamused: . každá máme svojí zodpovědnost a někdo může hulit 40 dešnně a mimís je ok a někdo bude dělat max a stejně třeba potratí nebo rodí předčasně :frowning2: . Já si myslim že to málo co můžu ovlivnit tak se snažim nedělat :wink:
3. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Děkuji, že jsi mi napsala, to co si mi napsala. Fakt sem nevěděla, že až tak moc tomu malinkému to škodí. Mockrát ti děkuji, řekla sem dost a už si fakt nezapálím. Já to zvládnu. Teď si fakt věřím a to jen kvůli tobě, že jsi mi napsala, co se uvnitř tomu malinkému děje. tak dlouho sme se snažili a já si to teďka nepokazím nějakým blbým zlozvykem. Zvládnu to, teďka si fakt na 100% věřím. Děkuji.
3. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
hanysku, drzim palce, at to zvladnes. :wink:
3. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
market - zase musím souhlasit, někdy je to až nespravedlivé ......
jedna maminka se snaží, dělá max, ..... druhá si zakouří, nebo teda hulí jako fabrika .... a ta zodpovědná má problémy a ta druhá nic .....
To bohužel neovlivníme ....
Ale můžeme se snažit udělat max, jak říkáš :wink:
3. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
hanys - držím Ti palce. Určo to zvládneš, zvládám já, musíš i Ty :slight_smile:
Už jen kvůli tomu malinkatému co máš v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
tak sice kuřák nejsem, ale manžel nějak začal. Teď kvůli mimísovi toho postupně nechává a omezil to na 2 cigarety denně a ještě jen, když u toho nejsem, aby nám nepřitížil. Popravdě se mi z cigaretového smradu celkem zvedá žaludek, ach ty nevolnosti
3. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
broucku já to mám taky tak, strašně mi ted cigarety smrdí a to mi nikdy zas tak nevadilo. já jsem si vždycky zapalila jen s přáteli když jsme si šli sednou a někam zapařit. Nikdy jsem to nepotřebovala denně, naštěstí:slight_smile:...Dala jsem si tak 2x do měsíce a ted k tomu mám uplný odpor. Uvidíme jak se mi zase změní chut po těhu:slight_smile:
3. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
a hanys ty to určitě zvládneš, budu ti držet pěsti :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
Hanys určitě to zvládneš, co by jsi pro malé neudělala?
3. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Holky prosím vás ty co mají v albumu ty dětské oblečení s potiskem milují tatku, kde jste to vzali? Hledám stránku, kde by se to dalo koupit, ale nemůžu nic najít:frowning2:
3. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem pekne nastavana, muj dr. ma asi jeste dovolenou, nemohla jsem tam cely den dovolat :frowning2:
3. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
terezko nezoufej, hned jak přijede tak k němu naklušeš... :wink:...Jedině si tam zkus zajít na dveřích určo bude vylepené do kdy má dovču :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
monako, hold budu asi muset jeste tyden pockat :frowning2: uz se hrozne tesim az to bude cerne na bilem, potvrzene, snad :slight_smile: manzel se tam stavi cestou z prace mrknout, ma to pri ceste :slight_smile:
a co ty, jaky jsi mela den?
3. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
terez uplně chápu jak se cítíš ja když jsem zjistila na testu, že jsem těhotná, tak jsem byla na druhý den u doktora. Jsem hrozně netrpělivá, už se ted těším na další kontrolu, na kterou jdu až za tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jaky jsem dneska měla den, no nic moc, špatně se mi dýchá z toho dusna a jsem celkově nějaká unavená, ale spát se mi moc nechce a žaludek na vodě. takže zatím žádné dobré vyhlídky:grinning: a co ty? :slight_smile:
3. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
taky jsem hrozne netrpeliva, vubec se ti nedivim, ze se tolik tesis :slight_smile:
napodobne z toho dusna je mi spatne, ale jinak se citim dobre, az na to, ze me poboliva podbrisek trochu.
a ty normalne pracujes nebo studujes?
3. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
no to tě ještě chvilku bude pobolívat jako by jsi měla dosta MS, ale to se jen tělo mění..taky jsem to tak měla.... Já pracuji i studuji:grinning:...Dodělávám si dálkově maturitu a už mi chybí jenom rok...a co ty?
3. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
tak to mas stejne, taky pracuju i studuju :grinning: resp studovat zacnu :grinning: od rijna nastupuju na kombinovane studium na humanitnich ved, dodelam semestr (jestli me nevyhodi :grinning: ) a druhy si odsunu o pul roku, az bude mimco na svete :slight_smile: budu tam jezdit jen 5x za pulroku na jeden den od 9:00 do 16:00 coz snad zmaknu doufam :slight_smile:
3. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
tak jsem si koupila čaj pro těhulky od Lerose, ale přijde mi pěkně hnusný a kyselý. Doma mám ještě sypaný Těhulku a ten je snad 100x lepší
3. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
terez tak to ti budu držet pěsti at to všechno zvládneš:slight_smile:

