• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
No jasně, vždyť to vím :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
carcul já mám taky hodně věcí přes bess jen mě mrzí ta jejich bavlna víš co není to taková ta miminkovská přijde mi jako se silonem či co ....
ale mají úžasné nálepky na auto mám Sofinka v autě s takovou holčičkou
jo dr mi každý ultrazvuk natáčí je to fajn u Sofi to mám od začátku až do konce ve 30tt konečně viděl že je to holčička a to je moje nejoblíbenější část :grinning:
stojí to 50 kč každá navrávka a myslím že to nabízí každému a má modré a růžové cd a u Sofi si dělal legraci že šáhnul po růžovém tak to bude holka a ted taky tak snad mi to vyjde nakupuju růžové věci takže to být kluk ani nemůže :grinning:
4. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
veru, ja bych to neriskovala, aby si nedostala nejakou infekci, zanet. cetla jsem o tom, ze pokud je to bazen pro tehotny, tak fajn, ale takovy velky koupaliste a tak.... :unamused: Ale vim, ze sem tam videla nekolik tehotnych. :unamused:
4. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky a kdy jste volaly k doktorovi a šly poprvé na prohlídku? Bolí mě trochu podbřišek, mylsím, že je to normální, ale asi bych šla radši co nejdřív, ale zas nechci zbytečně plašit :wink:
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Veru mě říkal doktor že po koupání v přehradě nebo tak by dal pak na noc třeba gynoflor nebo něco takového přírodního pro jistotu. Dal mi to i když jsem chodila na těhu plavání. Bydlíme přímo u přehrady ale nešla bych tam raději do bazénu klidně
Scai, ja byla v 5tt, ale jeste nebylo nic videt. Potom o 2 tydny pozdeji.
aha, tak to zatím nechám být, ať už tam něco je :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
verun já četla v knížce že se přehrady a rybníky nedoporučují, kvůli bakteriim atd, že se ti to může dostat do pochvy, ale nevím jak s bazenem, ale když je plavaní pro těhotné tak by to asi neměl být problém:slight_smile:...

Mišo a ty přes ten bess nakupuješ přes slováky? nemůžu najít české....

Scai já byla u doktora taky v 5tt a miminko už jsme viděli:slight_smile:...a v podbřišku mě také bolelo jako bych měla dostat MS, ale doktor říkal, že je to normální, tělo prodělává změnu....

Holky mě začne strašně bolet břicho v noci, dnes jsem měla takové křeče až jsem se svíjela, nechci plašit, možná se jen zvětšuje bříško, ale taky to nechci podcenovat :unamused:
4. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
holky, díky, já bych se jako asi stejně nekoupala ..... nic, budu si celou dovču máchat jen nožky :slight_smile:
jen mě mrzí, ... my jedem totiž na Slovensko a tím, že jsem těhu, tak padly takovéty výšlapy, což mě tedy nemrzí, ale zároveň padly i ty jejich aquaparky a lázně a to mě mrzí, ale riskovat nic nechci .....

scai, já zjistila, že jsem těhu v neděli a hned v pondělí byla u Dr., ale nic na utz neviděl, přišla jsem za týden a měla jsem už bublinku :slight_smile: (viz moje album), ale jsme asi o týden mladší a jdu až 17.8. ..... to už by mělo být srdíčko :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Aha, no já počkám na silnější čárku a zavolám tam a uvidím, jak to oni dělaj :grinning:
4. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
scai - to víš :slight_smile: kařdý Dr to hlavně dělá jinak, někdo bere krev na HCG, někdo čeká až na utz .....
tak hodně štěstí :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
AHoj holky, dlouho jsem tu nebyla...řesila jsem také problemy s nerostoucim hcg a i jsem si pobyla v nemocnici, nakonec se hcg rozjelo a mimís se ukázal, a včera jsem poprvé viděla na utz srdíčko (7+1),to bylo krásný.....
Milaholko, snaž se býr v klidu....me v nemocnici strasili mimodeloznim a revizi a porád jsem nemohla jist ani pit kdybych sla na sál a nakonec vše OK. Vcera na kontrole mi primarka vysvetlila,ze se mimi nekdy schovava v rohu děložním...a nekdy to holt muze vlítnout do vejcovodu a je z toho mimodel. a nekdy to spadne do delohy a pak se vse naplno rozjede a mimis se ukaze a vsechno je jak ma byt...držím moc moc pěsti!
4. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Verunka, dík!
Jsem teď z toho taková všelijaká...místy nadšená, místy zděšená...no asi ty pocity taky znáte :wink:
4. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Myskoo tak to ti moc gratuluji, hlavně že to dobře dopadlo a ty i mimiško jste vpořádku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
scai - o smíšených pocitech bych mohla napsat román :slight_smile:

