• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jo někdo se tu ptal na ta bodýčka atd pro mimi s různými texty jako Miluji taťku atd, tak tady si určitě vyberete :slight_smile:

http://www.bess.sk/

měl by existovat i odkaz na česke webovky, je to nějak cesky.bess.sk .... ale mě to hází chybu, už jsem jim to tam i psala a jim to funguje a mě ne, ale jde si objednat i po emailu ...

:wink:
3. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
Prodává je i pan, nebo paní na mmb, pokud někdo chcete pošlu Vám č.inzerenta. :wink:
3. srp 2009 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
jj, nebo tak :slight_smile:

já takhle našla jednoho nějak kamil nbo tak, ale on stejně má odkaz na bess.sk .....

tak pěkné vybírání :slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
No řekl mi že jsem v 7tt ale že to těhu může bejt prostě později, ale taky říkal že se to stává často, že se to prostě přestane vyvíjet a pak musíš na čištění dělohy atd atd.. no radši dost o tomhle :frowning2: Hlavně on ti říká všechno dost narovinu, což je mazec... zase říkal, že to necháme na přírodě.. jo a taky že jak je tam ten gestační vá¨ček, že tam vidí už nějákej vaječněj váček v něm nebo co... jinak ten váček proti minule už byl velkej, ale v 5tt kdyz jsem tam byla skoro nevedel kde je, takže je omožný, že bych fakt mohla otehotnět později, no nevim, manžel nadává, ať to neberu pesimisticky, že to ještě dobře dopadne,.. ach jo
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holky až ted jsem si všimla, že už jste na druhé stránce:grinning:....

Moni my byli u té Liborové mamky čekala jsem jestli napíšeš a nějak jsem se přejedla, že jsem si tam lehla s neteří a málem usla:grinning: byli jsme tam až do 6, stejně jsme neměli co dělat.

verun na ty bodyčka jsem se ptala ja, byl by to fajn dárek pod stromeček:slight_smile:
3. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Moni, no já nemám kredo, tak jsem neměla jak. Kdyžtak zítra můžem něco podniknout. Ráno beru psa a vezmu malého ven. PŮjdem asi někde na oběd a zase budem něco podnikat, nechci se tu zdržovat, takže budu muset něco vymýšlet. :confounded:
3. srp 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Dobře ja ti když tak zavolám z firemního:slight_smile: ju? :slight_smile: ...holky dneska jak mi je šoufl mi dlouho nebylo :frowning2:
3. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ok, já si jdu už lehnout, jsem už unavená. A hlavně mě pobolívá břuško :frowning2: Moni ty běž taky, a uleví se Ti :wink:
Tak kdyžtak volej, papa holky a dobrou.
3. srp 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
jj taky pofičím hajnout tak dobrou noc všem přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj milaholka hlavně klid, koukni do mýho alba. To samé jsem měla já :unamused: , taky doktorka na UTZ to viděla jasně jako neprosperující a za 3 dny se mimís ukázal a otěhotněla jsem o týden dýl. takže hlavně klid i když vim že to nejde. nechápu ty doktory, HCG rostlo a už to viděli všichni černě.Uvidíš příště, za týden něco vidět musí, nevim kolik seš ale já byla 6+6 a váček měl 17mm a pak za 3 dny najednou tam byl mimís 4,6mm a i srdíčko a odpovídalo to 6+1 a to jsem už měla s sebou věci do nemocnice. Na druhou stranu se to asi stává, jen to nechápu proč. Samovolný potrat pochopim ale když HCG roste a ani jsem nešpinila tak jsem to nechápala a bylo by to dost na palici. Tak se snaž být v klidu a mimís se jenom schovává a pokud nevíš kdy jsi přesně otěhotněla tak jsi otěhotněla třeba dýl :wink:
3. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
ahooj holky...miminko je pekne cily a dokonce jsme 10 plus4 a TP 24.unora :grinning: :grinning:

miso fakt to i nataci??a to ti dr nabidnul?

jinak copa je noveho??jsem nedocitala jen par radku

terez..tak to mas fajn ne,pamatuju si rikala jsi ze ty obchody maji vai,vid..tak hlavne ze te dobre plati a pak jednou rodinnou firmu prevezmes :grinning: a co jak je maminko??jinak nam je fajn,dneska jsem zas mimiskovi nakoupila...

jinak holky,ja koupila overalek miluju tatinka a ete tricko a tehu pas pres cesky bess
3. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj,
carculko to už na UTZ je asi mimís hezky vidět ne. já jdu právě taky v 10+3 :wink: . A to jste větší než dle MS :wink: . taky si chci na podzim koupit ten těhu pás, jak jsi odhadla velikost, nechci jich mít víc a furt tápu jestli vzít M a nebo radši L zase aby to nebylo hodně veliký ne :unamused:
4. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky tak jak vám dneska je?

Carcul gratuluji ke kontrole:slight_smile:

O tom těhu pasu taky hodně uvažuju, přijde mi to hrozně praktické, ale taky nevím velikost buh ví jak budu velká:grinning:
4. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska uz je lepsi pocasi. Rano jsem dokonce snedla 2 rohliky se syrem. Uvidime, jak me to dlouho vydrzi.
4. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
car - máš prosím link na ten český bess ? mně to totiž nechce fungovat :frowning2:

holky, já teprve teď dorazila do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemohla jsem ráno vstát :slight_smile: trda já .... semínko moje malé :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
a kde je Lucinka vůbec ? Dlouho se tu neukázala .......
4. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
tak sem to asi zakrikla, protoze jsem tedka vrhla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: utirala jsem prach a predklonila se a sup, uz jsem sla
4. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj verun, taky mám ted problém vstávat i když to nikdy můj problém nebyl, njn :slight_smile:

Lucinku jsem taky dlouho neviděla, určitě se tady objeví:slight_smile:
4. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
jee, uz me skocil 8tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vim, je to orientacni
4. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
ojeje mabe..takj já včera vrhala celý den a dnes ráno jsem natahování ustala..uvidíme jak během dne...Už mám někdy pocit, že mi to mimčo dělá naschvál:slight_smile:
4. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
moni, jestli je to dukaz dobreho tehu, tak proc ne? :wink: akorat je to divny, ze jsem ty predesly nikdy nezvracela, ale taky nedopadly. :unamused:
4. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem úplně čerstvě těhu... :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Scai, samozrejme, vitam te. Jak dlouho to vis?
4. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Scai vitám tě :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Premyslim, ze si udelam na cibulce podusene rajcata a dam si k tomu rizek - takova delena strava. Mam na to chut, ale nevim, jak to moje telo snese. :confounded:
4. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
dva dny :grinning:
Měla jsem to dostat v sobotu, mrchu jsem mívala pravidelně 25-26 DC. No a v neděli nepatrný stín na testu, v pondělí už silnější čárečka, i když furt slabá a testovat znova budu až zítra, ale já vím, že těhu jsem :grinning:
Snažili jsme se 5 měsíců, takže to vyšlo hezky :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
a vy jste td jak dlouho těhu? Dočítat nebudu, to nejde :grinning:
4. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
scai - jak jsme kdo daleko vidíš v našem pasu :slight_smile:
jinak vítej a GRATULUJI :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Scai u jména (přezdívky) máš napsané týdny já už jsem třeba 14tt, jsem tu nejdál asi:grinning:
4. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
holky, dotaz:
koupání v bazénu či na přehradě ? jak to je v těhu ? ...
4. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.