• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Je mony vůbec nevím jeslti se na to ty potisky dají dělat, a kde sjou vzorky ještě jsem se na to nedívala ale to je dobrý, tak si májí sáhnout jen když chceš sama ne? to je blbý když je ti to někedy nepříjemhý
4. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
suny tebe vyšpehovat :grinning: :grinning: :grinning: ak se máš???a co ty týdny jaktože je nemáš v pase :confused: :confused: :confused: :angry: :angry:
4. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
No já ne pověry luci ale spíš abych něco nezakřikla beru jen 3krát1 ale ve čtv jsem krvácela ale nezvýšili mi to tak nevímk, bojim bojim.Luci můžu se zeptat kdy jsi měla poslední ms?
Murynko ahooooooj, já se bojím to zakřiknout ve čtv jsem měla trochu problémy tak se bojím, máš krásný fotečky sluší ti to s bříškem a jak se máš ty?
4. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
suny jak problémy :confused: :confused: my se máme fajn :dizzy_face: malá je hodná :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
Suny, já jsem po IVF, takže se to u mě bere jinak...původně jsem to měla brát, jakože mrcha byla 10. 6. a dnes mi doktor říkal, že podle toho oplodnění a velikosti plodu to vychází o týden dřív :wink: Já jsem ve středu večer začala špinit a ve čtvrtek ráno už to bylo hodně tmavé, jela jsem na Utz-vše ok, tak jen klidový režim a že mě to do dvou dnů přejde a přešlo...dnes už po ničem ani vidu ani slechu, vše čisté i uvnitř dole v pokojíčku :dizzy_face: tak snad to tak i zůstane :wink: Jak dlouho jsi krvácela? A byla jsi pak na Utz?
4. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
no ve čtv jsem krvácela tak jsme valili do špitálu
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
sany jasně, že jdou na to potisky podívej se tady http://www.cesky.bess.sk/?p=productsList&iCategory=42&sName=P%E1sy-na-b%F8%ED%9Ako ....je to něco krásného:slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
suny a co proč jsi krvácela?a dobrý?
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
no to mi dr neřekl, jednorázové zakrvácení, no písnu ti do ip ju?
4. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
hlavně že jste oki a kolikátý tt jsi??
4. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Mury máš to v IP
No ve čtv mi napsal že je tam gest váček jeden plod 9+1 tak asi v 10tt podle koníka v desátým no
4. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
suny a srdíčko jsi viděla :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy jsi tam ty týdny dáš?už 10tt to je super :sunglasses:
4. srp 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jo srdi jsem viděla i jak bije tak to jo ale to krvácení mě vylekalo nevím proč to bylo no to ještě není výhra no
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
suny třeba praskla cévka neboj bude to oki :wink: :wink: :wink:
4. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
No ale proč že?
právě mě doktor nic neřekl z čeho by to tak mohlo být tak mám strach no. nevím do kdy se budu bát.
chtěl mě nechat v nemocnici ale tam stejně ještě nic nevzmůžou. už bych chtěla nakupovat
4. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
suny budeš se bát pořád :sweat_smile: :rolling_eyes: já se bojím do ted :frowning2:
až překlenu 30tt asi si oddychnu....
jinak nakupování ani ted moc nenakupuji chci mít pohlaví potvrzené i ze 4D UZ :wink:
takže se krotím i když růžové máme tedy dost :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já myslela že už je to na sto pro holčička ale je fakt lepší počkat no
Já vím ale do toho 14 týdne je to asi nejhorší ne?
4. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Suny, stává se to...neboj, pokud pak Utz dopadl dobře, tak se není čeho bát...miminko je silné a zvládlo to :wink: a teď už bude jenom líp :dizzy_face: Musíš hlavně hodně odpočívat :wink:
4. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nechtěla jsem vás tu vylekat :frowning2:
Je to silný mimi ale strach dělá hodně no. já vím že je to asi blbý ale jemožný že to mohlo být i z toho, že jak má člověk zácpu tak na záchodě víc to a pak to mohlo prasknout?
4. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
suny nejhorší je do 8tt riziko :frowning2: to máš za sebou :wink:
jnak ano holka na 99% lae :sunglasses: jsou případy kdy furt holka holka a narodil se kluk :confused: :sweat_smile:
takže počkám na 4D :wink:
jinak starch budeš mít pořád dokud neporodíš nemáš vyhráno bohužel :pensive: :pensive:
pak je akorát jistota pohyby to je skvělé alespon pro pocit že je to oki :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Na ty pohyby se moc těším, jo mury to je fakt, kamoščina maminka čekala chlapečka měla věci na chlapečka je to teda před 27 rokama ale srdíčko bilo vše v pohodě a ona pak porodila i kamošku a to si myslela že bude mít jen jednoho človíčka, srdi jim bylo stejně takže to nepoznali ona byla totiž kamoška schovaná za bráchem
4. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
No mury záleží jak ten 8tt bereš, mě napsal dr 9+1 a asi podle utz tak envím podle čeho se mám řídit no podlekoníka mám 10tt
4. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
suny jsi 9+1 probíhající 10tt žádná věda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já jsme dnes začla 23tt tudíž začínající 24tt :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
takže za 8 už jsi dávno :sunglasses: :grinning:
4. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
no jo paní doktorko :slight_smile: ne mury seš hodná moc mi pomáháte všechny jsem strašpytlík a ten čtv mě fakt hodně vylekal no
takže fakt ležím protože si mě chtěli nechat v nemocnici
a mury jak jste došli na sofinku?
4. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
suny to chápu :sweat_smile: ale to tě ještě vyleká věcí :sweat_smile:
sofinku?no manžel jí chtěl více tak jsme ustoupila :grinning: ba ne mě se to líbilo ale pořád jsem váhala..
pak i moje rodina i tchánovci hlasovali pro sofii a bylo to :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
dali ti něco utrogestan nebo tak něco???
4. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Mury utroš beru už od začátku těhu.
Tak vy jste hlasovali jo? a co jste měli jako druhý jméno
4. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
nehlasovali to ne...od začátku i minulého těhu jsme chtěla Karolínku pak jsme viděla pořad kde měla Sofii začlo se mi to líbit ale manžel byl proti pak když zž šlo do tuhýho a já vybírala jména říkám Karolínka a on že se mu začla líbit ta Sofie :grinning: :grinning: :grinning: no chlap no potřeboval na to čas :sweat_smile:
tak jsme dost váhali co jako já byla na nervy kort když potvrdili holku...pak jí manžel začal říkat Sofí a pak řekl že se mu to líbí víc a bylo rozhodnuto :sunglasses:

to je dobře že ho bereš alež a odpočívej!!!!
4. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
sofinek je méně a je to kratší :wink: :wink: :wink:
a vy máte jména vybraný????
4. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.