hlavní být v klidu, nestresovat, nechat se opečovávat - to mě tady holky naučily, já byla (občas ještě jsem :slight_smile: ) hrozný pesimista :slight_smile:, ale jen když se ty máš dobře, tak je i mimískovi dobře :slight_smile:

jdu s mužem na oběd ... zatím páááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
:dizzy_face: mysko - tak to je super, že jste oba už v pořádku .... já doufám, že až půjdem my na Ko, tak se mimís ukáže v celé svojí kráse a nebude si na žádnou schovku hrát :slight_smile: to až později, až bude venku :slight_smile:
tak gratuluji a odpočívej .....
4. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
mysko, gratuluju.

veru, dobrou chut.

ja si jdu taky udelat obed. podusim rajcatka a dam si k tomu rizecek bez prilohy, snad nevrhnu :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Dobrou chut holky já půjdu na oběd až za půl hodky... :wink:
4. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
mona - a ty jsi v práci ? ..... a co výplata ? :wink:
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
verun ano jsem v práci, bla na dneska slibená vyplata, ale šef se jaksik neukázal opět v práci. A asi už nepříjde no:frowning2:.... Zítra se půjdu poptat na pracák co mám dělat..mám strach, že mi nebude platit půl roku mateřskou :angry:
4. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky dík a jste nekdo na neschopence? Ja jak me pustili z nemocnice tak mi dali neschopenku - mám teda krvavou cystu na vajecniku a ta me bolela,už nebolí.... ale běžně jezdim autem do práce tam a zpátky 60km.... a tak vubec, ted se nase firma nechala koupit jinou a vůbec, proste se mi do prace nějak nechce i když bych se tam aspon víc rozptýlila od těch nevolností..ble
Mabe ty jsi doma,vid? No mam tak trosku blbej pocit ze se doma ulejvam z práce (šéf nic netuší, myslí, že jsem po operaci..)...asi plašim...jak to řešíte vy?
Verunko urcite uvidíš všechno jak má být...držím pěsti...jsou to nervy tyhle začátky,co? Koukala jsem na tvoji utz fotku- a ve žloutkovým váčku máš krásný počáteční tehotenství....jen bude příště větší a bude blikat...:slight_smile:)), to se těš, je to krásný...
4. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, naše diskuze nějak padla můžu se k vám přidat?? :wink:
4. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
sunysara jasně přidej se :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Děkuju, koukám že jste tady všechny fakt na začátku, to je fajn.
4. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
A ty jsi ve kterém? nebo se zatím snažíte? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Akorát nevím, jestli vás budu dočítat postupně asi jo ale ne všechno, napsaly jste toho moře. :grinning:
mysko, ja jsem doma na PN od patku. 14 dni jsem to zkusila chodit do prace. Byla jsem mooooc unavena a nejak to neslo. A jelikoz jsem po dvou MA, tak nechci nic riskovat. Ty prvni tri mesice jsou nejdulezitejsi. Takze muj plan do 12tt doma a pak jeste na chvilku do prace. Uvidime. Jsem tedka rada, ze jsem doma, jsem tak unavena. rano vstavam v 8h, jdu si po o lehnout na 2h a spat v 22h. Mam vychazky 2x denne, tak me nic nechybi, hlavne, aby mel mimisek klid a silu pro rust a uhnizdeni. :slight_smile:
suny, vitam te :wink:
Ahoj mabe, děkuju, nevím jak začít tak se mě zeptejte co potřebujete vědět??
Jinak koukám, že jsi z Brna, to je fajn, já taky.
4. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
suny, jojo, jsem z brna. predpokladam, ze je to tvoje prvni tehu?
4. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.