broučku a k čemu jsou dobré ty čajíky?
3. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
mají v sobě vitamíny a minerály a jsou bez kofeinu a popravdě jsem doufala, že mi třeba trochu uleví od nevolností.
Líp je mi po té sypané Těhulce, ale ten Leros nezabírá
3. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
aha tak to asi taky vyzkouším a co to máš za značku toho sypaného??
3. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
dekuju budu to potrebovat :slight_smile: tobe budu taky drzet pesti :slight_smile:
a co jmena uz nejaka mate? :slight_smile:
teri vůbec...nemůžeme se na žádném dohodnout, přitel má strašné příjmení, když to bude holka tak tam má 3 dlohé á a je dlouhé, takže musíme vymyslet krátké jméno. a na kluka už vůbec nevím..moc se mi toho nelíbi:frowning2:...říkám si, že mám ještě čas, ale znáš to čas letí :slight_smile: ...A vy už nějaké máte? třeba mě inspiruješ:grinning:
3. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
taky se nejak nemuzeme dohodnout :grinning: ale libi se nam Nela, Lucka pro holku a pro kluka Pavel (po tatovi) nebo David

takze by to vypadalo asi takhle:

Nela Polesna
Lucie Polesna
David Polesny
Pavel Polesny :grinning:
3. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Nela je krásné jméno, taky jsem nad ním uvažovala, ale uvidíme ještě. Mě se docela líbí Terezie vlastně to je tvé jméno:grinning: až ted jsem si všimla:grinning: ještě potom Laura, ale nevím no. pak ještě Daniela. A klučičí se mi líbí Adam, Radim, Daniel a příteli se líbí Jakub :unamused: ale to už má hodně lidí.

takže by to vypadalo tak:
Terezie Zálešáková
Laura Zálešáková
Daniela zálešáková
Adam Zálešák
Radim Zálešák
atd.

je to hrozně těžké vybrat jméno, aby mě potom to dítě neukamenovalo:grinning:
3. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
presne, taky se bojim,ze mi to mimco jednou vycte :grinning: mam cast rodiny v Amsterdamu a oni to tam delji chytre. Diteti se daji dve jmena a ono si samo v dospelosti vybere, ktere chce pouzivat, ktere se mu vic libi :slight_smile:
Mne se moc libi Terezie Zalesakova, byla jsem za svobodna Zikova - takze Tereza Zikova a znelo to dobre jak jsou tam ty Z.
Daniel Zalesak se mi libi asi nejvic :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
nad tou Terezkou hrozně už dlouho uvažuju a taky zatím u ní zůstanu dokud se třeba nerozhodnu jinak... jj na Daniela jsme se dokonce shodli i s přítelem, ale jen mě štve, že od přítele sestřenka má malého Dana a jestli se to nebude plést... i když mohlo by mi to být jedno stejně se vidíme málo, ale i tak :unamused:
3. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, takze já nic moc, teda nic než moc, byla jsem na tom utz, je tam váček v kterým není nic vidět :pensive: Takže jdu za tejden, ale doktor se moc netvářil :cry: Prej buď se něco objeví nebo mimi nebude :cry: :pensive: Jsem úplně hotová :pensive:
3. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
ono Pavlu je u nas v okoli taky mraky, ale to bych nemohla dat pomalu zadne jmeno, takze to moc neresime :slight_smile:
tak si predstav ten dr. ma vazne az od pondelka :frowning2: ale zase je dobry, ze v utery dela ultrazvuk a manzel ma zrovna dovcu, takze pojede se mnou :slight_smile: jestli mi to potvrdi ja budu brecet stestim snad :dizzy_face: :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.