• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
jo jo první jak jsi to poznala? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
jenom tak jsem si tipla :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
ajo a tvoje taky? kolik ti je?
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Koukám na albíčko, nebrali jste se na zámečku v líšni?
4. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
jak jsem psala pred chvilkou. mam za sebou dva zamlkle tehotenstvi, vzdy v 8tt. Takze doufam, ze tentokrat to prekoname a dojdeme do zdarneho konce. Jsem doma od patku na PN, aby mel mimisek klid na rust. Je mi 29.
4. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
jojo, brali. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
to mě mrzí, ale myslím si že to už do třetice překonáte, já jsem slabě krvácela ve čtv tak mám klidový režim jen ležet , beru od začátku těhu utroš tak se taky bojím ale stejně nechápu ty týdny těhu? pokaždý je to jinak tak nevím podle čeho se řídit :frowning2:
4. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
suny - ahojky, vítám :slight_smile: jak daleko jsi? ...

myska - jééé, to se pěkně četlo :slight_smile: děkuji ..... fakt jsi mi udělala radost ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem po obídku, - polívečka, kolínka s omáčkou a maskem a zajedla jsem to kokoskou :slight_smile:

verče si jdeme sednout s přáteli, co plánují svatbu na září, tak se těším, .... my budem mít za chvilku rok :dizzy_face: a hlavně se těším, co zase zblajznu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
ja se ridim podle ovulky. Ovulku jsem mela cca 20DC, takze to mam trosku posunute to poceti.

Ja taky doufam, ze to dopadne dobre. Ja beru utros taky. kolik ho beres? Musis myslet pozitivne a odpocivat a odpocivat.
4. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
sun - v pase to budeš mít dle MS ... to je nejjednodušší, a Dr Ti pak řekne jak jste na tom dle utz ..... :wink:
4. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
holky, jdu si lehnout zase na chvilku. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mabe utíkej já mám notebook tak u toho ležím.
Verunko podle koníka jsem 10tt ve čtv jsem byla u dr a ten mi řekl osmej tt a podle utz mimča je to 9+1 tak se v tom vyznej no.
4. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
suny ahojky :dizzy_face:
pokud si dneska 9+1tt tak je to 10tt a koník to ukazuje dobře :wink:
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
sun - tak do pasu bych si to dala normálně dle MS ... tj10tt a pokud jsi dle utz 9+1tt, takuž ti běží 10.týden, tzn jsi vícemén+ 100% v 10tt. :slight_smile:
tak gratuluji :slight_smile:

jinak, teď se dívám do tvého alba a všimla jsem si, že se mi líbil tvůj světlý kočárek a ty jsi mi i odepisovala co to je zač ..... a já ti ani neodepsala .... tak promiň a zpětně DĚKUJI :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj aguško no konečně jsem tě potkala, jak se máme????
Verunko on mi napsal ve zprávě 1gest. váček s plodem 9+1 a to bylo ve čtvrtek, tzn, že jsem v 10tt a tzn že jsem na začátku 3 měsíce?????
4. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
sun - ano, jsi na začátku 3.měsice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to je rychlost, co ? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
no to jo, ale fakt už se modlím at je konec toho 3 měsíce, protože to krvácení mě fakt vyděsilo.
aguško kde jsi?
veru a tobě se ten kočárek líbí?
4. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
sun - to věřím, .... já to mám ještě před sebou pár týdnů, než budu aspoň trošku v klidu ..... ale snažím se nestresovat ......

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj, moc, najela jsem si na jedny stránky, kde jich mají spoustu a jsem z nich úplně hotová, jsou krásné, .... .-)
hned si je jdu dát do alba :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
dej mají ještě 4 kolku a tu bysme chtěli my. kamoši ho maj teda ten co mám v albi a je fakt velkej a super no.
Koukala jsem se ti to albi ty seš teda taky vyžle ale je jasný že tam něco vidět je :slight_smile:
A taky koukám ty už mažeš?
4. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
mona ne kupuju normálně přes cesky www.cesky.bess.sk myslím....
4. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
sun - no ty kočáry jsou super všechny ..... :slight_smile: ale ještě je hoooodně času :slight_smile:
jinak já měla skorem rovný břuch před těhu, teď je tam takové cosi :slight_smile: ale já z toho maléhocosi mám ohromnou radost :slight_smile:
Mažu, už 3.týden ..... říká se, že lepší mazat od začátku, ...já jsem jako na krémy ale úchylná, já se mažu i tak každý večer, po každém sprchování, prostě pořád ..... :slight_smile: jen teď ne Niveou ale těhu krémem :slight_smile:
4. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
michaela - mně ten odkaz hlásí chybu :frowning2:
4. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
ha suny byla sem jíst ale už sem zde :grinning:
4. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ajo tak to já se ještě nemažu myslím si že je ještě brzo ale je jasný že to záleží na každém.
Aguš co jsi měla dobrýho?
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
zatím jen čočkovou polívku a zapékané těstoviny si dám až potom :wink:
4. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jsem ted volala kamošce, tak se omlouvám za zdržení, ale na chvilu se stejně vzdálím a jdu si lehnout, snad tu agu budeš později. papa
4. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
sun - no já myslím, že čím dřív, tím líp,..... už jsme to tu s holkama rozebíraly ..... ale to záleží samo na tobě :wink:

no holky, já jdu pracovat a zatím pa :wink: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
toš tak to nevím veru mi to jde normálně ted jsem se tam právě koukala na něho zkopíruju ti to
http://www.cesky.bess.sk/
4. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, jsem z toho včerejška strašně zklamaná, ale ještě mám trochu naději, jsem v 7+1, mám gestační váček a v něm žloutkovej váček - v tom by pak mělo být to embrio se srdíčkem. Jdu tam v pondělí, to bude asi poslendí šance a pak kdyby nic tak čištění :frowning2: Držte mi palečky. Máte někdo ještě takovou zkušenost?
4. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
michaela - nic, nejde :frowning2: ale to neva :slight_smile: objednávnám přes ten SK :slight_smile:

milaholka - všechno dopadne dobře, neboj ...... musíš být pozitivní, vím, že to je určitě hrozně těžké .... ale drž, myslíme na Tebe tady všechny !!!! :wink:
4. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.