• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
milaholko neboj... Doktoři někdy zbytečně straší a pak se miminko ukáže...hlavně nebud smutná pokud těhu jsi, miminku to nepřidá a pokud nejsi nepřidá to tvoji psychice na snažení miminka :slight_smile: ..neboj nějak to dopadne :dizzy_face: určitě dobře veřím tomu a ty tomu věř taky :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
A je možný že to v 7tt ještě nemusí bejt vidět???
3. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
terez to vydržíš..uteče to jako voda:slight_smile: mě když to doktor potvrdil tak jsem brečela jako malá:grinning:
3. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
milaholko budu drzet palecky :slight_smile:
mona doufam, stesti, ze jsem ted porad v praci, tak to utika :grinning:
3. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
milaholko asi, jinak by si tě už doktor nepozval, podívej se do alba od market tam mám popsané co se jí dělo a byla vlastně na tom podobně, třeba tě to uklidní :slight_smile:
3. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
terez jasně, že štěstím, jen jsem to nečekala...vůbec jsme to s přítelem neplánovali víš?:slight_smile:
3. srp 2009 v 18:37  • Odpověz
holky padim, musim uvarit neco k veceri, manzel rve hlady :grinning:
mono diky za skvely pokec papa :slight_smile:
milaholko: uvidis, ze to dobre dopadne, doktori vzdycky clovek pripravuji na to nejhorsi, budeme drzet palce :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Já nevim, on mluvil tak pesimisticky, že se to stává často atd. že když tak na revizi a nevim, celkově mě přišlo, že se mu to něják nezdá:frowning2:
3. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
A to jsem měla před 14-ti dnama asi 1500 jednotek toho hormonu...
3. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
neboj určitě to bude dobré, nemysli hlavně na to nejhorší..musíš věřít!!! Někdy se třeba miminko jen schovavá a já doufám, že to tak i je.... :wink:
3. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
terez měj se hezky a taky děkuji, tak zase někdy příště...pa :dizzy_face:
3. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky tak já mám po kontrole a mimi se má k světu, každou návštěvu si nechávám natáčet a ted jak na to koukám tak je to posun jak tam sebou šilo :grinning:

milaholka nemusí to tak nutně být já jsme u Sofinky měla taky srdíčko později zkus věřit a nesmutni jinak bude mimi taky neštastné
3. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
milaholka - a řekl Ti jak daleko jsi ? Opravdu v 7tt ? ......
no já byla dle MS 5 3 a měla jsem "jen" váček ..... ale prý jsem asi o týden mladší ..... uvidím za 14 dní ....
tak třeba to máš taky tak a příště tam už bublinka bude i se srdíčkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Určitě bude vše v pořádku.
Ty stejně jako já nemáš nějak extra nvolnosti, že ? .... Spíš chutě ...... no, trochu jsem se polekala , ale věřím, že máme prostě jen hodné mimísky v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a nškdo tady i psal, že dktoři často jsou raději opatrní a pesimističtí a až někdy třeba do 12 tt Tě neberou jako těhu .....

Hlavně buď v klidu, já taky stresovala ten týden, kdy mě na utz řekl, že MS třeba ještě přijde, že nic nevidí ... a týden na to jsem měla bublinku a věřím, že vše šlape .... a příště uvidíme s mužem už i srdíčko jako zvon :slight_smile: .....
3. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Míšo tak to ti blahopřeju ke kontrole. Ono se to dá natáčet? :confused:
3. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
mona ---- jj, u nás taky to je tak, že buď foto, to ti ale stejně za chvilku vybledne (já si to ovšem hned naskenovala takže jsem na to vyzrála :slight_smile: - asi jako všechny dneska už :slight_smile: )nebo Ti to bude nahrávat postupně na DVD všechno .... podle mě ale stačí fotečka ... ty si jí můžeš stejně hodit do PC .... u nás je to DVD celkem drahé .....
3. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
aha tak to slyším poprvé,já jen slyšela o tom 3D ultrazvuku a ten si asi nechám udělat, ale ten se dělá až později :dizzy_face:
3. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
mona - nj, jde to rychle dneska, ... :slight_smile: kdoví, co budou mít k dispozici naše děti jednou :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
verun jo no..taky jsem jednou na to zvědavá:slight_smile:...Sice ten 3D ultrazvuk mi zkrytizovala tchyně, že je to drahé a zbytečné, ale to nevadí budu mít alespon nějakou vzpominku no ne? A jednou bude hezké jak se na to mimčo samo podívá jak se mu ta krásně lebedilo:slight_smile:
3. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
mon - ty jsi budoucí mamka ne ona !!! ....... :wink: ikdyby to stálo nevím kolik, je to njen Tvoje věc ....
Samo pokud tě neživí ona :wink:

jak vůbec vycházíš s tchýní ? .....

