• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mně bříško ještě moc nenarostlo, spíše mění tvar
4. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
No já vím mony, že kamošky hodně mívaly černej. ael já až si budu kupovat tak asi taky dám černej, ale prý jim pomáhal zpevnil bříško a netáhlo jim na něho byl fajn a trochu bříško i nadnášel
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojík Monií, díky moc...jen ať mimís stále roste :wink: Doktor mi říkal, že pokud mě bude bolet v podbříšku a v pravém třísle, tak že se nemám plašit, že je to normál :wink: Car psala, že už pás má - objednávala si velikost M, já už se na to taky chystám :wink:

Nazdárek Suny :wink: vítám tě mezi náma :wink:

Holky, mě se udělalo na večer dost blbě...to zas bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani lízo nepomohlo :confounded:
4. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
Je luci děkuju za přívítání, termín máme skoro stejný teda porodu a luci ty už si ho budeš kupovat?
4. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
tak holky, tedka me manza vyfotil po tydnu

vysledek: prsa plnejsi, nafouklejsi a brisko taky, ale spis spek nez dole v podbrisku :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Suny taky mám spíše sklon k černému, je hezčí:slight_smile: ale nevím jak třeba k bílým teniskám:slight_smile:

Luci jo vlastně carcul psala, že to není uplně bavlna, ale oni tam píšou 90% bavlna a 10% elastan...asi si taky objednám M sice tam píšou, že si máš objednat číslo, které si nosila před těhu. Já měla S, ale radši vezmu M :slight_smile: ...
no s těma bolestma je to u mě někdy šilené, hlavně v noci budí mě křeče, ale nevím jestli to není tím, že nechodím tak pravidelně na záchod. Ale dneska mi přítel udělal radost, prý už jde vidět, že mám bříško :grinning: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
mabe ho do albíka at se podiváme na to tvoje krásné bříško:slight_smile:
4. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
ja tedka vyvrhla obed. predklonila jsme se v koupelne a zaclo se me navalovat. tak jsem jednou vrhla :slight_smile:
moni, krasny brisko to teda neni. nevim, jak to mam orezat. ja jsem totiz cela naha :astonished:
Mony to je jasný ty už musíš mít bříško, už bych chtěla mít taky o 4týdny víc kvůli rizikům
luci to máš dobrý mě dr neřekla že to může být normální tak se to skoro všechno dovídám na netu
4. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Suny, přemýšlím, že už si ho asi koupím...budu objednávat manžovi to body k narozkám, tak to vezmu jedním vrzem :wink: Ještě sháním nějkou hezkou knížku pro budoucí tatínky a nic nemůžu sehnat. Nevíš o nějaké?
:wink:
4. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
holky, kde to vidite ty veci?
4. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
luci pro tatínky nevím já sháním nějakou hezkou pro maminky, ale já mám pořád strach ještě cokoli kupovat.
4. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
mabe tady to vidíme www.cesky.bess.sk ..To musíš ořezat v nějakém programu na fotky a bříško je určitě krásné:slight_smile:....
4. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
moni, tak to mam, ale jenom tedka na chvilu na kuk. zkusila jsem to orezat, ale jeste nevim, jak oddelat tu cernotu, ale snad to je videt. ja teda odjakziva nejsem stihlejsi
4. srp 2009 v 19:54  • Odpověz
Suny, já jsem dneska na doktora chrlila samé otázky a už jsem si připadala otravná, tak jsem se mu omlouvala a on se smál, že za těhu budu mít ještě moóc otázek :slight_smile:

Moni, já si taky objednám M...Si říkám, že už by se Tě ty nevolnosti mohly pustit...sakra!!! :rolling_eyes: Snad už bude líp...moc Ti už přeju klídek :dizzy_face:

Mabe, se prostě nesmíš předklánět...je to děs s těma nevolnostma...a pak že je těhu nejkrásnější období života...snad bude :wink: :grinning:
4. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
No luci já jsem v 10 tt a špatně je mi pořád, beru utrogestan tak je to asi z toho, no. :frowning2:
4. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
luci, bude :wink: . ja jdu tedka v tu sobotu na svatbu a premyslim, ze to kamaradum reknu. co se ma stat, stane se. nechce se me asi vymlouvat na piti, tancovani a tak
holky, tak pupik mam na chvilku v albu - specek teda :grinning:
mabe sice to je malinké, ale krásné bříško taky pěkně roste :dizzy_face: :dizzy_face:

luci děkuji :dizzy_face: . Včera mi bylo děsně, dneska jen ráno..taky doufám, že už mě nevolnosti opustí, bude to fajn si to opravdu krásně uživat :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Mabe sice malinkej jako obrázek ale bříško je vidět, je to hezký. já mám pocit že mi ještě není vidět, že mám zatím jen špek. mabe můžu se zeptat kdy jste se brali na tom zámečku?
4. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
15.4.2005
4. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky, nejak jinak jsem to zatim nezvladla.

diky, ze to vidite :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jéééé tak to jsme se tam asi nepotkaly, to už jste spolu 4 roky? ty jo to letí že?
4. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
jojo, leti, ale jsme na tom podobne, ja manzu znam ze stredni od prvaku a od tretaku jsme spolu
4. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
jdu koukat na telku
4. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
holky jaky obrázek si necháte na tom pasu? mě se líbí ty nožičky nesahat kopu :grinning: :grinning: ..navíc v práci mi pořát holky šahají na břicho a někdy mi to příjemné není, tak budou mít, alespon varování:grinning:
jejda mabe promin za to vyptávání, ty to máš napsaný všechno v albíčku.
a jsi doma nebo pracuješ?
suny, neva. jsem doma od patku na PN, minuly tyden jsem zaspinila, jenom asi hodku, ale prece. mam pod sebou 22 lidi na hale, tak abych mela klid. no nic, jdu na telku
4. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mabe, kráásné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Suny, já beru taky Utrouš 3x2, dnes mi doktor vypočítal, že naposledy ho užiju 27.8....Pak už to zařídí placenta :wink: Utrouš má dost vedlejších účinků, ale pomůže mímu, tak musíme vydržet :wink: Co se týče toho nakupování, tak moje ségra už nakupovala od 6tt, fakt...vůbec to neřešila...ona na pověry nevěří a každý ji za to kritizoval a jí to bylo jedno :wink: :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.