• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
veru to nepujde napíšou ti že objednávku stornují že to máš udělat přes český taky se mi to tak stalo, ale můžeš to zkusit
4. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Já vám tak závidím, že jste viděli ty svoje drobečky :frowning2:
4. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
michaela - já už tak objednávám podruhé :slight_smile: jde to ..... :slight_smile:

milaholka - neboooj, uvidíš ... jen se Ti schovává :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
milaholka ted se dívám že já jsem měla srdíčko u Sofi taky později a to 7+1 a taky se to už doktorovi nelívilo tak třeba už tam bije a ani o tom nevíš, budu na tebe myslet aby to dobře dopadlo a mimísek byl bojovníček :wink:
4. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
No včera nebilo :( Ale snažím se věřit, strašně jsme se těšili a bylo by to velký zklamání, třeba jsem měla ovu později, i když jestli není nějákej problém že jsem otěhotněla hned po vysazení prášků :frowning2:
4. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak uvidíš já jsem tak objednávala min týden a napsali mi že to nejde
milaholka právě mohla jsi mít později ovulaci
4. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
michaela - no já chtěla přes SK online, prtž mi nejde CZ, ale jedna položka, co chci, jim tam nějak blbla, tak jim to píšu a oni, že můžu objednat přes email, jen je jednou tak drahén poštovné .... ale to už mě nezabije těch 70kč :slight_smile: ale raděj bych byla, kdyby mi šel ten český web ......
4. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
jo tááák tak to jo
ve čtvrtek jedeme na dovču tak jdu pomalu balit zatím pa
4. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Luciiiii - máš kráááááásnou fotečku mimíska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůůůůů, fakt, kdy jsi byla ? Dnes ráno ? Myslím, že jsi tu psala, že jdeš dnes ..... moc se nepamatuji už......
no paráda, a vše je určo v pořádku, že ? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj všem tady.Jsme na vašich stránkách skoro nováček,ale zdají se mi docela zajímavé,smím se přidat? :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:43  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Tak mi bylo konečně dopřáno si začít pořádně uživat těhotenství: denní nevolnosti (ovšem zatím bez nutnosti objímání záchodové mísy :grinning: ), strašně bolavá prsa (ani dotknout sem se jednoho na jednom místě nemohla), bolesti hlavy, velká podrážděnost :unamused:
Jsem zvědavá, jak to bude dál pokračovat :grinning:

Milaholka, drž se a věř v sebe a své mimísko.
4. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
katyna a ty jseš taky těhu?
4. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
katy - ahojky, no jasan :slight_smile: čím víc těhulek, tím lépe :slight_smile: jak jsi daleko ? :slight_smile:

mishaak007 - takprsa mě bolely naposledy v sobotu, .... teď pokud se nějak hooodně nebouchnu nebo nedotknu, (nepřilehnu:slight_smile:) tak je to ok, ale někdy jen letmý dotyk bolí .... a podrážděnost ? ..... moje druhé jméno :slight_smile: jak přepínač :slight_smile: chvíli tak a pak zase tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska mě po 3 dnech klidu bolí podbřišek, no doufám, že proto, že mimís roste, fazula malá, jede na dovču další týden, tak šup, ať jsi na fotkách už vidět :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
scai-jj,jsem a taky na začátku,teprve 6+4tt
4. srp 2009 v 15:11  •  snaží se  • Odpověz
katy - máš krásnou fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt, tak ať mimi krásně roste .....
ať všem nám mimískové krásně rostou, hlavně mileholce, ať se jí už neschovává :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
katy - jsem taky dnes 6+4 :slight_smile:
ale možná jsme o týden mladší ..... to se dozvím na dalším utz až ...... :wink: už aby to bylo :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Katy a tys už teda byla u doktora? Já jsem úplně čerstvě, ještě jsem tam ani nevolala :grinning:
4. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
veru-děkuij,to je dnešní fotka,už bylo vidět i srdíčko,tak jsem hned trochu klidnější. :slight_smile:děsně jsem se bála,aby něco nebylo špatně
4. srp 2009 v 15:20  •  snaží se  • Odpověz
scai-ano,byla jsem tam dnes,ale test jsem měla pozit.už 20.7.jen dřív neměl volno.Další ko mám za necelé 3 týdny,pokud bude vše ok už dostanu průkazku
4. srp 2009 v 15:21  •  snaží se  • Odpověz
katy .... tomu naprosto rozumím :slight_smile:
já byla před týdnem na utz a to jsem byla 5+3 takže jen bublinka :slight_smile:
ano snad kdybychom šli teď, tak už je vidět i srdíčko, ale právě nevíme, zda nejsme o ten týden mladší ....
17.8. se to dozvím :slight_smile: už abych ji viděla, fazolku moji :slight_smile:
a jak Ti je? jsme cca stejně..... tak mě zajímají příznaky :slight_smile:
já mám žravou, pořád jím, cokoli, kdykoli, jen dnes je mi trošku nevolno, po 3 dnech ...... min týden mi bylo celkem dost zle .... víkend už ne .....
pálí mě žáha, bolí nohy, prsa a jsem citlivá jak hrom :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
veru-a jak ti to vychází podle PM?
4. srp 2009 v 15:23  •  snaží se  • Odpověz
katy , já měla testík pozitivní 19.7. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
katy - to bodyčko - mám to z www.bess.sk, ale zkus jejich české stránky, ty jsou www.cesky.bess.sk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mají tam smpousty věcí :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
veru-no u mně by to taky bylo nadlouho....je mi pořád nevolno,ale zatím jsem nezvracela,skoro pořád mě pobolívá v podbřišku,jako před menses a jsem děsně přecitlivělá,stačí mi málo a hned začnu bulit...chudáček taťka :grinning: Ale jinak chuť k jídlu spíš moc nemám,něco málo jsem i zhubla a prsa mám citlivější až tenhle týden.Ty čekáš první mimi?
4. srp 2009 v 15:26  •  snaží se  • Odpověz
katy - no podle PM to mám v pasu ... (první den PM 19.6.09) :wink:
4. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
veru - tak to bys měla být 2 dny za mnou :wink:
4. srp 2009 v 15:27  •  snaží se  • Odpověz
katy - tak jako já musím tady "nahlas" pochválit mého zlatého muže !!! tu trpělivost jakou má on !!!!! no tu bych přála každé .... já už bych se dávno zabila :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj, bolest jako na MS a píchání a takové divné nevolno :slight_smile: no já myslím, že už mám tak 2-3kg nahoře, jak se furt cpu :slight_smile:
jinak to je naše první, jj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
katy - spíše 2dny před tebou ? ne ? .... dle tvého pasu tedy :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
veru-no to já bych sama se sebou taky nevydržela :grinning: ,ale přítel je zlatíčko.Jak jsme šli dnes poprvé k tomu doktorovi,tak byl chudáček víc nervozní,než já.
4. srp 2009 v 15:35  •  snaží se  • Odpověz
:slight_smile: já tam byla sama, byla jsem nervozni a chtěla jsem byt sama .... ale na ten příští jde se mnou :slight_smile:

jinak ty stránky jsou super ... to je počteníčko :slight_smile: děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.