• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj zlaťulky moje :slight_smile: dočtu vás večer :wink:

Jsem se chtěla ozvat dřív, ale akorát jsem dorazila z kontroly, naskenovala fotku do albíčka a usla jsem...Utz parádní, mímo roste jako z vody...ťuk, ťuk, ťuk :wink: Dostala jsem těhu průkazku a termín porodu se mi posunul už na 10.3. :slight_smile:

Jinak včera jsem se už neukázala, bylo mi blivno celé odpo i večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
4. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Ahoj Lucinko :slight_smile:
No já Tě vzpomínala :slight_smile:
Tak to je super, že UTZ dopadlo dobře :slight_smile:
máš šikovného mimíse :slight_smile: a ta foteška je nádherná :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
holky, vyspinkana a zpet. :wink:

luci, gratuluju ke kontrole. :wink:
4. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
veru - teď jsem se koukla pořádně,Ty jsi měla PM 19.6.?To já taky,takže jsme plně stejně,vychází to asi ten 6+4,datum porodu kolem 25.3. :wink:
4. srp 2009 v 15:48  •  snaží se  • Odpověz
katy - pošli holkám ten odkázek, je to hrozně pěkně napsané, .... hltám to slovo od slova :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
ja chci taky odkaz. holky, a jinak ja jsem o 3 dny pred. takze vlastne taky stejne :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Holky, děkuji :slight_smile:

Veru, já teď jak to projíždím, tak koukám, že jsi na mě myslela :wink: :slight_smile: S manžou na Utz určo jdi, je hezké vidět, jak jsou z toho v rozpacích a vyjevení :grinning:

Ptala jsem se dokyho na ty nevolnosti, tak říkal, že mám jíst celý den po malých dávkách, vyhýbat se džusům a vypít tak 3 litry vody nebo slabého čaje denně :wink:
4. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
tady to je....http://tehotenstvi.academy.sk/index.php
4. srp 2009 v 15:53  •  snaží se  • Odpověz
http://tehotenstvi.academy.sk/

a vlevo si vyberte 1./2. trimestr .... 3. tu snad ještě nikdo není :slight_smile:
je to po týdnech, ty lze přeskočit dole .... jsou tam dobré věci ..... hezky napsané.

Děkujeme, katy :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
není za co,až zase narazím na něco zajímavého,šupnu to sem :wink: :wink:
4. srp 2009 v 15:55  •  snaží se  • Odpověz
na chvilku vás holky opustím a jdu si lehnout...v tom výčtu těhotenských příznaků jsem zapomněla na ten nejdůležitější...pořád bych spala :grinning: :grinning: .Tak se tady zatím mějte hezky

a...je mi tady s vámi fajn :wink:
4. srp 2009 v 15:56  •  snaží se  • Odpověz
katy - jj, budem čekat, vše zajímaví berem :slight_smile:

holky, já musím něco dodělat .... ta zatím pááááá :dizzy_face:
4. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
tak jsem sem došla a koukám že tu jsem asi sama, všechny se tu loučíte. :frowning2:
4. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
mona ten sypaný čaj je od Dr. Popov (myslím), ale určitě se dají sehnat i jiné dobré značky
4. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
ahooj holky..koukam ze link uz sem (myslim ze)Misa davala..tak nemusim..

jinak pas jsem si vzala M a myslim ze na brisko bude fajn(a stacit)

Miso...jeee dovca,bych taky hned jela :wink: jinak s tou bavlnou souhlasim,ze mi to neprijde nejak extra kvalita...
jinak na video se priste zeptam taky...

holky jinac jsem nejak nedocitala,jen prolitla,tak me informujte :grinning:

luci,gratulace
4. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj Luco tak to je super a kolik teda jsi :wink: . To máš nějakýho rychlíka ne :slight_smile: . Prve jsme říkaly že jsme tak nastejno a že bys mě předběhla :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj Carcul, děkuji :slight_smile: Ty jsi byla taky na kontrole, že? :wink: A jak?

Čauky Market, je to mazec, co? Dnes mi doky říkal, že to datum porodu už je pevné, že už se nezmění :wink: Neříkal mi, kolik přesně jsem, jen že je to probíhající 9tt, podle toho datumu porodu bych měla myslím 7. 8. začít 10tt, letí to neskutečně :dizzy_face: 19. 8. mám další kontrolu :wink:
4. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
luci ja jsem 10 plus 5 dneska :grinning: a mimis se tam hejbal jak o zivot:slight_smile:takze krasny
4. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Car :grinning: to je super...A kdy budeš mít výsledky screeningu? Mě dnes upírka sestřička brala krev na všechny ty choroby, tak snad bude vše ok :confused:
4. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
nevim jestli na pristi kontrole a nebo jestli uz az tam ponesu kartu z hematologie kam dochazim
4. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
holky, ja mam teda speka. :unamused: je to to tehu brisko nebo jsem proste vyzrana. :confounded:
4. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
Mabe :grinning: mám stejný problém :grinning: manža mě fotil a já ani nemám odvahu si tu fotku dát do alba...mu říkám, že to mám spíš jak nějaký piváč a ne těhu bříško :confused: :grinning:
4. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
ja byla focena pred tydnem a neco a dneska se asi necham zase vyfotit a mam taky obavy. manza rika, ze kozy mam jak vemena :grinning: a to bricho jezisi. me uz i vadi lezet na brise a to je moje oblibena poloha. v sobotu jdeme na svatbu a ja nevim, jestli se do neceho vlezu. pak jsem aji rikala manzovi, ze mozna vrhnu, takze pytlik do kostela. :grinning:
4. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
jinak fotecka mimiska uplne bezvadna. ja jdu pristi patek a budu tt stejne jako ty ted, tak jsem zvedava
4. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Mabe, ono je to zatím takové divné, že? Soused na mě tak blbě koukal a asi si myslel, že jsem vyžraná :grinning: jsem se smála, no na čele nemám napsané, že je to těhu špíček :grinning: Kočko, a do kostela pytlík určitě :wink: :grinning:
4. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
Mabe,děkuji :dizzy_face: mímo už bude veliké...uvidíš :grinning:
4. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
ja prave premyslim, jak to udelam tu sobotu. zacina to v 13h v kostele, za prve moje curani a pak se me muze navalit z kadidla. :grinning: A pak 15h obed, doufam, ze nebudou mit nic smradlavyho pro me. A nevim, jak dlouho vydrzim bez myho po obedovyho odpocinku. jsem domluvena s nasema, ze pro me do 20h prijedou. je to totiz 20km od Brna.

na mimiska uz se moc tesim. ja uz videla poskok od po do pa. a tedka 14 dni, to bude neco.
4. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile: jsem zpět byla u mě monika tak jsme trošku zkecly:slight_smile:

Luci moc gratuluji k fotečce, krásné miminko :dizzy_face:

broucku děkuji podívam se na ten čajík:slight_smile:
4. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Luci miminko je moc krásný, gratuluju, mabe do kostela? no mě se navaluje z toho pachu i tak normálně ale třeba ti bude dobře, já většinou poznám hned ráno jak mi bude no.
:wink:
4. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
holky už jste si teda od toho bess něco objednali? Máte někdo ten těhu pas? Chtěla bych vědět váš nazor na něj, váhám objednat či ne? A ted bílý nebo černý?:slight_smile:
4. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.