a vůbec, budete se s přítelem brát? ..... jsem postřehla, že jsi tady totiž zmiňovala jeho příjmení ..... :wink: samo nechci nějak vyzvídat :slight_smile: .....
3. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, dočítat Vás nebudu, na to není časík :wink:
Jinak jak se máte? Co nevolnosti polevili? Já se mám zrovna blbě, před chvíli jsem se teda dost pohádala s mamkou a tak se chci stěhovat, ale ještě nevím kam. Musím najít nějaký podnájem a to co nejdřív. Máme jiný pohled na život. Ale jak se odstěhujem nechci jí vidět, stačilo mi co mi před chvíli řekla :frowning2:
Bože, bože.
Jinak jsme byli dneska venku a docela to šlo, malý se pořádně unavil a ted už spí, konečně klííd :slight_smile: (až na to, že jsem pořádně vytočená).
3. srp 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
tak ted jsme se krásně prošli s jerryskem a ted si budu dávat zeleninkový salátek s gresingem a tostiky snad mi z toho nebude zle:grinning:

verun z tchyni vycházím docela dobře nemáme zatím žadný, jen mám trošku strach, že mi bude hodně kecat co dělám s mimčem nebo nedělám..někdy když se mnou nesouhlasí tak to dá docela razantně najevo.

A s přítelem jsme se chtěli vzít příštím rokem po škole, ale nějak jsme neplanovali miminko a trošku nás to zaskočilo, přemyšleli jsme že uděláme na rychlo svatbu, ale nějak z toho sešlo. Byl by to stres honem všechno schánět a nevic nechceme naše ušetřene penízky vložit ted do svatby, když se nám narodí malé, musíme ted hodně investovat do bytu, aby to bylo pěkně připravené na mimčo..musíme si koupit skříně, protože už ted je nemůžu pomalu zavřít v ložnici a hlavně dveře. přítel jezdi někdy v noci do prahy tak aby se nám trošku v obyváku prospal :slight_smile: ...ještě vymalovat, protože náš pejsan všechno poskakal a nevypadá to hezky a věcičky pro miminko ani nemluvím. Ale věřím, že to zvládneme a svatbu plánujeme tak za 2 roky až bude miminko větší:slight_smile: promin za chyby píšu rychle a už se mi to nechce kontrolovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Moni ...... to je mi líto, hlavně buď v klidu ......
3. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
ježiš, ale to je chyb jako by to psal hotentot..to je ten můj problém přemyšlím moc do předu :unamused:
3. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
mona - no tak moje tchyně je to samé ...¨je zlatá, starostlivá, jen občas až moc, ... v tu sobotu nemohla nějak vůbec rozdýchat, že se mi nechce obědvat :slight_smile: mě bylo fakt blbě .... a pak jsem stejně jedla, tak se spokojeně usmívala, .... přehlížím to, ... ale dupnout si umím :sunglasses:

no já být na tvém místě, udělám to stejně, svatbu až bude mimísovi tak 2-3 ... ať z toho něco má a budeš mít krásnou družičku nebo družáka :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
mona - na chyby kašli :slight_smile: ===== na chibi kašly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to vypadá hrozně !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
jojo verun s tchyni to nějak z vládnu a na tu svatbu se už jednou těším bude to fajn mit u sebe takového drobečka:slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Verun no jo no snažím se :wink: Těším se až budu pryč :dizzy_face:
Taky nejsme svoji, plánovali jsme to po malém, ale jak jsme skákali kolem něj, tak nebyl ani čas na to nějak myslet a pak když už jsme plánovali druhý, tak jsme se na to vykašlali, nechtěla jsem se vdávat těhule :slight_smile:
Tak taky to plánujem tak za 2, 3 roky, možná i dřív :grinning: To záleží na něm, kdy mě zažádá o ruku :grinning: No jestli vůbec :sweat_smile: :confused: :grinning:
3. srp 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni jak je? jak to, že jses v neděli neozvala? :slight_smile: Co malý a miminko nezlobí?:slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
jejda moni až ted jsem si všimla že už jsi psala jak ti je..tak to beru zpět :slight_smile: ....neboj Moni vztek přejde a zase vše bude dobré uvidíš
3. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj Moni, no je na prd. Musím odsud vypadnout co nejdřív, tak hledám pronájem, pokud najdu, samá realitka a to nechci.
V tu neděli, jsem neměla jak my jsme šli asi kolem 3 myslím a nemám kredo víš, tak jsem neměla jak napsat. :slight_smile:
Malý podle mamky je smrad rozežraný, ale mě to tak nepřipadá, je to dítě zlobivé jako každé jiné :wink:
Jinak jak jsem sním sama, tak je hodný.
Miminko nevím? Musí se na mě tedka zlobit, že jsem tedka ve stresu :grinning: A bečím :sweat_smile: :frowning2:
No nic, nechci se o tom už bavit.
A co ty? Co jste dělali včera?
3. srp 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.